Obaveštenja, predlozi, primedbe ...

pitanje za moderatore....

jel smem da otvorim temu o zivotinjama koja bi sluzila za edukaciju ljudi o raznim zivotinjskim vrstama koje nisu kucni ljubimci?
tipa ono,slika zivotinje i tekst preveden na srpski...gde zivi,sta jede,bla bla.....
ako postoji tema ondak nista,nastavicemo u njoj da "edukujemo"
:mrgreen:
 
to je jedan od najboljih preparata na svetu koji se daje kao dodatak ishrani psu... TO je u stvari kompleks vitamina, minerala i kojekakvih cuda za kosti, zglobove, misice, imunitet, apetit i celokupno zdravlje psa. E sad posto se ja ne bavim uvozom i prodajom toga, meni to prijatelj donosi sad za par dana, videcu kolko ce mi ostati za prodaju pa cu vam reci cene... U svakom slucaju jako dobra i koristna stvar za psa, to ce vam sigurno potvrditi bilo ko ko je upucen u ishranu i odgoj psa! Problem je sto niko ne radi ovde uvoz toga pa se ljudi snalaze, kao i ja.
Eto to je u kratkim crtama, ako je neko zainteresovan mozemo da se cujemo posle srede recimo pa da se dogovorimo... Iz bg-a sam.
 
Najbliza tema gde bih mogla da pitam zasto je tema "Veliki problem!!!pomagajte!!" zakljucana?

Zato sto se u toj temi vise niti biraju reci niti se resava problem!!!!!

Po mom misljelju tema je totalno beskorisna. Covek je postavio pitanje i dat mu je odgovor,svaka dalja diskusija je apsolutno gubljenje vremena i klasicno vredjanje.
Bezveze se svi vrte u krug,jedni da je sterilizacija prava stvar,drugi da je to zlocin i ubistvo.

Vec postoji tema o sterilizaciji i nema potrebe otvarati 5 istih.
 

Back
Top