O svemu po malo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa u kafileriji je besplatno,u centru za meshance je oko 1700,ili dve,a kod veterinara najmanje 4 hiljade....
najbolje je u centru za meshance(ne centar za sterilizaciju,to je kafilerija,nego bas za mesance)
nisu skupi a rade mnogo dobro :)
 
Super, čestitam. Ja sam gledala neko četvrtfinale ili tako nešto, nisam sigurna. Ono kad je ispala ona mala mešanka što su je našli ispod mosta i obučili je za agiliti.

Vilus, jesi li upoznata sa onom akcijom RC, naš snabdevač nije siguran ali misli da je 10+3 gratis ili tako nešto. Nosim se mišlju da počnem da mu naručujem senior na džak, laknulo mi je kad sam videla da toga ipak ima svega oko 8-10kg, nisam htela da uzmem previše pa da izmalerišem nešto. :sad2:
 
jao pokvarenjaku mali,ides na more..... :otkacio:

hocu i ja na more :sad2:

po svemu sudeci ni na kampovanje necu ici...shator koshta od 13 i nesto hiljada pa nadalje.... :otkacio:

negoooo....meni je rodjendan u ponedeljak i volela bih da mi neko pokloni shator.... :think:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
elem...
mozda se dokopamo tare na par dana ako budemo mogli mada su shanse male,goranu nece da daju odmor :evil::evil::evil::evil::evil: pokvarenjaci.....

Xexexe idem 2 puta, prwo sa drushtwom sami!!!! u Chanj pa sa roditeljima u grchku, pa na wlasinsko jezero a tu nadam se sa Bellom... Ili ostajem kuci pa mi prazna gajba 10 dana... xexexe bice las wagas...:lol::lol::lol:
ewo bicu dobre dushe pa cu jednom da skochim na glawu za tebe... :cool::cool::cool:
Cmok:cmok:
 
Ex:confused:,ja idem sa ovim mojima:dash:,jos ix barim :cool:da povedem Lakija:worth:
Ako Lakija ne budem vodila moracu da ponesem brdo nekih knjiga i neceg.....:thumbdown:
A kad se vratimo:klap:,oni posle nedeju dana idu u Grcku:super:,a ja i brat ostajemo:ok:...bice Las Wegas kosto kaze B@ambi:cool:;)

VIVA LAS VEGAS
:orkestar:
 
ja kada sam polagala prijemni,polagalo se u avgustu,tako da sam leto provela sa profesorkom privatnom lupajuci glavu u sto...jos kada pogreshim nesto u zadatku,ona mi lupi taaakvu chvrgu da mi cela glava zavibrira.....uh...kako samo boli to...
a posle sam 28 avgusta otishla na more i direktorka srednje shkole je rekla mom burazeru da moram da dodjem inache ce da me izbaci iz shkole... smarachica matora....a ja morala da odem na more zbog zdravlja....doktor rekao da bi bilo dobro i naravno odem,ko bi propustio priliku....nije bilo obavezno nije bila ni frka nego eto dobili smo opravdanje da odemo na more na pocetku shkolske godine,medjutim direktorku nije zanimalo,pa makar joj ja umrla na sred shkole...kravetina,upropastila mi odmor :thumbdown::thumbdown:
 
E zato sam ja morala ceo dan i noc da uchim 20 dana pred prijemni... I wredelo je...
:cmok: za swe!!!

E sad ja kao profesor, onaj dosadni-manite se kampanjskog rada.
Ako vas teši i ja sam ovih dana propala učeći, naravno druge, za neki ispit naravno ne na mom fakultetu,ali sam ih sremala i to uspešno. Veoma.
Sad još da vidimo kako će proći ovi drugi na prijemnom za faks, pa da uživam u svim plodovima rada pošto će moj sin i ćerka imati sve petice. Baš se hvalim:rumenko:
 
I kad se već hvalim:rumenko: (i sama kvarim):otkacio: da dodam da mi je ćerka danas na tekmičenju u Kruševcu gradu isplivala kraul za bronzu:super: i sad kucamo jekserče u zid da kačimo istu.:dash:
Sutra je rolerijada pa će tu oboje da učestvuju i videćemo.:bye:
Možda ću opet da se hvalim.:klap:Bolje tim nego da udaram zazubice odlaskom na more :thumbdown:(to ću kasnije).:mrgreen: Baš sam zla žena:bye:
 
Ludi imam uzasan problem,naime,u mom kraju se pojavila crna pudla jako povredjena i slepa. Verovatno je izbacena na ulicu gde su je mozda udarila kola ili su je izujedali psi. Ja je ne mogu uzeti jer bi je ovi moji mucili. Pomagajte!!!!!!!!!!!!!
 
ja kada sam polagala prijemni,polagalo se u avgustu,tako da sam leto provela sa profesorkom privatnom lupajuci glavu u sto...jos kada pogreshim nesto u zadatku,ona mi lupi taaakvu chvrgu da mi cela glava zavibrira.....uh...kako samo boli to...
a posle sam 28 avgusta otishla na more i direktorka srednje shkole je rekla mom burazeru da moram da dodjem inache ce da me izbaci iz shkole... smarachica matora....a ja morala da odem na more zbog zdravlja....doktor rekao da bi bilo dobro i naravno odem,ko bi propustio priliku....nije bilo obavezno nije bila ni frka nego eto dobili smo opravdanje da odemo na more na pocetku shkolske godine,medjutim direktorku nije zanimalo,pa makar joj ja umrla na sred shkole...kravetina,upropastila mi odmor :thumbdown::thumbdown:

lepo si me nasmejala...:hahaha::hahaha::hahaha: pozz:bye:
 
Ludi imam uzasan problem,naime,u mom kraju se pojavila crna pudla jako povredjena i slepa. Verovatno je izbacena na ulicu gde su je mozda udarila kola ili su je izujedali psi. Ja je ne mogu uzeti jer bi je ovi moji mucili. Pomagajte!!!!!!!!!!!!!

Koliko su ozbiljne povrede? Ako je u pitanju stariji pas, možda bi najbolje rešenje bila eutanazija. Žao mi je, ja ne mogu da pomognem ninakoji način osim eventualno ako zatreba neki savet.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top