O svemu po malo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa da,ali minusa se i plashim...posto bi mi kupili shator,pa ovo,pa ono,pa bi tu pao neki frizider,pa novi shporet i tako....dvd plejer....novi komp....dovoljno poznajem sebe i gorana...opasni su chekovi i minusi za nas.....
 
jao svaka vama čast kada možete da kampujete. Ja sam teški konformista. Sve mora da bude ušuškano, udobno, sigurno, osvetljeno i sa mnoštvom tople vode. Samo sam jednom u životu išla na more u neki izviđački kamp i prvog dana zaradila neke afte imala utisak da sve bubačke ovog sveta jure na mene tri noći u strahu od istih nisam spavala i onda četvrte zajebala izviđače i samostalnost i otišla kod mojih u hotel u Dubrovnik. Toliko o kampovanju. čak me i prvomajski uranci i slične stvari uopšte ne privlače, tj može odlazak u prirodu (što urbanizovanmiju to bolju) ali nikakve egzibicije tipa roštiljamo u prirodi. Kafana je za to.
 
heheheheheh.... :rumenko:
ja obozavam kampovanje. Priroda i samo priroda.....predjem ja i preko buba i preko svega,samo da sam u prirodi....
secam se kada sam bila klinka bili smo na kampovanju....kupali smo se tako sto se smochimo u reci pa onda izadjemo na obalu i nasapunjamo se pa se isperemo vodom iz reke ali na obali....sa kanticama koje smo punili...
uveche legnes cvrchci oko shatora cvrche,tebe bash briga,nijedna buba ne moze u shator....divota
zaspish kao beba...ujutru se budish pun snage i srece....nema smoga da te davi....ptichice cvrkucu
nista lepse...pa krenem sa Goldi u shetnju po shumi...tu i tamo se desi neki incident sa paukovima velichine vrapca ali i to se prezivi....
Tata peca predveche na obali,a ja uzimam ribe iz kante i krishom ih vracam u vodu...hehehehe
obozavam kampovanje...
nista lepse,jos ako je na moru...to je tek banja
 
jao pokvarenjaku mali,ides na more..... :otkacio:

hocu i ja na more :sad2:

po svemu sudeci ni na kampovanje necu ici...shator koshta od 13 i nesto hiljada pa nadalje.... :otkacio:

negoooo....meni je rodjendan u ponedeljak i volela bih da mi neko pokloni shator.... :think:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
elem...
mozda se dokopamo tare na par dana ako budemo mogli mada su shanse male,goranu nece da daju odmor :evil::evil::evil::evil::evil: pokvarenjaci.....

Sram te bilo, opet lažeš! :P Eto, odala sam te!
 
pa ne , mislim ja bih usvojio da mogu da vodim racuna o njoj , mislim , sada mi se ova okotila moram sve da ih vakcinisem ,posle da im dam onu tabletu za untrasnje parazite...msm jeste da je tableta 100 din ali skupi se...posle kajla za buve
 
srela sam komshiju,,uzeo je lutalicu staru 4 godine sa ulice u stan,sterilisao je dok je bila skotna i eno je sada,lepsa nego ikad.....uzeo je on jos jednu staru oko 3 godine isto i nju je sterilisao pa je poklonio prijateljici....te dfve kuje su bile u mom kraju isto....bash mi je drago sto su ih uzeli....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top