O PRIVLACNOSTI

Privlacnost nema veze sa fizickim izgledom, to je hemija.
Moze nam neki fizicki atribut biti lep, moze se reci cak i privlacan na neki nacin,
ali privlacne fizicke ili psihicke osobine i privlacnost izmedju dvoje je razlicito.
Moj adut su usne i oci, to je ono lepo i privlacno na meni, ali kako onda ne privlacim sve na isti nacin? :think:

negde sam procitala da se ljudi privlace po mirisu,
kako mirisete, ili kako izgledate? Pitanje je sad :lol:
 
Privlacnost nema veze sa fizickim izgledom, to je hemija.
Moze nam neki fizicki atribut biti lep, moze se reci cak i privlacan na neki nacin,
ali privlacne fizicke ili psihicke osobine i privlacnost izmedju dvoje je razlicito.
Moj adut su usne i oci, to je ono lepo i privlacno na meni, ali kako onda ne privlacim sve na isti nacin? :think:

negde sam procitala da se ljudi privlace po mirisu,
kako mirisete, ili kako izgledate? Pitanje je sad :lol:
Mudro zboriš.
Istina je, neko može da vam se ne sviđa, ali ako uspe da priđe dovoljno blizu i ako je miris pravi...;)
 
sta je to sto suprotni pol bas bas voli na vama?
dakle, cime vi privlacite suprotni pol, ili isti, shodno afinitetima..

ps. nismo imali ovu temu nikad :lol:

mislim.......to sto sam bezobrazna i drska.......to je suprotni pol uvek privlacilo, vise nego kada se foliram da sam fina i nezna........neznost je precenjena.......strast potcenjena.......
pogled,usne,nezainteresovan stav...........sad sam bas iskrena.............:cool:
 
mislim.......to sto sam bezobrazna i drska.......to je suprotni pol uvek privlacilo, vise nego kada se foliram da sam fina i nezna........neznost je precenjena.......strast potcenjena.......
pogled,usne,nezainteresovan stav...........sad sam bas iskrena.............:cool:

Samo ti nastavi biti nezainteresovana i tako ces mnoge tipove spasiti sebe.
 
Nevinost zavodi :)
Iskrenost. Pogled. Južnjački temperament.
.. yes.:ok:
Privlacnost nema veze sa fizickim izgledom, to je hemija.
Moze nam neki fizicki atribut biti lep, moze se reci cak i privlacan na neki nacin,
ali privlacne fizicke ili psihicke osobine i privlacnost izmedju dvoje je razlicito.
Moj adut su usne i oci, to je ono lepo i privlacno na meni, ali kako onda ne privlacim sve na isti nacin? :think:

negde sam procitala da se ljudi privlace po mirisu,
kako mirisete, ili kako izgledate? Pitanje je sad
:lol:

.. yes..:ok:
 

Back
Top