o lizanju


A sto bi ja lizao ako mi je kita tvrda? Meni nikad ni jedna nije trazila da je lizem, ni ne seti se toga jer dobro torbam.

To vi koje imate mlakonje, vama je to hitno, jer drugacije ne mozete svrsiti.

Sta cu vam ja kad si ne znate naci muskarca. Znas zena nije samo ona koja ima dobru guzu i obuce tange, zena treba i znati naci dobrog jebbaca.;)
 
A sto bi ja lizao ako mi je kita tvrda? Meni nikad ni jedna nije trazila da je lizem, ni ne seti se toga jer dobro torbam.

To vi koje imate mlakonej, vama je to hitno.

Sta cu vam ja kad si ne znate naci muskarca. Znas zena nije samo ona koja ima dobru guzu i obuce tange, zena treba i znati naci dobrog jebbaca.;)[/QUOTE]

a biti dobar jebbac znaci znati svasta ne samo udji-izadji :rtfm:
 
A sto bi ja lizao ako mi je kita tvrda? Meni nikad ni jedna nije trazila da je lizem, ni ne seti se toga jer dobro torbam.

To vi koje imate mlakonej, vama je to hitno.

Sta cu vam ja kad si ne znate naci muskarca. Znas zena nije samo ona koja ima dobru guzu i obuce tange, zena treba i znati naci dobrog jebbaca.;)[/QUOTE]

a biti dobar jebbac znaci znati svasta ne samo udji-izadji :rtfm:

To si dobro rekla. Ja udji i izadji cak i da lose radim ne bi kompenzirao lizanjem.:D
 
A to bi ti rekao, a zna se sa kakvom sam ja mackom dugo bio, i ona me nikad nije terala da je lizem.:hahaha:

Sta cu kad imam dobru kitu.;)

Ne da sam samo rekao, nego sa SIGURAN da je tako........
Najdalje dokle si stigao u zivotu je gospodjica Desanka.
Mada, gledajuci dubinu tvojih komentara skoro sam siguran da je i to veliki uspeh za tebe.
 
U pravu si. Dokazivanje tebi mi nista ne donosi.;)

Pa u pravu si......Preko 17 000 komentara na ovom forumu, i jos nisi nikome nista dokazao, sem da si nezreo, i nadasve bezobrazan.
Naravno, cim osetis malo "tvrdjeg" sagovornika, kao mali crkveni mis pobegnes u rupu iz koje si dosao.......
Bas me zanima koja je ta jadnica, koja bi i pomislila da bude sa tobom.
 
Pa u pravu si......Preko 17 000 komentara na ovom forumu, i jos nisi nikome nista dokazao, sem da si nezreo, i nadasve bezobrazan.
Naravno, cim osetis malo "tvrdjeg" sagovornika, kao mali crkveni mis pobegnes u rupu iz koje si dosao.......
Bas me zanima koja je ta jadnica, koja bi i pomislila da bude sa tobom.

Ti imas ormu na glavi, jer da je nemas imao bi razumavanja za svakojake ljude.

Druga stvar, zanimam ja tebe cim sam ti pao za oko, nego te yebbe kako ja sa tim mojim stavom torbam a ti ne mozes, zar ne?

E pa rekao bi ti, da nisi toliko bahat.;)
 
Ti imas ormu na glavi, jer da je nemas imao bi razumavanja za svakojake ljude.

Druga stvar, zanimam ja tebe cim sam ti pao za oko, nego te yebbe kako ja sa tim mojim stavom torbam a ti ne mozes, zar ne?

E pa rekao bi ti, da nisi toliko bahat.;)

Ja imam svoje 42 godine, u sretnom sam braku, imam dvoje predivne decice.
Dok sam bio momak jeb/ao sam vise riba nego sto si ih ti video u zivotu.....
I u vezi s tim sam video mnogo mnogo onih sa stavom kao tvojim ,koji su dogurali do sredine dvadesetih sa Desankom........Eventualno ako zarade neku kintu pa plate neku poslovnu pratnju......Ali su i to slabo mogli jer su bili ograniceni.
Sve do jednog tvoja slika i prilika.........
 
Druga stvar, zanimam ja tebe cim sam ti pao za oko, nego te yebbe kako ja sa tim mojim stavom torbam a ti ne mozes, zar ne?
Inace si potpuno u prau.
Pao si mi za oko, jer..........Ja u 10 godina jurcanja po ranzim forumima, razlicitih tema, i razlicitih profila, jos nisam ssreo nekog tako ogranicenog, koji misli da sve zna........
Obicno noi koji misle da sve znaju, znaju bar po nesto...Kod tebe je skroz obrnuto, Ti ne znas bas nista.....Svejedno da li nesto napises na ovoj temi, ili bilo kojoj drugoj.
 

Back
Top