О каквом жигу геноцидности баронишу?

I ne znam kako se kačite Komšića a normalno vam je da sendvičari iz RS-a tj. iz Bosne i Hercegovine idu u Srbiju i krije vam sudbinu glasajući za darivaoca sendviča.
Jako nenormalno.
Dodik čini više za Hrvate u Bosni od Komšića. To je činjenica.
A vaša sramota da Hrvatima birate predstavnika.
To pokazuje vašu dobronamjernost.
Glumljenje žrtve vam prolazi na Zapadu, na Balkanu ne, tu je vaša prijetvornost dobro znana.
 
Tačno, može mu se, ali ne znam šta ste se onda ushebali i uprpili od te rezolucije?
Muški podnesite to i svi istetovirajte po Mladića na ramenu. Vi koji ga volite i slavite.

Не знаш ти да ли га ја волим или славим. Него наводим илустрацију тог дивног концепта "Може нам се", који је очигледно селективне природе.

Па се теби може једно, а неком нешто друго.

И замисли, увек кад се та разна "може нам се" сусретну, настане срање.
 
Dakle, ti uopšte ne računaš zločine Evropljana na drugim kontinentima, nego samo zločine Evropljana nad drugim Evropljanima. Vrlo zanimljiv primer selektivne empatije.
Ma nemas nigde streljanje toliko ljudi nakon drugog rata od strane nekih Evropljana...Ovo su na hiljade ljudi, steljani danima, ogroman "posao"....Tuga velika...Krvoloci koje treba izopstiti iz drustva....A siguran sam da mnogi od njih slobodno setaju po nasoj zemlji, medj nasom decom i isto misle kao vecina...Nije to normalno....
 
bakir nikad nije izgubio izbore...u sarajvu i dalje vlada ista ideologija koju je nacrto alija..da ne vlada, neb toliko napadali na ukidanje RS..ostavili bi srbe da zive u svom entitetu..
Mi samo kritikujemo da ne velicaju zlikovce i da osude zlocine da bi i mi koji smo iz RSa mogli normalno da zivimo np u Prijedoru trazimo da osude zlocine u logorima, dopuste nam da dignemo spomenik i da bilo kome daju posao kao sto i u Sarajevu mnogi drugih nacionalnosti rade u sudu opstini itd.
 
Не знаш ти да ли га ја волим или славим. Него наводим илустрацију тог дивног концепта "Може нам се", који је очигледно селективне природе.

Па се теби може једно, а неком нешто друго.

И замисли, увек кад се та разна "може нам се" сусретну, настане срање.
Rekoh već, mi biramo kako biramo, isto kao što i vama biraju oni koji nemaju veze s vama.
 
Mi samo kritikujemo da ne velicaju zlikovce i da osude zlocine da bi i mi koji smo iz RSa mogli normalno da zivimo np u Prijedoru trazimo da osude zlocine u logorima, dopuste nam da dignemo spomenik i da bilo kome daju posao kao sto i u Sarajevu mnogi drugih nacionalnosti rade u sudu opstini itd.
Za početak nemojte Hrvatima birati predstavnika.

Na to nemaš komentara, a po RS bi uredovao.
 
Ma nemas nigde streljanje toliko ljudi nakon drugog rata od strane nekih Evropljana...Ovo su na hiljade ljudi, steljani danima, ogroman "posao"....Tuga velika...Krvoloci koje treba izopstiti iz drustva....A siguran sam da mnogi od njih slobodno setaju po nasoj zemlji, medj nasom decom i isto misle kao vecina...Nije to normalno....

U Srebrenici je streljano nekoliko stotina ljudi što je ogroman zločin. Koliko vidim, ti i dalje ignorišeš genocide i ratne zločine evropskih kolonijalnih sila i dokazuješ svoju selektivnu empatiju.
 
Biraju Srbi, kao što u HR biraju Hrvati iz Bosne.

Problem je što Bošnjaci perfidno biraju Hrvatima predstavnika glasajući za trojanskog konja.
I tebi je normalno da neko ide u drugu državu da bira?
Ako ti je to normalno, molim da me više ne citiraš, ne komuniciram nigdje sa onima prema kojima nemam ni trun poštovanja.
 
I tebi je normalno da neko ide u drugu državu da bira?
Ako ti je to normalno, molim da me više ne citiraš, ne komuniciram nigdje sa onima prema kojima nemam ni trun poštovanja.
Hrvat iz Bosne je Hrvat i ima pravo glasa u Hrvatskoj.

Nije normalno da Bošnjak Hrvatu bira predstavnika koristeći perfidno opciju loše sročenog zakona.
 

Back
Top