О Израелу, сада си Србија! (Москва жели Израел за савезника)

Da li bi ste želeli savezništvo Pravoslavlja i Izraela?


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
Sad ti ne valja ni moskovska "Pravda", ni braća Rusi?z:D
Ja licno nikog ne smatram bas nekom bracom,ni Ruse,ni Jevreje,ni muslimane(posto je ovde tema o njima).Treba svima biti jasno da svi gledaju svoje interese,i samo iz istorijske proslosti mozemo nauciti ko nam je blizi od njih svih,i shodno tome se i ophoditi.Pa po svemu do sada,Rusi su nam eto najblizi narod,ali to ne znaci da moram da prihvatim sve sto oni kazu,ako je to neka zesca glupost.Osim toga smatram da to nit je misljenje vecine,niti zvanicnika,nego neka vrsta propagande pisana u neke svrhe............a u koje cuce se
 
z:Dz:D


Браво РУСИЈА!

Bravo Rusija ???

Jevrejine nauči padeže, možeš reći: "Bravo RusijO" ili "Bravo za RusijU" , ko te naučio da pričaš? Ariel Šaron?
Nemoj da mi gadiš maternji jezik kao što su tvoji već izgadili nemački jezik kad su napravili Jidiš.

fyi
Jidiš je nakazna verzija nemačkog jezika kojom se služe Aškenazi Jevreji.
 
Како да не, Мојсије окупирао од арапа Израел!
z:)
Какве везе има свети пророк Мојсије са садашњим јеврејима? Одговор:никакве духовне везе. Јер, пророк Мојсије је био Божији гласник, који се молио Богу Отаца својих, а ови данашњи јевреји (тј.њихови властодржци) су потомци оних који су Спаситеља осудили и распели на Крст!
Ови који данас владају Израелом су јеврејски ционисти, који поштују Талмуд и Кабалу (сатанистичке и богохулне књиге), а хуле на Библију, то су они исти за које је првомученик Стефан архиђакон рекао да су "богоиздајници" (у Делима апостолским).
Смешно ми је Лео код тебе што се кунеш у Православље а подржаваш богохулнике , највеће непријатеље Христа Бога, и оне који су убили руског Цара и целу његову породицу и довели бољшевике на власт 1917.године.
Ти исти владају твојом Путиновском Русијом, израбљују и извозе 80% сировина из те земље...
 
Ето још једне обмане... Семити су арапи исто колико и јевреји.
ono shto se smatra za jevreje nisu semiti! jidish nije semitski jezik! to shto su krstashi ostvarili svoj satanski plan ne znachi da to neche da im se obije o glavu. neshto shto je protivprirodno i zlo raspada se samo od sebe, tako che i izrael.
 
Izraelski vojnici na udaru vatre kraj sirijske granice
Međunarodni Radio Srbija - Pre 46 minuta
Izraelski vojnici našli su se danas na udaru prekogranične vatre dok su radili kraj granične ograde između Izraela i Sirije, ali povređenih nije bilo. Izraelska armija žalila se zbog toga snagama Ujedinjenih nacija koje nadgledaju granično područje. Vojska je rekla da joj se čini kako sirijska armija nije umešana u incident i da su, najverovatnije, palestinski militanti ispalili metke u znak protesta zbog ofanzive Izraela u pojasu Gaze i da bi izazvali napetost na drugom frontu. Sirija nije odmah komentarisala pucnjavu. Izrael je još zvanično u ratu sa tom zemljom. Godine 1967. u šestodnevnom ratu, izraelska vojska je okupirala Golansku visoravan.
 
Нисам те разумео шта си хтео да кажеш за ово са Србима, у копненој зони безбедности...

Па наравно да ниси, а спреман си да даш свој суд!
обуку наше специјале, вршили су између осталих и Израелске јединице...

Војна сарадња, са Русима и Израелом, је но.1 код нас....


А око холокауста, где су са Јеврејима страдавали и Словени, пре свега Срби и Руси, боље немој, јер немаш појма о томе ништа!

Ја помажем у истраживању страдања Срба на територији бивше Југославије...и немој о томе да расправљамо и да то узимаш у уста!
 

Bravo Rusija ???

Jevrejine nauči padeže, možeš reći: "Bravo RusijO" ili "Bravo za RusijU" , ko te naučio da pričaš? Ariel Šaron?
Nemoj da mi gadiš maternji jezik kao što su tvoji već izgadili nemački jezik kad su napravili Jidiš.

fyi
Jidiš je nakazna verzija nemačkog jezika kojom se služe Aškenazi Jevreji.

z:Dz:Dz:D

појма ти немаш о животу, мислим да те зове давидовић да ти каже нашта!
 
Sta ima pravoslavlje da sklapa saveze sa nekim izraelcicem.

Па да си пажљиво прочитао, лепо пише да је сваки 3 Израелац, Руског порекла, и погоди шта су још уз културу и језик донели у Израел, са собом, ВЕРУ ПРАВОСЛАВНУ!

Мада је Православље тамо , од настанка света!
Имаш више Православних Израелаца него арапа!
 
ono shto se smatra za jevreje nisu semiti! jidish nije semitski jezik! to shto su krstashi ostvarili svoj satanski plan ne znachi da to neche da im se obije o glavu. neshto shto je protivprirodno i zlo raspada se samo od sebe, tako che i izrael.

...hebrejski i arapski su semitski jezici a jidis je mesavina nemackog i hebrejskog i njim govore askenazi, jevreji iz nemacke... ono sto rade izraelci radili su i ameri...zalosno je da se drzave tako ponasaju
 
Смешно ми је Лео код тебе што се кунеш у Православље а подржаваш богохулнике , највеће непријатеље Христа Бога, и оне који су убили руског Цара и целу његову породицу и довели бољшевике на власт 1917.године.
Ти исти владају твојом Путиновском Русијом, израбљују и извозе 80% сировина из те земље...

Видиш, ти си расколник акакијев, или неки већ од 4764734 струје, или зурлот у најмању руку...

Ја сам упознао Јевреје Хришћане...а и сами ми Срби, смо увек били жртва генерализовања читаве једне нације, шта су нама амери и запад радили задњих 15 година, зарад мухамеданаца и латина...тако данас раде Јеврејима...и на жалост, Срби им помажу...а видиш Руси, који једини имају разлога да осуде Јевреје...због убиства Св.Цара Николаја...они су спремни да им пруже руку помирења....

Е сада, када ставим на тас....дали ми је Јеврејин, који је члан Православне Цркве, Руске или Грчке Брат, или акакијев старокалендарац,...ај погоди, ко јеу јединству а ко није....

Ја сам Хришћанин и БОЖИЈИ пре свега, па после СРБИН,СЛОВЕН.....

А то што ви акакијеви зурлоти, покушавате да заведете ове Србе, који немају појма, ни о Хришћанству, већ их уче Православљу, неки "полуписмени" духовници, за то ће те ви и ти "духовници" одговарати пред Богом...

Ја само сведочим истину Јеванђеља......


И ПИТАМ ТЕБЕ....ИЗ КОЈЕГ НАРОДА СУ АПОСТОЛИ И БОГОРОДИЦА....????
Све вас који прозивате Јевреје!
 
...jel mislis da bi se oni slozili sa ovim sto rade jevreji...i "ne uzimaj bozje ime uzalud"...valjda se tako kaze :)

z:cry:
Ено, па јел си свестан, да њима арапи убиају децу у аутобусима, бомбаши самоубице, мухамеданци су фуњаре који никада на црту нису смели...ни у БиХ, КиМ--у, ни у Светој Земљи!

Господ, само одбрамбени рат...толерише!
 
Па наравно да ниси, а спреман си да даш свој суд!
обуку наше специјале, вршили су између осталих и Израелске јединице...

Војна сарадња, са Русима и Израелом, је но.1 код нас....

Значи обуку жандармерије вршили су израелци :dash::dash::dash: А највећи уговор смо остварили са Ираком, али добро то ти не желиш да чујеш. Битно је само оно што теби одговара.

А око холокауста, где су са Јеврејима страдавали и Словени, пре свега Срби и Руси, боље немој, јер немаш појма о томе ништа!

Ја помажем у истраживању страдања Срба на територији бивше Југославије...и немој о томе да расправљамо и да то узимаш у уста!

Овде ме дефинитивно ниси разумео, ја ништа за Србе и Словене нисам рекао, мени се гади што се јеврејима за све гледа кроз прсте због холокауста. Управо они који су прошли кроз таква страдања треба да заговарају мирна решења, а они нису ничим покушали да остваре нормалне односе. Да ме погрешно не схватиш, мене савршено боли дупе за 1000 погинулих палестинаца, чак могу рећи да ми је драго паћеника који се аутомобилима натрпаним бомбама залећу на пијаце и који се крију иза цивила. Поента свега је да данас на 300км квадратних живи милион и по људи у савременом концентрационом логору за који нико ни не сме да каже да је логор. По потреби том логору се искључују вода и струја. То су модерни хитлерови трендови које је преузео Израел, а на који нико не сме да дигне руку због сличних логора.
 
...pa eto ti jevreji su kao pametniji pa civilizovaniji pa bogatiji, pa prosli su holokaust ... kad su odlucili da ponovo postanu divljaci...i to prema onima koji ni vojsku nemaju?

Јок никако, пошто на овом форуму наилзае људи у таласима,морам да се понављам...
Имају , као у БиХ, КиМ-у, тако у Светој Земљи..њихова војска су надрогирани бомбаши самоубице, који ударају на цивиле...па када добију по носу...после кукају,

Тако су Србе у подрињу 5 година убијали на праговима, за Крсну Славу и Божић...па после када само упали у Сребреницу, раскукали се као снајка прве брчне ноћи!

Тако су и код нас на КиМ-у, правили заседе полицији, постављали бомбе, нападали Србе у малим групама и ненаоружане...силовали....Србкиње, када смо им упали у Дреницу, Србицу и Глоговац, куку нама....

Тако су и по Светој Земљи разнослили аутобусе, тржне центре, аутобуске станице, па када из дохватио Шломо, куку нама....мухамеданска тактика...

Иста стока, иста тактика...мухамедански фанатици!
 
Poslednja izmena od moderatora:
Значи обуку жандармерије вршили су израелци :dash::dash::dash: А највећи уговор смо остварили са Ираком, али добро то ти не желиш да чујеш. Битно је само оно што теби одговара..

Ма какве има везе уговор СДПР-а, о извозу оружија, са обуком војске....мешаш две веома различите ствари!


Овде ме дефинитивно ниси разумео, ја ништа за Србе и Словене нисам рекао, мени се гади што се јеврејима за све гледа кроз прсте због холокауста. Управо они који су прошли кроз таква страдања треба да заговарају мирна решења, а они нису ничим покушали да остваре нормалне односе. Да ме погрешно не схватиш, мене савршено боли дупе за 1000 погинулих палестинаца, чак могу рећи да ми је драго паћеника који се аутомобилима натрпаним бомбама залећу на пијаце и који се крију иза цивила. Поента свега је да данас на 300км квадратних живи милион и по људи у савременом концентрационом логору за који нико ни не сме да каже да је логор. По потреби том логору се искључују вода и струја. То су модерни хитлерови трендови које је преузео Израел, а на који нико не сме да дигне руку због сличних логора.


Аман Србине, ајде ти са адемом преговарај о мирном решењу, ја нећу, ако БОГ да има да им затрем сјеме мухамеданско-арбанашко на КиМ-у....о чему ти....

А остатк прочитај мој пост изнад....
 
Ма какве има везе уговор СДПР-а, о извозу оружија, са обуком војске....мешаш две веома различите ствари!

Добро дај онда да чујем како су то нас израелци тренирали, пошто ето случајно знам понешто о војсци.

Аман Србине, ајде ти са адемом преговарај о мирном решењу, ја нећу, ако БОГ да има да им затрем сјеме мухамеданско-арбанашко на КиМ-у....о чему ти....

А остатк прочитај мој пост изнад....

Овде се слажем са тобом али ти нећеш да разумеш или заиста не разумеш суштину, а то је да се Израел са једне позива на злочине над својим народом, а са друге исто се понаша.
 
Јок никако, пошто на овом форуму наилзае људи у таласима,морам да се понављам...
Имају , као у БиХ, КиМ-у, тако у Светој Земљи..њихова војска су надрогирани бомбаши самоубице, који ударају на цивиле...па када добију по носу...после кукају,

Тако су Србе у подрињу 5 година убијали на праговима, за Крсну Славу и Божић...па после када само упали у Сребреницу, раскукали се као снајка прве брчне ноћи!

Тако су и код нас на КиМ-у, правили заседе полицији, постављали бомбе, нападали Србе у малим групама и ненаоружане...силовали....Србкиње, када смо им упали у Дреницу, Србицу и Глоговац, куку нама....

Тако су и по Светој Земљи разнослили аутобусе, тржне центре, аутобуске станице, па када из дохватио Шломо, куку нама....мухамеданска тактика...

Иста стока, иста тактика...мухамедански фанатици!

...pa dobro jesu li njih ovde protiv nas podrzavali muslimani, arapi ili hriscani, ameri i eu...ok imaju extremiste...njih ima u svim siromasnim drzavama ....zasto se tako ponasaju bogati i mocni...jesu oni na balkanu stitili demokratiju?
 
Poslednja izmena:
dosadili su mi jevreji. Ovo mi je zadnji post ja sam za Israel drazi su mi nego Palestinci.

I pravde nema na svetu.

I jos jedno alexe nemoj da komentarises jevropu ona je psihicki bolesna osoba.
Pazi se ,pocela sam i da ujedam...................mogla bi ti iskociti iz monitoraz:hi:
 

Back
Top