Novi zakon o bezbednosti saobracaja

Visoke naknade za odnošenje vozila
27. decembar 2009. | 12:55 | Izvor: Beta
Beograd -- U skladu sa novim Zakonom o bezbodnosti saobraćaja, odnošenje nepropisno parkiranog automobila paukom od Nove godine će vozače koštati 10 000 do 18 500 dinara.

---------

srecno beogradjani - sta da vam kazem - nahebali ste

sad kad krene Djilas da vam dize auta sa parkiralista i naplacuje tu uslugu 200 evra.
 
Taman sam mislio da je i ovaj novi zakon o bezbednosti saobracaja pao u vodu,

posto preko praznika sam video dosta javasluka po ulicama... kad gle;

pojuri policija jutros i zaustavi ispred mene na Novom Beogradu nekog valjevca,

koji je predhodno prosao kroz crveno svetlo........koliko ono bese para i bodova ima da gi odrape?!z:hm:
 
Visoke naknade za odnošenje vozila
27. decembar 2009. | 12:55 | Izvor: Beta
Beograd -- U skladu sa novim Zakonom o bezbodnosti saobraćaja, odnošenje nepropisno parkiranog automobila paukom od Nove godine će vozače koštati 10 000 do 18 500 dinara.

---------

srecno beogradjani - sta da vam kazem - nahebali ste

sad kad krene Djilas da vam dize auta sa parkiralista i naplacuje tu uslugu 200 evra.
Београђани имају претплатне карте па могу да се паркирају по зонама без временског ограничења.
Ово ће призвати памети само оне који дођу у Београд без искуства са семафорима, саобраћајним знацима и културом паркирања.
 
Београђани имају претплатне карте па могу да се паркирају по зонама без временског ограничења.
Ово ће призвати памети само оне који дођу у Београд без искуства са семафорима, саобраћајним знацима и културом паркирања.

Ma kakva kultura parkiranja kad je poznato da u Beogradu nema mesta za parkiranje.
 
Jutros idem preko Brankovog mosta a javili da je dozvoljena voznja zutom trakom zbog obnove Gazele,
kad gle cuda prazna zuta traka niko ne sme da kroci svi se usr....u gace od kazni!?:mrgreen:

Жута дозвољена на Бранковом у правцу Новог Београда, Жута дозвољена у Михајла Пупина у правцу града, Жута забрањена на Бранковом у правцу града - хеби га дрвили су јуче цео дан! Није ми баш најјасније зашто неки људи учествују на форума, а да пре тога нису упознати са елементарним чињеницама!

Што се тиче новог Закона - се..рем им се ја у тон филм! Џипаџије и даље ђипају, паркирају где хоће, не можеш проћи од кола паркираних са упаљених 4 мигавца .... све у свему удри по сиротињи!
 
prepisivati zakone iz EU i prilagodjavati zakonodavnu praksu EU,a istovremeno ne pratiti ostale standarde EU je unapred osudjeno na propast...cemu zakon prilagodjen EU o bezbednosti saobracaja kad je prilagodjen samo zakon---a ostalo---put...starost voznog parka...materijalne mogucnosti gradjana..itd..balkanske...a zakon evropski.....i svuda isto...ministar energetike oce evropsku cenu struje---kao dao je rudaru koji kopa ugalj evropsku platu,ili onom koji proizvodi i distribuira struju,a drzava obezbedila gradjanima [posao i plate da placaju skuplju struju....isto je i u zdrastvu ili bilo gde....vlast hoce evropske standarde od gradjana--ali ne nude resenja za evropski standard zivota...
U pravu si uveli su evropske kazne na africke plate gde to ide.
 
Zar to ne vazi samo za Gazelu...mene smarao pandur za ne upaljena svetla kod ušća čitavih 20 min...


Opet nisi obavesten, :think:
zbog radova na Gazeli po celom gradu su neke izmene zbog brzeg protoka saobracaja;
elem, zuta traka na Brankovom mostu se dozvoljava svima koji idu iz pravca grada ka Novom Beogradu.
E sad, sto su ljudi preplaseni kaznama pa jutros niko nije smeo u zutu traku toje vec psiho-socijalni problem ovoga drustva.:mrgreen:
 
prepisivati zakone iz EU i prilagodjavati zakonodavnu praksu EU,a istovremeno ne pratiti ostale standarde EU je unapred osudjeno na propast...cemu zakon prilagodjen EU o bezbednosti saobracaja kad je prilagodjen samo zakon---a ostalo---put...starost voznog parka...materijalne mogucnosti gradjana..itd..balkanske...a zakon evropski.....i svuda isto...ministar energetike oce evropsku cenu struje---kao dao je rudaru koji kopa ugalj evropsku platu,ili onom koji proizvodi i distribuira struju,a drzava obezbedila gradjanima [posao i plate da placaju skuplju struju....isto je i u zdrastvu ili bilo gde....vlast hoce evropske standarde od gradjana--ali ne nude resenja za evropski standard zivota...
Svaka čast,nema šta dodati.
 
Eto i ja da vam se pridružim,danas me cajac kaznio zbog ne uključenog svetla u selo(da je van naselja) 3000din.Nema milosti-nosio bolesnu majku kod lekara,i eto desilo se.,da se zaboravim na sve novokomponovane propise.Možda sam nekog i životno ugrozio....stvarno rade šablonski(kako tata kaže).Pored molbe da mi progledaju kroz prste,pitali me da li imam neku primedbu ,a već ispisao ček na prethodno spomenutu sumu.Mislim da sam imao keš barem 1000d.,ne bi ni olovku uzeo u ruku.
 

Back
Top