Novi teroristički napad u Parizu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hajde da vidimo: koliko ima onih koji misle da su to Francuzi zaslužili svojim ponašanjem?

Ја не желим да ти одговорим, већ да те питам шта мисли о терористичком акту у биоскопу "20. октобар"...шта мислиш о Миљенку Хркаћу, без обзира што је добио коју рупу вишка 1978. у ЦЗ-у. Да ли сте ви нешто заслужили вашим понашањем?
И престани да сер.еш по теми. Ако су те пустили на викенд без терапије, жали се њима!
 
samoubica bombas.
Pobio oko sebe 40,50 ljudi.
Njemu koske raznesene..ali je zato pasos ostao nedirnut,neostecen i to pored njegovog tela.
To mozda zbog pametnog dinamita,sta?
:hahaha:
Веровао ти или не, динамит ће незнатно оштетити пасош/ЛК/возачку.
Није дословно исто, али стави неки документ поред петарде, или чак топовског удара неће бити последица.
 
Zastupaš, i to mnogo gore nego mi...samo si gadan licemer, baš kao i američki ili francuski političari.

Pa čoveče, ti nisi u stanju da se odvojiš od tripova o "kulturnim i vrednim Vojvođanima" i "nekulturnim i lenjim dođošima" a kamoli nešto drugo, na višem nivou...:per:

Ja nisam licemer. Žao mi je nevinih ljudi, ali smatram da Francuska, i neki drugi dobijaju mnogo manje nego što zaslužuju...s obzirom šta rade po čitavom svetu.

S obzirom do čega su doveli u Libiji, Siriji, Iraku...

Nevini ljudi su samo kolateralna šteta. Jbga, nisu imali sreće. Baš kao i mi kada su nas bombardovali svojevremeno.

I ti tu vidis ISKRENOST KAO LICEMERJE?

Naravno da su Vojvodjani na visem kulturnom nivou od juznjaka. (U PROSEKU).

Da li ja lazem?

Ili treba da budem licemeran i jkazem "svi smo isti"...

Ali, to se odnosi NA KULTURU i OBRAZOVANJE.

A ne da smo jedni vise LJUDI od drugih. :nono3:
 
Веровао ти или не, динамит ће незнатно оштетити пасош/ЛК/возачку.
Није дословно исто, али стави неки документ поред петарде, или чак топовског удара неће бити последица.

Само ће је избацити (нетакнуту) из џепа, тако да је полиција одма' види. Баш згодно. :lol:
 
samoubica bombas.
Pobio oko sebe 40,50 ljudi.
Njemu koske raznesene..ali je zato pasos ostao nedirnut,neostecen i to pored njegovog tela.
To mozda zbog pametnog dinamita,sta?
:hahaha:
Ма јок. Држао пасош у руци, ако га склучајно буду легитимисали да моћже одмах да га да, да не мора да копа по џеповима јер би полиција могла да види да има експлозив. Пре него се разнео, бацио пасош, да се не оштети како би знали ко их је дигао у ваздух.
Уопште не можете да исправно закључите. :D
 
I ti tu vidis ISKRENOST KAO LICEMERJE?

Naravno da su Vojvodjani na visem kulturnom nivou od juznjaka. (U PROSEKU).

Da li ja lazem?

Ili treba da budem licemeran i jkazem "svi smo isti"...

Ali, to se odnosi NA KULTURU i OBRAZOVANJE.

A ne da smo jedni vise LJUDI od drugih. :nono3:

Ti verovatno veruješ u to...a ja mislim, na bazi iskustva, da grešiš.

Što se tiče toga da li smo svi ljudi...jesmo...u isto vreme smo svi i životinje.

Kada će isplivati jedno ili drugo, zavisi od okolnosti.

Nama je svojevremeno rečeno da žanjemo ono što smo posejali.

Ok. To je pravedno.

Ali, u ovom slučaju to važi i za Francusku.
 
a) NATO najavi da će roknuti RTS zbog neprijateljeske propagande
b) Dragoljub Milanović odbija evakuirati ljude
c) NATO poroka RTS, 16 ubijenih radnika RTS-a
d) Dragoljub Milanović osuđen zbog odgovornosti za pogibiju 16 radnika RTS-a


Jesam li nešto propustio?

Propustio si da između tačke b) i tačke c) tadašnji ministar informisanja Aleksandar Vučić telefonskim pozivom upozorava svoju majku da napusti zgradu RTS-a...
 
Према ономе што Французи пишу по интернету, сви су спремни за инвазију на Сирију и Ирак, али и на друга места где је тероризам оперативан.

Требали би прво да се позабаве домаћим издајницима који су их и довели до ове ситуације.
Политичарима свакако, не муслиманима, никако.

Читам тему из почетка, и само 1-2 коментара су била да је ово повод за нешто што САД/НАТО планира Европи.

Мислио сам да би сад француска држава коначно могла постати полицијска држава, како САД.

Али, по ономе што те цитирам, можда је ово повод И за копнену инвазију НАТО-а у Ираку и Сирији... да спасу своје у ИСИЛ-у... пре него Руси са савезницима буквално почисте терен.

ПАЗИТЕ ДОБРО! СВЕ ОВО СЕ ДЕШАВА ОДМАХ ПОСЛЕ ПУЦАЊА ФРОНТА КОД АЛЕПА!
 
Ne provociram uopšte, mrtav sam ozbiljan.

Francuska regularna vojska je ubijala po Libiji, ubija i danas po Siriji.

Koliko dece je tu stradalo?

Zar ovaj ISIL nije za nekog nelegalan, već se bori za neki cilj.

Što se mene tiče, treba ih sve pomlatiti, gde god se nalaze...ali se ne foliram i ne čudim ovakvom načinu borbe. Nije to od juče.

Samo je pitanje koga je taj način borbe do sada pogađao, a ko je lio krokodilske suze.

Slažem se od prvog do poslednjeg slova, reputacija kolega.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top