Novi sukob maloletnika u Prijepolju: Krivične prijave zbog širenja mržnje

Него да се вратимо на тему...

Изазивање инцидената није у интересу српског народа. Могу да кажем да није ни у интересу оног ко лично изазива инцидент. Добро је познато да је сваки инцидент искоришћен да се предузму неке рестриктивне мере, тако да догађаје треба посматрати из те перспективе.

Морам исто да приметим, да како се ближи крај "разрешења" косовске кризе, да се појављују нови проблем, а о чему сам раније говорио.

Bolje je postaviti pitanje odakle ideja našim maloumnicima da pevaju tako nesto i to usred Prijepolja?! Na sreću Sandžak je podeljen, inače bi možda i to odavno bilo rešeno. Premali su da bi imali nešto samostalno, jedino ako nije u planu da postanu deo Kosova republjik.
 
Bolje je postaviti pitanje odakle ideja našim maloumnicima da pevaju tako nesto i to usred Prijepolja?! Na sreću Sandžak je podeljen, inače bi možda i to odavno bilo rešeno. Premali su da bi imali nešto samostalno, jedino ako nije u planu da postanu deo Kosova republjik.

Kao i uvijek, krstas ovo premjesta u teoriju zavjere, umjesto da se pita - zasto se promovisu u Srbiji muzika i muzicari koji sire etnicku netrpeljivost i ratne poruke.
 
Bolje je postaviti pitanje odakle ideja našim maloumnicima da pevaju tako nesto i to usred Prijepolja?! Na sreću Sandžak je podeljen, inače bi možda i to odavno bilo rešeno. Premali su da bi imali nešto samostalno, jedino ako nije u planu da postanu deo Kosova republjik.
Ја сам већ навео да како се ближи "разрешење" косовске кризе, да се отварају други проблеми. Више пута сам поновио да се признањем Косова, као независне државе, не зауставља ништа, већ да ће се отворити нови проблеми.

Ако си пажљиво читала моје постове, можда си уочила да сам у овој теми написао, да ако се поштују закони и ако се исти примењују, сукоба не може да буде.

Ниједна криза, ниједан рат, ниједан сукоб или сличан догађај не настаје спонтано и без контроле.

Зашто су они то певали, могу само да нагађам, јер немам појма, као што немаш ни ти, као ни други учесници у расправи.
 
Kao i uvijek, krstas ovo premjesta u teoriju zavjere, umjesto da se pita - zasto se promovisu u Srbiji muzika i muzicari koji sire etnicku netrpeljivost i ratne poruke.
Највећи теоретичар завере на овом месту си убедљиво ти, односно ви, јер иза твог налога стоји више људи, пошто је активан 24/7.

Осим тога, када се говори о нетрпељивости, могу само да потврдим да ти распирујеш и подстичеш исту на овом форуму, својим писањем и понашањем.
 
На крају крајева, треба логично размишљати:

Зашто би Србији било у интересу да се ситуација у Рашкој области закомпликује и да се створи сукоб? Како Србија може да извуче корист из још једног сукоба или кризе на својој територији?

Па не може. У томе и јесте суштина.
 

Back
Top