Nove nebuloze Komšića

pa dokaz ti je da je bio rat u bih a da su oni tada bili na vlasti...znaci ko je bio na vlasti taj je mogao da utice na desavanja,to ti je kao kad bi sad bio rat na kosovu a tadic nije odgovoran a ni jb.t ne znam kako nam se zove premijer
znaci sve bi ih pohapsio od cele tadasnje skupstine preko svih tajkuna koji su se obogatili na svercu i tudjoj nesreci nije bitno koji entitet.
svako ko je znao sta se desava a bio je na vlasti treba da odgovara,recimo sljivancanin je covek dobio 17g zato sto je povukao vojsku i ostavio hrvate na milost i nemilost dobrovoljcima,e ako je on mogao da naje.be onda treba da najebu i svi koji su ga tamo recimo poslali,a to su izmedju ostalih i ova dvojica

Imaš razmišljanje malog djeteta,koje nema smisla,te sve posmatraš jednostrano!Pomisliš li da su postojale vođe i na drugim stranama,koje su imale znatno veći uticaj na rat od pomenutih?Rat u Bosni je građanski rat,rat u kojem je ratovao svako protiv svakog,a to što je neko na vlasti u vrijeme rata-bože moj!Prema tebi,svako ko je na vlasti u vrijeme nekog rata,odgovoran je za sve što se događa u ratu!Velika glupost!Samo ako postoje činjenice koje ukazuju na postojanje osnovane sumnje da je pomenuti dvojac nešto učinio,možeš govoriti da su krivi!Ovako lupaš ogromne gluposti!
 
Imaš razmišljanje malog djeteta,koje nema smisla,te sve posmatraš jednostrano!Pomisliš li da su postojale vođe i na drugim stranama,koje su imale znatno veći uticaj na rat od pomenutih?Rat u Bosni je građanski rat,rat u kojem je ratovao svako protiv svakog,a to što je neko na vlasti u vrijeme rata-bože moj!Prema tebi,svako ko je na vlasti u vrijeme nekog rata,odgovoran je za sve što se događa u ratu!Velika glupost!Samo ako postoje činjenice koje ukazuju na postojanje osnovane sumnje da je pomenuti dvojac nešto učinio,možeš govoriti da su krivi!Ovako lupaš ogromne gluposti!

posto pises ijekavicom predpostavljam da si iz bosne. pa ne znas za srbiju...e vidi taj lilic i taj cosic su ziveli na dedinju bili na tv te njihovo misljenje o ovome pa o onome svaki dan prijemi ovo ono imali sve privilegije onog sistema i da pitali su se za nesto,dok su ljudi ziveli sa 2-3marke,ako se nisu slagali sa tadasnjom politikom pa sto bre lepo nisu podneli ostavku..ne nego je svima sve tada odgovaralo,moj komsija je bio neki 20 covek tadasnjeg mup-a,i kad bih ti rekao sta je sve imao stanove,kola sta je radio itd itd.
i sad ti meni hoces da kazes da covek koji je predsedavao srj tada ili srbijom svejedno,ne treba da odgovara za stvari koje su se tada desavale
pa to kao kad sad ne znam al ikao kad bi rekao da ljudi iza alije izetbegovica tj njegov podpredsednik itd itd nisu odgovorni za nasilje nad srbima
ti ne shvatas da je samo sloba najeb ao i par ljudi oko njega ,10000 ljudi u nasoj zamlji koji su direktno podgovorni za razna sr,anja i dalje sede u istim foteljama i isto rade i zato nam je ovako
 
Lilić je predsednik Upravnog odbora JP Putevi Srbije a nisam sigurna da bi i sam
mogao /znao/ da nabroji sve odbore u kojima je član.... a znate li kolike su naknade
za te mukotrpne poslove?

Lepo sam napsao , i stojim iz toga .

Lilic zna da peca . On je pecaros . Ostalo ne zna da radi i ne zna cega je clan . Nema pojma na kakvim je funkcijama , a ito ga i ne zanima . zanima ga kakv je vodostaj i da li riba radi ili ne .

Osim sto je ribolivac on je i licni prijatelj sa Gadafijem i jako je rado vidjen u Libiji '. A Libiji nema Dunava i pecanja .. ali je Libija prosle godine imala suficit od 80 mlijardi dolara , sto je sasvim dobra kompenzacija za ribolov na Dunavu , a i na svim Dunavcima .
E sad , vis , Francuzi i Nemci jurisaju da posluju sa tom Libijom , al mi bas eto necemo jer je Lilic njihov drug , a on je clan nekih upravnih odbora , a i Komsic gqa tuzio , sto odma znaci da mi treba da ga uhapsimo , obeimo i spalimo ...
 
Poslednja izmena:
Lepo sam napsao , i stojim iz toga .

Lilic zna da peca . On je pecaros . Ostalo ne zna da radi i ne zna cega je clan . Nema pojma na kakvim je funkcijama , a ito ga i ne zanima . zanima ga kakv je vodostaj i da li riba radi ili ne .

Osim sto je ribolivac on je i licni prijatelj sa Gadafijem i jako je rado vidjen u Libiji '. A Libiji nema Dunava i pecanja .. ali je Libija prosle godine imala suficit od 80 mlijardi dolara , sto je sasvim dobra kompenzacija za ribolov na Dunavu , a i na svim Dunavcima .
E sad , vis , Francuzi i Nemci jurisaju da posluju sa tom Libijom , al mi bas eto necemo jer je Lilic njihov drug , a on je clan nekih upravnih odbora , a i Komsic gqa tuzio , sto odma znaci da mi treba da ga uhapsimo , obeimo i spalimo ...

ma ja mislimm da je covek super i da treba ponovo da bude predsednik i on i cosic a ako mozemo da ozivimo i slobu i arkana za podpredsednika posto su ljudi jb.t nevini i ni mrava nisu zgazili sve ribolovci i igraci saha na kalemegdanu:dash:
 
Ja mislim da Nemci , Englezi i Francuzi nisu u opste zreli za Evroatlanske integracije , jer jurisaju da rade sa Libijcima , kojima je Lilic prijatelj , a i sa Rusima , koji su propali , , niski , komunjare , retrogradni , pijani , a i bune se protiv Euleksa, dok predcednik Tadic , pravi Europejac , brani isti Euleks .
 
posto pises ijekavicom predpostavljam da si iz bosne. pa ne znas za srbiju...e vidi taj lilic i taj cosic su ziveli na dedinju bili na tv te njihovo misljenje o ovome pa o onome svaki dan prijemi ovo ono imali sve privilegije onog sistema i da pitali su se za nesto,dok su ljudi ziveli sa 2-3marke,ako se nisu slagali sa tadasnjom politikom pa sto bre lepo nisu podneli ostavku..ne nego je svima sve tada odgovaralo,moj komsija je bio neki 20 covek tadasnjeg mup-a,i kad bih ti rekao sta je sve imao stanove,kola sta je radio itd itd.
i sad ti meni hoces da kazes da covek koji je predsedavao srj tada ili srbijom svejedno,ne treba da odgovara za stvari koje su se tada desavale
pa to kao kad sad ne znam al ikao kad bi rekao da ljudi iza alije izetbegovica tj njegov podpredsednik itd itd nisu odgovorni za nasilje nad srbima
ti ne shvatas da je samo sloba najeb ao i par ljudi oko njega ,10000 ljudi u nasoj zamlji koji su direktno podgovorni za razna sr,anja i dalje sede u istim foteljama i isto rade i zato nam je ovako

Ne,nisam iz Bosne,već iz Republike Srpske.Ti pričaš o njihovim kućama i stanovima,a mi o zahtjevu koji neki retard podnosi sudu za krivično gonjenje povodom tzv.ratnih zločina.Prema tome,u pitanju su dvije različite stvari,te polemika oko njihovog bogatstva nema smisla,odnosno ima, ali ako je u pitanju druga tema a ne ova.Koliko znam Ćosić ima veliku lovu na osnovu samog tiraža svojih knjiga koje se prodaju,pa ne vidim razlog zašto se toliko buniš protiv njegovog bogatstva.
 
Komšić je jedan obični lajavi krelac....raspada se BiH po svim šavovima,a ovaj naziv "Zapadna Srbija" slijedi nakon referenduma.Odmah nakon zvaničnih rezultata naravno...

Само нека их(Комшу и Хариса) Бог поживи на функцијама у ФБИХ још бар 2 мандата -и РЕПУБЛИКА СРПСКА постаје независна и самостална!Што се тиче Хрвата не би требало да се ми ,,секирамо,,око њих -Комшо је њихов проблем и док је он тамо њих ће у БИХ бити све мање.(што нама и не смета)
 

Back
Top