Novac koci srecu

@malavelika

Prevelika si da bih te ja uputio, ali kazem da gresis.
Kada bi zaista htela da imas mnogo para to bi i dobila.
Glupo je sedeti po ceo dan na kaucu i zamisljati kako si bogata.;
e, najvise volim te sto kazu "nisi u pravu, ali ne mogu ti ja objasniti zasto"
:lol:
ne zelim da imam mnogo para, volela bih da dobijem mnogo para
ne zelim to toliko da bih se potrudila da to i dobijem
jer, znam da me ne bi ucinilo sretnijom no sada...slobodnijom svakako, i mozda donekle zadovoljnijom, ali sretnijom tesko
vise srece sam osecala dok nisam imala nista
btw, ovo nema veze sa tvojim prvim postom da gresim
pricala sam uopsteno, sto je znacilo da uopsteno i gresim
pa, hajde, bez obzira sto sam ja prevelika, objasni svima nama sta je to pogresno u onome sto sam napisala
 
e, najvise volim te sto kazu "nisi u pravu, ali ne mogu ti ja objasniti zasto"
:lol:
ne zelim da imam mnogo para, volela bih da dobijem mnogo para
ne zelim to toliko da bih se potrudila da to i dobijem
jer, znam da me ne bi ucinilo sretnijom no sada...slobodnijom svakako, i mozda donekle zadovoljnijom, ali sretnijom tesko
vise srece sam osecala dok nisam imala nista
btw, ovo nema veze sa tvojim prvim postom da gresim
pricala sam uopsteno, sto je znacilo da uopsteno i gresim
pa, hajde, bez obzira sto sam ja prevelika, objasni svima nama sta je to pogresno u onome sto sam napisala


Dovoljno je bilo da kazes da "sreca nema nikave veze sa novcem" sto je poprilicno netacno.
Ovo ostalo nisam ni hteo da procitam.:)
 
Dovoljno je bilo da kazes da "sreca nema nikave veze sa novcem" sto je poprilicno netacno.
Ovo ostalo nisam ni hteo da procitam.:)
pa, vidi, andjele smrti
ovakvo stanoviste "videh prvu recenicu, ostalo nisam ni hteo da citam i JA da ti odmah kazem-nisi u pravu"
nije za pdf filozofija
vise je za pdf dogma, samo takav, na zalost, ne postoji
ako ces vec da diskutujes, onda to radi na kvalitetan nacin, ne sa ovakvim klinackim, povrsnim pristupom
sreca nema nikakve veze sa novcem-kazem ja
a, kazem zato sto na svetu postoje na hiljade ljudi koji novac imaju, ali nisu sretni
i oni bivaju bolesni, bez nade na izlecenje, i njima umiru drage osobe, i njima nestaju deca, gube ljubavi svog zivota, ostaju bez posla i imovine, i oni stare i umiru
i, sve ovo sto sam ja navela je cinjenica
naravno da se sve pobrojano desava i siromasnima, mozda i cesce nego ovim prvima, no to nije tema
da novac obezbedjuje srecu, ovaj svet bi bio mnogo jednostavniji
novac je lepo imati, i ako si dovoljno pametan, on ti nece kociti srecu, ali ti je nikada nece obezbediti...moze ti samo olaksati neke stvari
e, sad, cakani, mozes argumentovano odgovoriti na ovo, ako si sposoban
sta je od ovoga sto sam rekla-netacno?
i, molila bih da me zaobidjes sa pausalnim zakljucima tipa "mala si da bi shvatila..", i slicno
najljubaznije
 
Poslednja izmena:

Back
Top