Nova poznanstva preko foruma

Mislim da svako upoznavanje treba da se vrši preko privatnih poruka.
Predstavite ovdje svoje najbolje kvalitete i kome se svide neka vas kontaktira.
Glupo mi je da čitam koliko puta neko dnevno češe guzicu, šta mu majka sprema da jede, koje je imao simpatija, i slično tome...
 
Mislim da svako upoznavanje treba da se vrši preko privatnih poruka.
Predstavite ovdje svoje najbolje kvalitete i kome se svide neka vas kontaktira.
Glupo mi je da čitam koliko puta neko dnevno češe guzicu, šta mu majka sprema da jede, koje je imao simpatija, i slično tome...


dobro, ne zelim da komentarisem te osobe, ne bi bilo lepo s moje strane
ali za onog ko je imalo zanimljiva i ispunjena osoba ti komentari su idiotarije.
jel tako?
 
Mislim da svako upoznavanje treba da se vrši preko privatnih poruka.
Predstavite ovdje svoje najbolje kvalitete i kome se svide neka vas kontaktira.
Glupo mi je da čitam koliko puta neko dnevno češe guzicu, šta mu majka sprema da jede, koje je imao simpatija, i slično tome...
Upravo tako...napisite nesto o sebi..i ako vam se neko ucini kao interesantna osoba...kontaktirate ga...:)
 
ja 2 puta dnevno cheshem guzicu, keva mi sprema chokolino (mmmm!), imao sam 234 simpatije...
shta josh treba od lichnih informacija?
IQ mi je 23, redovno igram fudbal sa 5ogodishnjacima iz kraja, omiljena igrachka mi je plishani meda, bojim se mraka, okrecem glavu kad vidim da se neko ljubi (QQ :D)
KO JE ZAINTERESOVAN??? :P:P
 
ja 2 puta dnevno cheshem guzicu, keva mi sprema chokolino (mmmm!), imao sam 234 simpatije...
shta josh treba od lichnih informacija?
IQ mi je 23, redovno igram fudbal sa 5ogodishnjacima iz kraja, omiljena igrachka mi je plishani meda, bojim se mraka, okrecem glavu kad vidim da se neko ljubi (QQ :D)
KO JE ZAINTERESOVAN??? :P:P

Ustanova za mentalno retardirane osobe...
 
Ovo je bas xtra tema... preko ovog 4uma sam stekao jednog od najboljih friends-a.
Immph :) Secam se kad smo prvi put razmenili par postova na ovom forumu... ajoj, the good old days :)
Znamo se, jao, pa 19. aprila ce biti tacno godinu dana :D Chatujemo svakodnevno, bas se kontamo, on je osoba koja zna najvise o meni... a nedavno smo se i videli uzivo :D I tako je xtra :) Poznanstva preko neta mogu da budu bas cool... volim da upoznajem nove ljude preko neta, ako je neko zainteresovan imate moj msn u profilu, pa se kuckamo :)
 

Back
Top