NOVA POJAVA-METROSEXUALAC

Uh, ljudi, dokle bre da vas učim da su uvek PARE osnova svega.

Velike svetske farmaceutske kompanije su prezasitile tržište ženske kozmetike. Od pomada i pomadica peko karmina,lakova ... do imbecilnosti ! Šta je ostalo ? Ogromno, veliko, neprocenjivo tržište muške kozmetike ! Ali kako, kad muškarci to ne vole ? Lepo. Pokrenuti svetsku kampanju, i svim muškarcima utuviti u glavu da je to IN, da je to u modi ! I dokle se došlo ? Do toga da oni koji su prvi progutali mamac, tj. najpogodnije su tlo za indoktrinaciju, poveruju da su to oduvek radili (!), i da ostale ubeđuju kako je to normalno, potrebno, čak neophodno ...
E, pa neće moći. Nisam baš sisao vesla. Imam nešto malo mozga u glavi.

[size=+2]MUŠKA HIGIJENA PRESTAJE ZAKLJUČNO SA DEZODORANSOM, ILI NAJDALJE SA DISKRETNIM PARFEMOM. NEGOVANE MUŠKE RUKE PODRAZUMEVAJU ČISTOĆU I UREDNO PODSEČENE NOKTE. NEGOVANO MUŠKO LICE PODRAZUMEVA ČISTOĆU I UREDNO OBRIJANO LICE, TJ. UREDNE BRKOVE ILI BRADU.
KRAJ. TAČKA. ENDE. [/size]
 
Vala bata-Milojko, svaka ti dala.
Farmaceutske kuce i njihove gazde bi, nesumnjivo, VEOMA volele da smo svi meteori... evo, recimo, da uzmemo Dove... Zamisli, bata-milojko, muska kolekcija Golub... hehehe... reklama...
dakle, sedi depiliran baja i kaze onako onim goozodai glasom - "Oduvek sam hteo da imam glatku kozu, ali mi je posle brijanja nogu ona uvek pucala i bila suva...(zatim karaktersticnim goozodai pokretom namesti nepokoran, farbani naravno, pramen kose koji ne utom spadne na celo) ... ali onda sam otkrio Dove musko mleko za noge, i after-depill-skin-nutricijant kolekciju za muskarce Golub ... i moj decko je koristi... sada se osecam slobodno i srecno, a moje noge su uvek glatke..." A onda spiker (takodje, naravno goozodai-san) kaze u pozadini "Uz Dove za muskarce mozete se osecati sigurno da cete biti lepsi od one drolje sto je flertovala sa vasim deckom"
(Ovo bi izaazvalo kolektivnu egzaltaciju u upravnom odgboru Dove-a...)
To bi oni hteli...
...
I zasto da se zaustavimo na tome:
- Feel fine, ulosci za muskarce - "oseti mekocu pravog pamuka i istrazi svoju zensku stranu"
- specijalizovani Panten za umetnutu musku kosu - "da ga vasi farbani umetnuti pramenovi obore sa nogu..."
- L'oreal, muski make-up, "mozda nisi rodjen sa tim, ali ces se sigurno udati kao takav"
- Vella, muski karmin - "sa ukusom muskarca"
- Avon lak za nokte, u rasnim nijansama bezbojne - "prava stvar za pravog muskarca... Pozovite svog AVON goozodai-a i porucite ovaj vrhunski lak za nokte"
...
Ko je za - nema pameti.
...
Dakle, redovno kupanje, shishanje, bijanje, licna, oralna, manualna i svaka druga higijena je naravno, imperativ.
Bavljenje sportom, pravilna ishrana, redovno spavanje, suplementacija vitaminima - usus sin qua non.
Pravilno drzanje, izbegavanje prostakluka, lepo vaspitanje, opsta kultura - izuzetno pozeljno.
...
ali izigravanje frajle, dakle goozodai varijanta - mozda prolazi u nekim zemljam gde je dozovljeno da se udas za francusku pudlu ili za drvo, ali medju pristojnim svetom tesko da moze da prodje.
poz.
 
commodore:
Dakle, redovno kupanje, shishanje, bijanje, licna, oralna, manualna i svaka druga higijena je naravno, imperativ.
Bavljenje sportom, pravilna ishrana, redovno spavanje, suplementacija vitaminima - usus sin qua non.
Pravilno drzanje, izbegavanje prostakluka, lepo vaspitanje, opsta kultura - izuzetno pozeljno.

Apsolutno se slazem.


A moze l' s' vremena na vreme izlet u neki wellness centar? :roll:
 
commodore:
Ili u "spa"... hehehehhe

mora da smo seljaci...
choveche, mi se ne ponasamo "urbano" !!! :roll:
sta cemo sad? nismo "IN" ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma jock, ima neki wellness centar u Donji Glogovac, tu mo's da odes onako incognito, da niko ne zna, a da budesh IN... :lol:


Shalu na stranu, s' vremena na vreme bih stvarno skoknuo na neku masazu i sl. ali mi upravo to bombardovanje i marketing toliko ide na zivce da jednostavno nemam zelje, iako moze da bude jako korisno... To postoji za prosecnog coveka, a ovde se to podize na nivo elite i na nivo trenda. I bas zbog svega toga mi prija da budem ruralni tip... 8)
 
Julian_Duranona:
Koga njega?
Sala, sala...
Salis se, a...? :evil:
Dakle, nega... Eto ti prevedeno... :-P :-P :-P
Iliti, redovno kupanje, shishanje (moze i sisanje) osim ako ne nJeguje dugu kosu, brijanje i dolje i gore... Dobro, moze dolje da bude i uredno podsisano, ali bolje je ako ukljuci i masinicu... Moze ponekad i u solarijum ako zeli, a na masazu bismo zajedno, mmm...
Moze i prsa da obrije, bolje da su glatka, nego da mi hoda cupav kao majmun, pa da moram medju dlakama da rovim kako bih ga poljubila... Ga u ovom slucaju se odnosi na muskarca, a ne na "njega"... :twisted:
Losion, parfem, naravno... Pogotovo, ako je neki zavodljivo opijajuci...

Ali, NE cupanju obrva, sminkanju i slicnim bakracima...

Fudbal moze, ali i ne mora da voli, kao i ostale ekipne sportove...
Volim ih ja...!
 
Ne spominjite sisanje kose!!!
Muskarci bi trebalo da se vrate nekoliko vekova unazad i da lepo imaju mogucnost moralnog odlucivanja da li ce nositi dugu ili kratku kosu.
Ovako mi dugokosi kao da smo obelezeni,pogotovo kod onih devojaka sa "visokim" principom da je duga kosa kod muskarca nesto odvratno i kako nije dovoljno muzevno.
To vise nije pitanje ukusa nego razuma kod takvih devojaka,jer cemu te glupe predrasude da smo svi mi dugokosi zestoko zapusteni.
Zabluda,zabluda,zabluda drage moje.

Negovana kosa,prirodno jako nezna koza,svetao ten,i fantasticno lepe ruke od sviranja gitare.
Sve je to ok zar ne,ali ta duga kosa.....nekako odskace...od prosecnog izgleda.
 
commodore:
Dakle, redovno kupanje, shishanje, bijanje, licna, oralna, manualna i svaka druga higijena je naravno, imperativ.
Bavljenje sportom, pravilna ishrana, redovno spavanje, suplementacija vitaminima - usus sin qua non.
Pravilno drzanje, izbegavanje prostakluka, lepo vaspitanje, opsta kultura - izuzetno pozeljno.

Slazem se. I da dodam da sam apsolutno protiv solarijuma za muskarce (ma i za zene, totalno mi nekako neprirodna ta boja). Mislim, ukusi su razliciti, ali meni je to nevidjeno bljak.
 
Sto su zene nekada nosile suncobrane svaki dan,svuda gde odu?
Upravo da ne bi pocrnele i zadrzale svoj prelepi ten.A pri tom niko nikada nije govorio da je to lose po zdravlje.Pa koliko sam belih zena video po Skandinaviji sa savrsenim zdravljem a bez imalo pocrnele koze.
A sada tu i nama muskarcima uvaljuju cak i solarijume.
Kretenski.
 
@ VEKSLA,

ovo je cini mi se Vispakova bula... otkacili je izgleda sa njeznika pa se ulogovala... A vispak je u stvari metro... kapiras?
Depiliran i manikiran, nauljen i kvarcovan.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Profesore vracaj je u prvobitan polozaj... :-D :-D :-D
 
commodore:
@ VEKSLA,

ovo je cini mi se Vispakova bula... otkacili je izgleda sa njeznika pa se ulogovala... A vispak je u stvari metro... kapiras?
Depiliran i manikiran, nauljen i kvarcovan.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Profesore vracaj je u prvobitan polozaj... :-D :-D :-D
ma slusaj ti frajkane
ti i marlon setate me po forumu
levo desno nego gde je moj brav :confused:
 
Da se vratimo temi...
Dace dragi Bog, pa cemo citati svi ovu temu i za dve godine. Hocu da kazem, standardi se menjaju velikom brzinom... Da mi je neko pre izvesnog vremena rekao sta cu sve sam sebi da radim danas, sutnuo bih ga nogom u dupe!
 
Julian_Duranona:
Da se vratimo temi...
Dace dragi Bog, pa cemo citati svi ovu temu i za dve godine. Hocu da kazem, standardi se menjaju velikom brzinom... Da mi je neko pre izvesnog vremena rekao sta cu sve sam sebi da radim danas, sutnuo bih ga nogom u dupe!
Pravo velish. Evo ja nikad ne bih pomislio da cu jednog dana brijati svoje svedoke. Ej, zhilet..! Po jajima! :shock: Ali evo...
 

Back
Top