Nova mt:s reklama sa Curcicem

sad je fazon da reklama bude glupa.
postoji pojava talasa glupih reklama jer će o njima svi pričati pa i VI NA FORUMU!

xa xa xa :)

reklama je reklama
njen cilj nije da li da bude ili ne bude glupa, njen cilj je da je svi vide, komentarišu i na kraju da zaradi PARE!
 
MT:S ipak ima najbolje reklame od svih mobilnih provajdera.
Meni se lično sviđa reklama "Kolce tj. irish to serbian transformers" i ona o ADSLu kada se pojavljuje igračica, "kanterstrajkeri", čudovište i bakica. To je vrh!

Vrh brate! mi se ne sviđa ali služi svrsi...
 
ja ne znam kako lik mozhe tako da se ponizhava
ali opet...to njemu nije ponizhenje
tuga, u svakom sluchaju

Srbija nikada neće uspeti... dok ljudi ne shvate da je dokopati se love često zna da bude takvo gore opisano (manje ili više).
Ameri 200 godina rade klovnovske poslove i niko ne pravi dramu zbog toga niti se ko predstavlja poniženim.

Ovde svakog sramota, svi bi da budu "doktori nauka sa povremenim pojavljivanjem samo na renomiranim televizijskim stanicama" ;)
Sramota ih i od drugih a kamoli da sami rade taj posao...
 
ima dobra emisija na foxu,al ja retko stignem da je gledam. prikazuju najbolje reklame iz celog sveta. definitivno se vidi da su glupave reklame te koje najvise privlace paznju publike (naravno, da ne zaboravim kategoriju mase reklama povezane sa sexom...)
reklama sa curcicem je izazvala veliku paznju jer je nametnuta, prikazuje se neprekidno i svako ko je gledao velikog brata voli da iskomentarise, pa makar i samo da bi rekao koliko je tupava. DA LI OPADA IQ NACIJE? DA LI SAMO ZELIMO DA SE SVRSTAMO U ISTI KOS SA ONIMA KOJIMA JE MOZAK VEC ODAVNO ISPRAN?
ko zna...
senka zna...hihi
 
Па тако јефтину и просту рекламу могу и ја да снимим. Плава позадина, камера, неко скаче лево-десно и виче "Врх брате".
Компанија са приходом од 180 мил. евра снима такве небулозе са јефтином сценографијом!

Колико је агенција зарадила на снимању рекламе, овај, те глупости?
 

Back
Top