Nova drama u školi: Učenica donela sekiru

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.460
Učenica šestog razreda OŠ "Heroj Janko Čmelik" u Staroj Pazovi unela je danas sekiru u školu.
Kako RTV Stara Pazova nezvanično saznaje, ona je na odmoru izvadila sekiru iz ranca koju su joj stariji učenici i osoblje škole momentalno oduzeli.
Za sada nije poznato zašto je učenica donela sekiru, ali je zbog nedavnog pronalaska noža u rancu učenika OŠ "Vladislav Ribnikar" u Beogradu
gde se dogodila tragedija masovnog ubistva, ova vest uznemirila đake i osoblje škole.
link
 
u moje vreme, kad sam išao u OŠ, neki 6-7 razred (prva polovina '90-ih), lik je doneo bombu, doduše u školsko dvorište, ne u samu školu. nastavnik fizičkog je to saznao (neko cinkario), pa je "donosiocu bombe" rekao da vrati bombu ćaletu (mala sredina, svi se znali) i da je ne donosi više u školu i onda mu složio par šamara da je ovom 3 dana zvonilo u glavi. i tako se završio "slučaj bomba". da se to danas desi, verovatno bi to bila 2 nedelje glavna vest :think:
 
Učenica šestog razreda OŠ "Heroj Janko Čmelik" u Staroj Pazovi unela je danas sekiru u školu.
Kako RTV Stara Pazova nezvanično saznaje, ona je na odmoru izvadila sekiru iz ranca koju su joj stariji učenici i osoblje škole momentalno oduzeli.
Za sada nije poznato zašto je učenica donela sekiru, ali je zbog nedavnog pronalaska noža u rancu učenika OŠ "Vladislav Ribnikar" u Beogradu
gde se dogodila tragedija masovnog ubistva, ova vest uznemirila đake i osoblje škole.
link
Следећа новост: моторна тестера
 
Ne znam šta je sa ovom decom danas..ili su otkacili od svega sto se desava u društvu a što se prenosi i na porodicu
ili misle da su zanimljivi kada ovako nešto urade ili žele da budu zapaženi
Pre dan dva onaj decak sa nožem, sada devojcica sa sekirom..Šta je sledece ?
Bilo je toga i ranije.
Ja sam nosio lance u školu, drug je donosio pištolj, ćale mu bio krimos. Noževi su bili sasvim obična pojava.
To je sve normalno.
Naravno, nije normalno da neko donese oružje i počne da puca na đake, ali to je bio organizovani teroristički akt.
 
u moje vreme, kad sam išao u OŠ, neki 6-7 razred (prva polovina '90-ih), lik je doneo bombu, doduše u školsko dvorište, ne u samu školu. nastavnik fizičkog je to saznao (neko cinkario), pa je "donosiocu bombe" rekao da vrati bombu ćaletu (mala sredina, svi se znali) i da je ne donosi više u školu i onda mu složio par šamara da je ovom 3 dana zvonilo u glavi. i tako se završio "slučaj bomba". da se to danas desi, verovatno bi to bila 2 nedelje glavna vest :think:
Nema više šamaranja, to je opasno po decu..sekire i bombe nisu :( da se razumemo, nisam za nikakvo nasilje, samo se podsećam i ja načina na koji su nekad prosvetni radnici gradili autoritet. Koliko puta mi dnevno dođe da protresem dete koje je sebi ili drugima moglo ozbiljno nauditi, ali ne smem ni da ga pipnem. Da ponovim, samo da ga dobro protresem...
 
Nema više šamaranja, to je opasno po decu..sekire i bombe nisu :( da se razumemo, nisam za nikakvo nasilje, samo se podsećam i ja načina na koji su nekad prosvetni radnici gradili autoritet. Koliko puta mi dnevno dođe da protresem dete koje je sebi ili drugima moglo ozbiljno nauditi, ali ne smem ni da ga pipnem. Da ponovim, samo da ga dobro protresem...
Nije dete toplomer.
 
Kada ga vidiš da se naginje kroz prozor sa trećeg sprata ili gura druga na stepenicama, samo ti dođe da ga zgrabiš i na sve načine sprečiš da tako nešto uradi...nisam ni mislila bukvalno da ga uhvatim za noge, izvrnem i tresem :mrgreen:
Ja sam stavio tablu ispod prozora sa natpisom: " ne naginji se van", maznuo iz voza, ali ne vredi.
Mora da se nagne da vidi ko prolazi.
 
Poslednja izmena:
Učenica šestog razreda OŠ "Heroj Janko Čmelik" u Staroj Pazovi unela je danas sekiru u školu.
Kako RTV Stara Pazova nezvanično saznaje, ona je na odmoru izvadila sekiru iz ranca koju su joj stariji učenici i osoblje škole momentalno oduzeli.
Za sada nije poznato zašto je učenica donela sekiru, ali je zbog nedavnog pronalaska noža u rancu učenika OŠ "Vladislav Ribnikar" u Beogradu
gde se dogodila tragedija masovnog ubistva, ova vest uznemirila đake i osoblje škole.
link
Rekoh li ja da će biti "iskakanja" sve više i više, niko više ne jede organsku hranu, svi su na vitaminima, koji se dobijaju krekovanjem sirove nafte i uz pomoć GMO bakterija.
Šta očekivati od dece kada su im majke tokom trudnoće bile na vitaminskom (naftno-bakterijskom) dopingu? :kafa:
 

Back
Top