Нова десничарска странка?

To je bre budaletina...Niko mu nije rekao da bi kod pravih nemačkih nacista dobio metak ,zbog svog prezimena pre nego što bi rekao SIEG ...

А шта ти знаш о његовом пореклу и презимену?

E vidiš, to sam i ja hteo da im kažem. Davidović je prezime čija je osnova jevrejsko ime David. Verovatno i nije Srbin a hoće da bude srpski firer.

Тачно, али то није јеврејско презиме. Откуд ти знаш да ли је Србин или не?
 
Srbi ne mogu da BUDU NACISTI, ljudi...Nemaju to u krvi...Nacizam je pre svega PRO-ZAPADNOG opredeljenja, a svi kvazi-nacisti ikada u Srbiji su bili nekakvi rusofili, ne?Srbi mogu biti komunisti i to zadrti, to je sigurno...

Зашто? Какве везе има крв са тим? Ово за про западно ти је чиста глупост. Шта ти знаш о Национал Социјализму?
 
Према неким најавама, Горан Давидовић би у скорије време могао да оснује странку-Националну Српску Партију. Програм те странке би био усмерен ка уједињењу српских земаља, социјалну правду, снажна Србија-и војно и економски, одбијање НАТО-а и ЕУ-а, људским правима... Да ли би сте гласали за ову странку? Питање је само за оне десничарског опредељења. ЗА НЕПИСМЕНЕ: ПИТАЊЕ ЈЕ САМО ЗА ОНЕ ДЕСНИЧАРСКОГ ОПРЕДЕЉЕЊА!!! Ја бих...

Nevazeci listici bi bili bolje plasirani.;)
 
*Ebiga kad ispovjedaš CRVENOG RATKA.Tu nema pomoći..Za pravog Nacistu, nema ,ali nema KOMPROMISA sa komunizmom...Vi ste neki komuno-nacisti...Neka abominacija, mutant...K'o ruski nacisti:p...

Одакле ти сад тај компромис? Па и у Русији има национал социјалиста, ако не знаш. Ко је комунонациста, то је немогуће?
 
I ja se pitam, odakle?
BrainMindcomHitlerHirohito4.jpg

Ovi su makar bili dosledni...
 
Према неким најавама, Горан Давидовић би у скорије време могао да оснује странку-Националну Српску Партију. Програм те странке би био усмерен ка уједињењу српских земаља, социјалну правду, снажна Србија-и војно и економски, одбијање НАТО-а и ЕУ-а, људским правима... Да ли би сте гласали за ову странку? Питање је само за оне десничарског опредељења. ЗА НЕПИСМЕНЕ: ПИТАЊЕ ЈЕ САМО ЗА ОНЕ ДЕСНИЧАРСКОГ ОПРЕДЕЉЕЊА!!! Ја бих...

Lepo svi da se okupe na jednom mestu pa onda ratatatatatatatatira!!!
 
СС SS Српске Снаге ..........може да се преводи како ко хоће..........

али за класичан нацизам овде нема места ....а о социјалној правди сви певају када су избори ..после избора нема ништа............некима више смета Чеда и НВО него сви горе набројани....а смрадикали су испаљена фора....врло мало има везе са десницом .....Војвода Шеки пригрлио Николу Пашића и Ђенерала Дражу Михајловића као идеал а никада није отишао на равногорски устанак као његов кум Вук Дршковић
 
Opsta politicka zabokrecina,nema sta,samo jos firer nam fali.


узео си ми реченицу са тастатуре .....то сам заборавио задње да напишем.......луд збуњенога.....
Вук Дршковић подржавао 03.02 ВељуСељу алиас Мали Ђокица а сада подржава Тадију, Чанак је код Чеде али други пут и он подржава Тадића.Највећи ратни профитери на изборима има опет да буду ДСС и Г17+, странке које самостално не могу да пређу цензус ,овако као паразити у коалицијама има опет да се увучу у министарства и народну скупштину. и на крају Чеда има да буде крив што ће Америка и још неке западне земље да отворе амбасаде у Приштини...а наши монархисти и легалисти одлучили да за тилетов рођендан буде Еуросонг у Београду
 
узео си ми реченицу са тастатуре .....то сам заборавио задње да напишем.......луд збуњенога.....
Вук Дршковић подржавао 03.02 ВељуСељу алиас Мали Ђокица а сада подржава Тадију, Чанак је код Чеде али други пут и он подржава Тадића.Највећи ратни профитери на изборима има опет да буду ДСС и Г17+, странке које самостално не могу да пређу цензус ,овако као паразити у коалицијама има опет да се увучу у министарства и народну скупштину. и на крају Чеда има да буде крив што ће Америка и још неке западне земље да отворе амбасаде у Приштини...а наши монархисти и легалисти одлучили да за тилетов рођендан буде Еуросонг у Београду
jao pa ti postade veći demokrata od svih demokrata:):o
ovo mora da je seka kucala:mrgreen:;-):cool:
 

Back
Top