Nov auto sa starim auspuhom

Da li ste primetili da danasnje zene u novu vezu donose svoja nezadovoljstva iz stare veze?
Zasto je to tako, jel se tu radi o slabosti karaktera?

Mi muski smo drugaciji, evo npr. ja sam svasta prosao pa nikad u novu vezu ne bi nosio nesto iz stare i na taj nacin smarao svoju novu curu.
Svojstveno je i ženama i muškarcima koji su neostvareni na ljubavno-seksualnom planu, frustracija se ne mogu osloboditi, one se provlače i u novim vezama. Nije reč o slabosti karaktera, nego o nezadovoljstvu koje se javlja kada su nedostižni ciljevi koji su postavljeni u večitoj potrazi za idealnim. Loša iskustva ne mogu da se izbrišu, ona uvek opominju, otuda tenzije u novim vezama. Izneverena očekivanja i stara razočaranja podstiču ljude da se menjaju, da se zatvaraju iza odbrambenih zidova čak i kad nema opasnosti. A neki rizikuju, ostaju isti i... za njih se kaže da "nemaju pojma o životu"...
Kako znati da ćemo se suočiti sa prisustvom ranijih frustracija? Upravo po nepoverljivosti koja prati naše pokušaje da se zbližimo sa novim partnerom. Kad u očima žene koju ste zavoleli vidite neki divljačan strah uprkos svim nežnostima i verbalnim izlivima naklonosti, jasno je da tu nisu čista posla i da na vaše otvaranje nije uzvraćeno istom merom. Ostavi to traga na vama...
 
moj komsija je radio sa polovnim ficama. kad je prestao da zgrce lovu g-dja ga je ostavila zbog frajera koji je poceo da radi sa STODVAJSOSMICAMA ! ebi ga fica je ikona socijalistickog drustva SFRJ ali 128-ca je keva !

el to peglitza ili šta?
koj tebe tako zahebo u životu da ti prospe taku glupost
moja mama je lokomotiva, ako već nije avion
prema nekima ... džet mislim, mlazni pogon...
 

Back
Top