Norveski monstrum Anders Bering Breivik na slobodi 2032 ako bude dobar i ranije

Znam da je ovde tako nesto tesko zamisliti, ali Norvezani su izuzetno posten i human narod, i verovatno im, kad su pravili taj zakon, nije ni padalo na pamet da neko moze pociniti pregnusna krivicna dela.

Kada su npr. Ameri trazili izrucenje jednog svog gradjanina, Norveska je odbila da im ga izruci, uz obrazlozenje kako su "uslovi u americkim zatvorima nehumani".

A evo kako izgleda noveski zatvor:

 
VEDRANA RUDAN: KAD SMRT IMA PLAVE OČI

ponedeljak, 25 jul 2011 19:39

rudan25071article.jpg

Niko od onih koji nam tumače terorizam neće moći naći objašnjenje osim da je plavooki i plavokosi mladić teški duševni bolesnik

Kako je život nama civiliziranima bio jednostavan prije ovog pokolja u Oslu i okolici. "Jebeni muslimani" dizali su svijet u zrak. Blizanci, avioni, autobusi u Londonu, čak i policijska postaja u mom gradu Rijeci... Nigdje čovjek nije mogao biti i nije siguran.

Često putujem, bar jednom u dva mjeseca na aerodromu skidam cipele, znam da u torbi ne smijem imati bočicu vode, ni škarice, ni lamicu za brušenje noktiju, jedina tekućina koju smijem unijeti u avion je parfem kupljen na aerodromu. Iako je civilizirani svijet učinio i čini mnogo na istrebljenju muslimana, svi mi mrzimo nosače turbana i pokrivene žene, ipak nije dovoljno.

Zato bombe padaju na Libiju, zato crkvaju u plamenu dječica u Pakistanu, sve su to bili budući teroristi koje treba zatrti ili na majčinoj sisi ili već u očevim jajima. Da se ne koti tamnooka teroristička gamad. Afganistan je u ime demokracije pretvoren u spaljenu zemlju, Irak također, Libija je na putu za pakao, Gaza, to rodilište terorista, ne smije se čak ni spomenuti.

Ako nekom luđaku ili luđakinji, ja sam ta, padne na pamet da kaže ili napiše kako u tom koncentracijskom logoru od gladi, žeđi, blata i neimaštine umiru ljudska bića pred očima "civiliziranog svijeta", taj se ili takva odmah imenuje "antisemitom" pred kim se preko noći zatvaraju vrata svih medija koje kontroliraju "žrtve holokausta."

A "žrtve holokausta" su svi koji se zalažu da se Gaza izbriše sa lica zemlje u ime života u mirnijem i boljem svijetu očišćenom od muslimana i terorizma. Jer to nam je svima jasno, terorizam može biti samo muslimanski. Zbog nosača turbana mi bosi prolazimo kroz detektor metala na svakom aerodromu, zbog tih gadova bakice diljem svijeta moraju rukama i nogama carinicima objašnjavati da zvono zvoni, dok se one provlače kroz detektor, jer imaju umjetni kuk a ne bombu među starim, osušenim bedrima.

Da, još jučer svijet je bio mjesto u kome smo znali tko je tko u našim životima. Dijelili smo se na bijele i prebijele kršćane i smeđe, tamnosmeđe, blijedosmeđe, mrkosmeđe gadove koji bombama razaraju naše gradove i naše živote. Kad tamo... Oslo!

Bjeloputi mladić koji jedva da ima trideset i oči tako plave da ga čak ni na aerodromu ne bi prisilili da skine cipele pobio je stotinjak norveške djece a Oslo pretvorio u Bagdad. Zgromilo nas je to, nas bijelce i katolike i pravednike. Kad ginu mali Libijci, Pakistanci, Afganistanci, Iračani, dječica iz Gaze, sve nam je to nekako normalno. Jedna rečenica u medijima.

Ipak su svi ti klinci budući teroristi. Ali ovi bijeli dječaci i cure? Oslo? Bila sam u njemu. Savršeno čist, civiliziran i tako ledeno blistav grad. Na njihovoj sam rivi vidjela bljedopute ljude kako pjevaju i plešu. Njih pobiti? Njih koji tako prozirni nikad nisu i ne bi i neće mrava zgaziti? Nevjerojatno.

Za ovaj zločin nitko od onih koji nam stalno tumače što je to terorizam neće moći naći objašnjenje osim da je plavooki i plavokosi mladić teški duševni bolesnik. Samo bolestan kršćanin može učiniti masakr. Samo bolestan musliman nije terorist. Živimo u svijetu koji se dijeli na smeđe gadove i bijele bolesnike. Neka počivaju u miru klinci koji su perverzno umrli u Norveškoj umjesto da časno poginu u Afganistanu štiteći svijet od terorizma.


Blog V. Rudan

Tko nije vodio djecu na zagrebacki velesajam, taj ne zna sto je patnja!
 
Dakle pomenutom gospodinu je uzor Srbija (gospodin Monstrum objavio na facebook-u), i postavljao se kao Vitez Templar. SRAMOTA nedami se pisati dalje.

Ti imaš obraza da nekom spočitavaš kakav je i ko su mu uzori ?

Ti morališeš nekom, ti koji u potpisu imaš "Oluja se sprema, a s**a nema tralalal" i nik koji treba čitati s desna na levo ?

Želim ti brz nestanak s ovog medijskog prostora. :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Imam snimak u kojem Željko Ražnatović Arkan izjavljuje marta meseca 1999. godine da po svaku cenu sidju dole i vode borbe protiv nas na zemlji. A ne kukavički iz aviona. To je Arkan izjavio stranom intervjuisti sa televizije CNN. Ameri nisu smeli da sidju dole. Arkan je rekao da su u Srbiji njegovi tigrovi spremni i da jedva čekaju da sidju Ameri na kopnenu borbu. Pozvao ih je preko strane televiziji CNN na fer borbu, a ne iz aviona.

Imam snimak, al mrzi me da tražim pošto imam 5000 snimaka na kompu.
 
Imam snimak u kojem Željko Ražnatović Arkan izjavljuje marta meseca 1999. godine da po svaku cenu sidju dole i vode borbe protiv nas na zemlji. A ne kukavički iz aviona. To je Arkan izjavio stranom intervjuisti sa televizije CNN. Ameri nisu smeli da sidju dole. Arkan je rekao da su u Srbiji njegovi tigrovi spremni i da jedva čekaju da sidju Ameri na kopnenu borbu. Pozvao ih je preko strane televiziji CNN na fer borbu, a ne iz aviona.

Imam snimak, al mrzi me da tražim pošto imam 5000 snimaka na kompu.

Najbolje bi bilo da su sišli dole i da se tuku pesnicama jer je korišćenje puške kukavički čin :D
 
Nemogu da verujem koliko mrznje od strane srbijanskih *patriota*.Nije ni cudo sto nas ceo svet mrzi.NATO je 1999 trebao celu Srbiju da okupira i da se obracuna uz pomoc normalnih gradjana sa takvima.

Мржње од стране нас? Срам нас било ? Они нас гађали бомбама са осиромашеним уранијумом...гађали цивилне објекте и данас то исто раде широм света...а ми њих мрзимо....страно...
Цео свет нас мрзи ? Јеси ти видео некад карту света ? Цео свет није САД + део окупиране Европе !!!
И не каже се "Србијанских" ... неко "Српских" евентуално "Србских" ;)


Znate svi vec tragicnu vest,ali zar je moguce da u tako sredjenoj i civilizovanoj drzavi nepostoji dozivotna robija?Maximalna kazna je 21 godina a jos dobro vladanje,trecina znaci za 14 godina eto njega na slobodi da se u lice kezi svim porodicama zrtava.

Упитно је то колико је он монуструм и шта је он урадио...Упитно је ко уопште стоји иза свега тога...Познато је да Норвешка не жели да уђе у ЕУ али да с друге стране слуша сваку наредбу из Вашингтона....Сасвим је могуће су Норвежани размишљали да се повуку из Либије или можда чак и НАТО пакта па су им амери запретили ... слично као Русима на аеодрому.....
 
Znate svi vec tragicnu vest,ali zar je moguce da u tako sredjenoj i civilizovanoj drzavi nepostoji dozivotna robija?Maximalna kazna je 21 godina a jos dobro vladanje,trecina znaci za 14 godina eto njega na slobodi da se u lice kezi svim porodicama zrtava.

DA LI JE OVO STO JE BERVIK URADIO MONSTRUOZNO.... JESTE
DA LI JE BERVIK U PRAVU STO SE TICE BAS BAS BAS SVEGA STO JE NAPISAO O SRBIMA...VISE JESTE ALI NESTO I NIJE
DA LI CE SRBIJA IMATI STETE OD TOGA STO NAS BERVIK PODRZAVA.... NEEEE!!!,
NAPROTIV... SVI ONI KOJI SADA TREBA DA SE ZGROZE NAD SRBIMA POSLE OVOGA CE IZ OVOGA USTVARI SHVATITI O CEMU SE OVDE U SUSTINI RADI I ZASTO JE OVAJ NEKADA ZDRAVI DECKO POLUDEO
OD PATOLOGIJE IZAZVANE VIRUSOM ZVANI MULTIKULTURALIZAM KOJI RAZARA I DRUSTVO I LJUDE KOJI GA SVOJOM VOLJOM ILI NA SILU KONZUMIRAJU

STVARI SU U GLOBALU PROSTE:

IMPERIJALISTI(vlada SAD, pojedine velike privredne i korporacije i nevladine organizacije), KOLONIJALISTI(UK,HOL,...)
i LESINARI(Vlade Nemcake i Francuske koje objektivnu upravljaju Evropskom Unijom a za tu funkciju su dobili blagoslov imperijalista)
PONEKADA ZAVISNO OD REGIONA DEJSTVA I SITVACIJE uz pomoc:
ROJALISTA(kraljevska porodica u SAUDI ARABIJI i razni fondovi koje je osnovala+ razni bogati muslimani iz okolnih zemalja)
ZELENIH KOMUNITSA(turska vlada)

izazivaju sukobe uraznim regionima Sveta kako bi ostvarili neke svoje interese materijalne ili prosto politicko-strateske prirode.




KAKO TO RADE:

OPSTI SCENARIJO 1:prosto ako zemlja koju treba napasti raspolaze znacajnim vojnim potencijalima onda se pristupa scenariju finansiranja demonstracija anti-vladinih faktora(potplacivanje, hiskanje medija, huskanje studenata i slicno...), izazivanja opsteh haosa u drzavi i svrgavanja rezima u istima koji se najcesce i zbog svojih ali i zbog opste-drzavnih i narodnih interesa bore protiv dolaska na vlast pro-inperijalistickih snaga....

OPSTI SCENARIO 2: ako zemlja nije jaka u vojnom smislu kao npr Libija onda se ide na vojnu agresiju a kao razlozi se najcesce navode:krsejnje ljudskih prava, progoni i slicno

OPSTI SCENARIO 3( KORISCENJE VEC POSTOJECEG ANIMZITETA IZMEDJU 2 NARODA U REGIONU):
to je slucaj ZAPADNI BALKAN... dovesti na vlast u drzavama tih naroda ratno-huskacku vlast, preko medija nahuskati i narode dveju drzava... prosto ZAVADI PA VLADAJ!...

Somalija, Zap. Blakan, Obala Slonovace, nekada Latinska Amerika i na hiljade drugih regiona... su primer, imas na HISTORY-ju serijal o tome kako su SAD vlada i CIA svrgavale i izazivale stalne revolucije u Latinskoj Americi.
Hvala bogu imperijalisti vise nemaju toliko novca i nisu mocni PA SADA sve te latinske drzave ekonomski cvetaju a PREDVODE IH oni ljudi koje je VLADA SAD OZNACILA KAO: UBICE SVOG NARODA, ZLOCINCE, MONSTRUME, GADOVE,.... BAS U SVIM SU NA VLASTI TI BIVSI DIKTATORI KOJE JE VLADA SAD SKINULA NA SILU SA VLASTI I BAS SVAKA DRZAVA LAT. AMERIKE JE EKONOMSKI I U SVAKOM POGLEDU POZITIVNO EXPLODIRALA pa su tako sada URUGVAJ, ARGENTINA, BRAZIL u NEUPOREDIVO BOLJOJ ekonomskoj sitvaciji od zemalja ovog regiona a bilo je suprotno, A TO JE ZATO STO JE OVDE UPORISTE IMPERIJALISTA I NJIMA SLICNIM JOS UVEK JAKO.




STA SE DESAVA DALJE:

Napadnutim drzavama se najcesce uzimaju resursi i isti nose u zemlje napadace a korporacijAMA koje su na bilo koji nacin pomogle te napade se NAMESTAJU POSLOVI u napadnutim zemljama posto im se najcesce bombardovanjem unisti infrastruktura koju treba sada neko da gradi ponovo i da otvara firme u kojima ce raditi ljudi.

Drzave napadaci zbog novog priliva resurasa se bogate a njihove ekonomije rastu,
rast ekonomije iziskuje i nova radna mesta,
po tradiciji zapadne drzave stoje slabo demografski i trebaju ima radnici sa strane,

Napadnute drzave zvanicno i fiktivno postaju: demokratskije, savremenije, konkurentnije a u stvari su siromasnije za po 10-ak milijardi zelenih novcaniica godisnje usled odliva dela resurasa.
Narod normalno bezi tamo gde je bolje tj. u drzave cije vlade su napale njihovu drzavu.
Drzave napadaci trebaju nove radnike i primaju dobar deo njih kako bi nastavile rast svojih ekonomija i zivotnog standarda.

Bogati tj. sve bogatiji ljudi drzava napadaca traze nove egzoticne destinacije a neretko su to upravo napadnute drzave koje sada odjednom postaju otvorene za strace a siromasni i sve siromasniji ljudi napadnutih drzava usled gubitka posla u svojoj drzavi unistene infrastrukture beze na zapad odnosno sever u slucaju Norveske.




TU DOLAZI DO SUKOBA CIVILIZACIJA!!!,LJUDI KAO BERVIK PA MOGU DONEKLE RECI I JA(a ima nas na desetine hiljada i vise u Evropi) SE BOJE DOLASKA ZELENIH I NJIHOVE KULTURE U NASE SREDINE, ZELENI SE BOJE NOVOPRIDOSLIH BOGATIH I ZABAVE ZELJNIH EVROPLJANA U NJIHOVE KONZERVATIVNE SREDINE, JEDNI DRUGIMA UNAKAZAVAMO I UNISTAVAMO KULTURE ITU JE PROBLEM...!!!!

IMPERIJALISTI NECE ODUSTATI OD POLITIKE PRAVLJENJA SUKOBA PO REGIONIMA SVETA JER IM ISTI DONOSI PROFIT OD KOGA SADA VEC ZAVISE, AKO ODUSTANU I SAMI CE VRLO BRZO POSTATI META NEKIH NOVIH IMPERIJALISTA...

KIVNI I OSIROMASENI LJUDI NAPADNUTIH ZEMALJA SHVATAJU STA SE DESAVA I NECE ODUSTATI OD SVOJE BORBE PA ZATO NERETKO ODLAZE PRIVREMENO NA ZAPAD I TAMO AKTIVIRAJU BOMBE PO:METROIMA, BUS STANICAMA, ZGRADAMA I BANKAMA.... najcesce ih razne extremisticke organizacije vrbuju da to rade, sve sto treba da urade te organizacije je da doliju samo malo ulja na vatru koja vec tinja u njima i ETO KATASTROFE!!!..

NE MRZIM JA NIKOGA SAMO SE BOJIM I BORIM ZA OPSTANAK SVOJE KULTURE, VREDNOSTI I NACIN ZIVOTA KOJE ONA PROPAGIRA( naravno ima tu i losih stvari).
 
Poslednja izmena:

Back
Top