Normalan muskarac za Vas je...

Petar_Pan:
Ne bi videle normalnog muskarca ni da im golisav ispred ociju stane...
Mislim da one i ne teze normalnom uopste kako to pricaju... vec opet ubacujemo tu ona cuvena nerealna ocekivanja, vezana za nasu naciju generalno... A da bi se neko distancirao iz gomile drugih... one ga moraju upoznati... njegove mane i vrline i shvatiti da je to ono normalno ustvari...

Da,i ja cesto mislim da one i ne traze normalnog, ali opet sam zeleo da vidim njihove parametre i osobine koje bi trebalo da ima normalan.Kada sam napisao normalan, presvega sam mislio na unutrasnje osobine, ponasanje, a ne na izgled, jer je on relativan, pogotovu kada su muskarci u pitanju (podrazumeva se valjda da treba da budu uredni).Ali svakako dobrodosle su i slike, kao naprimer sto je poslala"kucka".
Jos bi samo skrenuo paznju, podseti me Pera, da dosta u zivotu imamo povrsni kontakata, i tu obicno je bitan fizicki izgled, dok kod boljeg upoznavanja tek dolazi do unutrasnjih vrednosti, i upoznavanja istih, i tu neigra presudnu ulogu izgled.
 
Po meni normalan muskarac mora da bude ''na zemlji' ,tj. da mozemo da se dogovorimo oko svega bez svadje i vike,da nije fensi frajer,da je prvenstveno zeni koliko ljubavni partner toliko i prijatelj i td. Mislim da ima mnogo normalnih muskaraca koji se kriju da ih drugovi nebi zezali.
 
Relativan pojam kao i govoriti o lepoti,ali eto bitno da bude intelektualno isti ili jaci od mene,znaci ako
potrazim misljenje i dobijem ga ,da poslusam savet jer verujem u ispravnost istog,da je prijatelj pre svega,da me prati kao i ja njega,da ima realne poglede na zivot,.....moj je otprilike takav i zato sam sa njim 15 godina.......samo je malo lenj...
 
Sveti:
Po meni normalan muskarac mora da bude ''na zemlji' ,tj. da mozemo da se dogovorimo oko svega bez svadje i vike,da nije fensi frajer,da je prvenstveno zeni koliko ljubavni partner toliko i prijatelj i td. Mislim da ima mnogo normalnih muskaraca koji se kriju da ih drugovi nebi zezali.

LEP ODGOVOR, ja bi te samo ispravio da se nekriju, vec ih Vi slabije primecujete...
 
twigy:
Relativan pojam kao i govoriti o lepoti,ali eto bitno da bude intelektualno isti ili jaci od mene,znaci ako
potrazim misljenje i dobijem ga ,da poslusam savet jer verujem u ispravnost istog,da je prijatelj pre svega,da me prati kao i ja njega,da ima realne poglede na zivot,.....moj je otprilike takav i zato sam sa njim 15 godina.......samo je malo lenj...



ako je "lenj" ne tipujem da ce te slaviti 20- godisnjicu."Vredni" su na ceni.
 

Back
Top