Noćne more

UltraBasic

Ističe se
Poruka
2.168
Moram jednu celu noć da ostavim kameru da me snima dok spavam jer se ponekad budim sa modricama i ogrebotinama, a smatram da nisam mrdala iz kreveta iako promenim sigurno 1000 poza ležanja za noć.
Šta sve može da se dešava dok spavamo?
Mesečarenje, da... ali to još nisam kod sebe zabeležila. U toku sna prolazimo kroz paralize i razna stanja svesti/nesvesti/podsvesti.
Krevet me definitivno nije ogrebao ili udario, ali tragovi postoje.
Da li ste ikada čuli za nešto slično i imate li ideju šta je?
Kako se ono drugo i totalno nerazjašnjeno zove... astralna projekcija???
Da li je to uopšte moguće?
1716365113890.png

Image source: Hindustan Times
 
Moram jednu celu noć da ostavim kameru da me snima dok spavam jer se ponekad budim sa modricama i ogrebotinama, a smatram da nisam mrdala iz kreveta iako promenim sigurno 1000 poza ležanja za noć.
Šta sve može da se dešava dok spavamo?
Mesečarenje, da... ali to još nisam kod sebe zabeležila. U toku sna prolazimo kroz paralize i razna stanja svesti/nesvesti/podsvesti.
Krevet me definitivno nije ogrebao ili udario, ali tragovi postoje.
Da li ste ikada čuli za nešto slično i imate li ideju šta je?
Kako se ono drugo i totalno nerazjašnjeno zove... astralna projekcija???
Da li je to uopšte moguće?
Pogledajte prilog 1551725
Image source: Hindustan Times
moguce je u nekom obliku.
San je pararlelan svet a ne samo nasa projekcija poznate nam stvarnosti sa dodatnim nepoznatim elementima.
Sanjao sam da sam trcao i probudio se okupan u znoju..................ima toga jos, svima nam je poznato, al nerado pricamo o tome.........jer, niti mi razumemo niti ce nas okolina razumeti.
U svakom slucaju, veoma kreativan i interesantan paraleni svet...............san.
 
Moram jednu celu noć da ostavim kameru da me snima dok spavam jer se ponekad budim sa modricama i ogrebotinama, a smatram da nisam mrdala iz kreveta iako promenim sigurno 1000 poza ležanja za noć.
Šta sve može da se dešava dok spavamo?
Mesečarenje, da... ali to još nisam kod sebe zabeležila. U toku sna prolazimo kroz paralize i razna stanja svesti/nesvesti/podsvesti.
Krevet me definitivno nije ogrebao ili udario, ali tragovi postoje.
Da li ste ikada čuli za nešto slično i imate li ideju šta je?
Kako se ono drugo i totalno nerazjašnjeno zove... astralna projekcija???
Da li je to uopšte moguće?

Не знам, али у све се мешам ! :kpozdrav:

Дакле ево ти могућег објашњење :
Ноћу мозак ради све контра од дневног.

Другачије размишља, ако си дужан некоме враћа,
ако си крив кажњава.
 
Cuti, mene su nekada jurili krokodili a ne mozes da im pobegnes. Strasno!
pa te uvate za nogu..........a ti se probudis, kad ono zena te cima da ides na poso.
Ja zeni, pored kreveta stavim Lavandu i ona sanja mirisne livade francuske Provanse.......(pod uslovom da je bar jednom bila tamo i da je taj ambijent memorisala u svest).
Interesantna je ta veza izmedju ova dva paralelna sveta.
Neke "ideje" o tim paralelnim svetovima, mozemo procitati i od Rabridanat Tagore u "Sidarti".
 
Moram jednu celu noć da ostavim kameru da me snima dok spavam jer se ponekad budim sa modricama i ogrebotinama, a smatram da nisam mrdala iz kreveta iako promenim sigurno 1000 poza ležanja za noć.
Šta sve može da se dešava dok spavamo?
Mesečarenje, da... ali to još nisam kod sebe zabeležila. U toku sna prolazimo kroz paralize i razna stanja svesti/nesvesti/podsvesti.
Krevet me definitivno nije ogrebao ili udario, ali tragovi postoje.
Da li ste ikada čuli za nešto slično i imate li ideju šta je?
Kako se ono drugo i totalno nerazjašnjeno zove... astralna projekcija???
Da li je to uopšte moguće?

Pogledajte prilog 1551725
Image source: Hindustan Times

moguće je,,,san je dimenzija ili pak dimenzije, neki drugi energetski nivoi

snovi u principu nisu razjašnjeni(naučno)
 
Moram jednu celu noć da ostavim kameru da me snima dok spavam jer se ponekad budim sa modricama i ogrebotinama, a smatram da nisam mrdala iz kreveta iako promenim sigurno 1000 poza ležanja za noć.
Šta sve može da se dešava dok spavamo?
Mesečarenje, da... ali to još nisam kod sebe zabeležila. U toku sna prolazimo kroz paralize i razna stanja svesti/nesvesti/podsvesti.
Krevet me definitivno nije ogrebao ili udario, ali tragovi postoje.
Da li ste ikada čuli za nešto slično i imate li ideju šta je?
Kako se ono drugo i totalno nerazjašnjeno zove... astralna projekcija???
Da li je to uopšte moguće?
Pogledajte prilog 1551725
Image source: Hindustan Times
da si se projektovala znala bi to
 
Moram jednu celu noć da ostavim kameru da me snima dok spavam jer se ponekad budim sa modricama i ogrebotinama, a smatram da nisam mrdala iz kreveta iako promenim sigurno 1000 poza ležanja za noć.
Šta sve može da se dešava dok spavamo?
Mesečarenje, da... ali to još nisam kod sebe zabeležila. U toku sna prolazimo kroz paralize i razna stanja svesti/nesvesti/podsvesti.
Krevet me definitivno nije ogrebao ili udario, ali tragovi postoje.
Da li ste ikada čuli za nešto slično i imate li ideju šta je?
Kako se ono drugo i totalno nerazjašnjeno zove... astralna projekcija???
Da li je to uopšte moguće?
Pogledajte prilog 1551725
Image source: Hindustan Times
Ultrice, pusti astralnu projekciju.
Postoji više sasvim realnih objašnjenja za to što ti se dešava. Jedno od njih je nedostatak vitamina C koji može uzrokovati krhkost krvnih žila i lako stvaranje modrica.
Znači, dovoljno je da u snu rukom zagrebeš sasvim malčice neki dio tijela i eto modrice.
 
Da li je to uopšte moguće?

Image source: Hindustan Times
Не да је могуће, него је тога све више и више код нас, поготову у градовима где се практикује спиритизам...

Треба кућа да ти се освешта, и мирна си...

Можеш и сама свету воду, богојављенску до попрскаш целу кућу, и то је то...

Ако случајно осетиш да те неко дави у сну или замрзава на јави, треба или брзо да се прекрстиш и помолиш или бар покушаш да се прекрстиш, јер је некад само стављање три прста на чело њему довољно да престане да гребе и цима...

Тему нека пребаце на религију, није ово психологија да ти је у глави проблем, већ ако су физичке модрице, дођи вамо код нас...
 
Не да је могуће, него је тога све више и више код нас, поготову у градовима где се практикује спиритизам...
Vidiš, nije mi palo na pamet religijsko objašnjenje iako sam vajni vernik, jer svako prvo pomišlja:"Neće to mene."
Više mi se sviđa da imam manjak vitamina C, nego ovo, ali porazmisliću.
Postim, molim se, idem u crkvu, živim krajnje pošteno, ali pred spavanje obavezno satima slušam sve nehrišćansko!
Iz perspektive religije je možda to.
Tu se naslušam i načitam svakojakih ideja koje obični i prosti ljudi ne mogu lako da dobiju.
Ne znam da li je tema za prebacivanje, neka pogledaju moderatori ukoliko im je u interesu.
 
Vidiš, nije mi palo na pamet religijsko objašnjenje iako sam vajni vernik, jer svako prvo pomišlja:"Neće to mene."
Više mi se sviđa da imam manjak vitamina C, nego ovo, ali porazmisliću.
Postim, molim se, idem u crkvu, živim krajnje pošteno, ali pred spavanje obavezno satima slušam sve nehrišćansko!
Iz perspektive religije je možda to.
Tu se naslušam i načitam svakojakih ideja koje obični i prosti ljudi ne mogu lako da dobiju.
Ne znam da li je tema za prebacivanje, neka pogledaju moderatori ukoliko im je u interesu.


Битно је само да га отерамо од тебе... не смем да причам тачно како због модерације скроз, а могу са личним искуством јер ја ''знам ко су они'', како се зову, како изгледају и како улазе и неће да оду кад им даш да ти приђу...

Он увек има неки ''улаз''...

Узмеш, побацаш све ствари које су ти ''сумњиве'' па види разлику...

Ако није само у стварима, а ја мислим да се ту завуко, мора освештавање - наравно православаног попа... католике и остале ''заклињаче'' не зови, онда буде још горе...

Сними своје спавање, али немој да се препаднеш много, јер је то тако, ниси то ти него ''он''
 
ali nazad na mozak.

Битно је само да га отерамо од тебе... не смем да причам тачно како због модерације скроз, а могу са личним искуством јер ја ''знам ко су они'', како се зову, како изгледају и како улазе и неће да оду кад им даш да ти приђу...

Он увек има неки ''улаз''...

Узмеш, побацаш све ствари које су ти ''сумњиве'' па види разлику...

Ако није само у стварима, а ја мислим да се ту завуко, мора освештавање - наравно православаног попа... католике и остале ''заклињаче'' не зови, онда буде још горе...

Сними своје спавање, али немој да се препаднеш много, јер је то тако, ниси то ти него ''он''
Pa, čini mi se da ne posedujem nikakve "sumnjive" stvari. Ne znam kako da ih tražim. Meni niko ništa ne daje, sve sebi sama i lično kupujem. Da se osvešta nije nikakav problem, uradiću to. Ja sam Pravoslavka, tako da nemam posla sa drugima, samo respekt.
Jao, sad se plašim da snimam. :eek:Više puta sam otkrila da svoje snove mnogo volim jer u njima proživljavam mnogo više nego na javi. Putujem, družim se sa mnogo ljudi, smejem se sve vreme-uglavnom, na moru sam, u planini, sa životinjama, ali to je sve lično moja mašta.
 
Ja se za san spremam kao za rat. Pripremim svoje snage (teme i poente). Onaj drugi Ja, onaj iz sna i Onaj koga sanjam, nekad se pritaji, igra defanzivno. Ostavi moj order of battle na miru. Nekada navali sa strane, proba da opkoli, nametne Vernichtungssclacht, doaka mi, zavrne me, pobedi me. A nekad se rvemo celu noć, kao Jakov sa Gospodom, pa ujutru vidim da su pata karte.
 
Ja sve ćeśće sanjam opasne situacije, npr da me netko źeli mlatitit, ili da mi prijeti oružjem uz vokalnu agresiju.


Meni je ćudno to s vokalnim sluhom u snovima, nevjerojatno je koliko uśi pante
Pamte, pa, pamte.... i tonove glasova, i raspoloženja, i intencije.
Sanjam često ljude koje nikad nisam srela na javi.
Kažu da je nemoguće sanjati nešto nepoznato, ali... ne verujem u to.
Zaplašena sam da se snimam, ali znam da sam se više puta obrela na podu da spavam. Odvučem sa sobom pokrivač, nisam blesava, ali se nađem pored kreveta.
@ИПХ ЗИЛОТ ima pravo da misli da je tema za religiju.
Moja religija nije baš dobro sa snovima još od Cara Davida, možda i ranije.
Nemam manjak vitamina C, jasno mi je. Ne uzimam nikakve halucinogene, pa opet...
Šta god, neću se snimati tokom spavanja. Imam ožiljke koji ne prolaze godinama, a pojma nemam odakle mi, samo se probudim sa njima.
Razlikujem ih od ožiljaka koje sam zaradila ne pazeći u budnom stanju.
 
Zaborave se knjiga, nije smak sveta.


Nisam čula i nije moguće. Verovatno si se izgrebala dok si imala košmar.

Kakve bre astralne projekcije... ljudi, urazumite se :mrgreen:
👻 astralne projekcije su možda moguće, ali da se fizički izubivaš
dok telo leži u krevetu a duh luta kud mu je volja, to je baš nemoguće..

A najsmešnije mi je bilo jedno ''strašno, strašno'' iskusvo nekoga
ko se projektovao pa je drugi duh pokušao da mu zauzme telo.
I kad se probudio telo bilo svo izgrebano. Pa čime ga je taj duh
grebao? :zcepanje: Grebao ga je da uđe u telo. Ono kao izbuši
rupu pa uđe. Nije našao nos, sva sreća... :lol:
Kad ukrstiš babe i žabe, dobiješ svašta.
 
👻 astralne projekcije su možda moguće, ali da se fizički izubivaš
dok telo leži u krevetu a duh luta kud mu je volja, to je baš nemoguće..

A najsmešnije mi je bilo jedno ''strašno, strašno'' iskusvo nekoga
ko se projektovao pa je drugi duh pokušao da mu zauzme telo.
I kad se probudio telo bilo svo izgrebano. Pa čime ga je taj duh
grebao? :zcepanje: Grebao ga je da uđe u telo. Ono kao izbuši
rupu pa uđe. Nije našao nos, sva sreća... :lol:
Kad ukrstiš babe i žabe, dobiješ svašta.
Ako tako nešto postoji, a ne možemo sa sigurnošću ništa da pričamo već da nagađamo, fenomeni duhova, demona i anđela nisu u našem fizičkom domenu, ali imaju svoje postojanje, a kad nešto postoji, onda je na NEKI način i vidljivo, i opipljivo.
Najjednostavnije nešto što sam za sebe uradila je da sam se mnogo provrednila, radim, idem, družim se, optimistična sam po čitav dan... dakle, deo mog starog duha je otpao. Da li sam ga oterala, da li isterala, da li izdahnula, ne znam... A možda je prešlo na nekog drugog.
"Mi smo legion..."
Budući da verujem u Boga, verujem da postoje i ostala bića koja se spominju u Svetom Pismu.
 

Back
Top