Njegove carape

Mushkarci da li izuvate carape? a, b! Zhene jel vam to smeta c, d

  • da

  • ne

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ja mislim da si ti frigidna ;)

ps. SVAKO KO TOKOM SEKSA VIDI CARAPE, NEDEPILIRANE ORGANE, CELULIT, MLADEZ I OSTALO NA TELU SVOG PARTNERA JE FRIGIDAN ODNOSNO NENAPALJEN

:mrgreen:

ja to rekla???:eek:
ako se ti ne izdepiliras i to tvom decku smeta, jel znaci to da je samo nezainteresovan za seks, jer je VIDEO dlake?:think:
to sto probas da kazes da je osoba u stanju napaljenosti bukvalno slepa, ne da nema veze sa mozgom nego je totalno neznanje.
ako podjem od sebe, tada sam najbudnija, da tako kazem, i normalno da sam maksimalno koncentrisana na svog partnera pa cu eto,slucajno, videti ima li carape, ima li zile po kurrcu, njegove izraze lica, bradavicu....i znacu kako je sve to izgledalo i posle seksa. hoces da kazes da je stanje napaljenosti jedna vrsta transa gde niko nista ne vidi niti cuje niti shvata...a to je notorna glupost.

Nije rec o tome DA NE VIDIS, vec da ne pridajes paznju tome i da se ne uzbudjujes oko toga.. i tema je o CARAPAMA...a ne o celulitu i sl. uostalom mislis da muskarci ne vide celulit...nikad nisam cula da muskarac ne moze da je.be jer je video da zena ima celulit...:dash:
Nisu ni sve zene cupave nesto ekstra...pa i da ne ukoloni onih par jedva vidljivih svetlih dlacica, mislis da ce muskarac stet da hebe...:roll:
Pravite tu naucnu fantastiku iz seksa...sve mora da bude potaman..ne daj Boze da ima veliku bubuljicu na sred nosa, odma ce zelja po seksu da splasne...jer Boze moj videces je..:dash: :lol:


A kako se može znati šta ko vidi u ljubavnom zanosu tokom odnosa? Pomirite se s tim da masa ljudi ne obraća pažnju na detalje dok vodi ljubav, to su činjenice.
Eto, moram i da se zezam i da kažem da mnogi to rade žmureći. ;) :D
Poenta - zbog strasti, dobre akcije, moćnih polnih organa itd. se dešava da se ne primete čarape.


:worth::worth:
 
devojko, u temi se i ne radi o tome da kad se vide carape da se prestaje sa seksom:rtfm:
pitanje je da li to nekom odbojno. nekima jeste.
ako tebi nije super.
ali ne tvrdi ovde okolo,kao sto tvrdis, da su neki nenapaljeni, nedojebbani, nezadovolji seksom, jer je SMESNO.
tebi ne smetaju carape nekima smetaju.ok.
prestani sa etiketama kojima nema mesta.
 
devojko, u temi se i ne radi o tome da kad se vide carape da se prestaje sa seksom:rtfm:
pitanje je da li to nekom odbojno. nekima jeste.
ako tebi nije super.
ali ne tvrdi ovde okolo,kao sto tvrdis, da su neki nenapaljeni, nedojebbani, nezadovolji seksom, jer je SMESNO.
tebi ne smetaju carape nekima smetaju.ok.
prestani sa etiketama kojima nema mesta.


Da, spominjano je i odustajanje od seksa zbog toga...:rtfm: u uvodnoj temi... Smesno je sto si toliko uhvatila za komentar da su NEKI nedohebani..itd...pored silnog zelenog smajlija..:mrgreen:
Nema nikakve frke...nekome smeta nekome ne...nego ti poce o celulitu i sl..:roll:

Ti prestani da se pravis faca i glavna na forumu...:p
 
E, istina, cula sam jos od nekih zenskih osoba da im se ne dopada kad muskarac ima samo carape na sebi dok tuca, cak mislim da je taj motiv obradjen i u nekim filmovima.

Meni, eto, ne smeta da ostane u carapama. Ne smeta mi ni da ih skine. Sve mi jedno.
Ali, eto, nekome carape smetaju. Poznajem momka koji nikako ne voli da bude samo u majici, bez gaca. Kaze da mu je to grozan prizor, muskarac samo u majici, sa golim dupetom i polnim organom. I onda uvek svlaci prvo majicu, pa onda gace, da ne bi u nekom trenutku ostao samo u majici. :) Eto. Bas je lepo sto smo tako razliciti :D
 

Back
Top