Nismo davno o sexu

?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Pa znate kako... Moze da se desi da me seks rastereti i navede da zaboravim na neke muke koje me pritiskaju. Ali cini mi se da je cesci slucaj da u seksu mogu ono skroz da uzivam tek ako nemam neki veliki problem druge prirode. Desavalo se da seks nije to to zato sto me nesto izvan kreveta opterecuje.

Sve je pitanje percepcije. Ako mesecima, godinama nemam seks, a zelim da ga imam i to me opterecuje, verovatno ce neko ko redovno ima dobar seks biti zadovoljniji. A ako ga nemam i bas me zabole za to, onda sam i ja podjednako zadovoljna kao taj sto se tuca svaki dan.
 
Pa znate kako... Moze da se desi da me seks rastereti i navede da zaboravim na neke muke koje me pritiskaju. Ali cini mi se da je cesci slucaj da u seksu mogu ono skroz da uzivam tek ako nemam neki veliki problem druge prirode. Desavalo se da seks nije to to zato sto me nesto izvan kreveta opterecuje.

Sve je pitanje percepcije. Ako mesecima, godinama nemam seks, a zelim da ga imam i to me opterecuje, verovatno ce neko ko redovno ima dobar seks biti zadovoljniji. A ako ga nemam i bas me zabole za to, onda sam i ja podjednako zadovoljna kao taj sto se tuca svaki dan.

Tako....:kafa:
 
Pa znate kako... Moze da se desi da me seks rastereti i navede da zaboravim na neke muke koje me pritiskaju. Ali cini mi se da je cesci slucaj da u seksu mogu ono skroz da uzivam tek ako nemam neki veliki problem druge prirode. Desavalo se da seks nije to to zato sto me nesto izvan kreveta opterecuje.

Sve je pitanje percepcije. Ako mesecima, godinama nemam seks, a zelim da ga imam i to me opterecuje, verovatno ce neko ko redovno ima dobar seks biti zadovoljniji. A ako ga nemam i bas me zabole za to, onda sam i ja podjednako zadovoljna kao taj sto se tuca svaki dan.

Kao stvar navike ? :)

Mada .. neke žene su fakat više frustricke nego muški bez sexa..
 
Da li su sexualno aktivne osobe rasterecene i vidljivo zadovoljnije zivotom?da li to mozete primetiti po njihovom promenljivom ponasanju?

:think:
svakako da su zadovoljne. JEDNIM segmentom zivota.
sto ne iskljucuje da imaju teske bolesnike u porodici, novcane probleme, krov koji prokisnjava i kola za deponiju.
da li osoba iz takve zivotne situacije moze da sija okolo samo jer se dobro jebbe?:think:
 

Back
Top