nimfomanija...

devilishgirl pocela si mnogo da (piiiii)
prvo postavljas topic koji nema veze sa nimfomanijom (ni u jednom kontextu) a sad citirash nesto sasvim drugo :shock:

pa sta, ocemo da se igramo gluvih telefona :?
 
p.s. I, naravno, ovo što hanibal77 kaže "nimfomanka NE MOZE da nadje zadovoljenje svojih potreba" nije definicija nimfomanije...jer i žene sa zdravim seksualnim nagonom ponekad NE MOGU da nađu zadovoljenje svojih seksualnih potreba. Nimfomaniju ne karakteriše nemogućnost zadovoljenja već poremećaj polnog nagona.[/quote]

nije zvanicna definicija,ali to sto zene nenimfomanke ne mogu PONEKAD da nadju zadovoljenje nema nikakve veze s onim sto sam rekla!
a posto si ti rekla sta nije nimfomanija mogla bi sad da nam das i zvanicnu definiciju sta JESTE nimfomanija(i nemoj molim te da mi odgovaras kako odgovaram previse vatreno pa mora da sam se iznervirala sto si me kritikovala :arrow: ja ovako reagujem inace :wink: )
 
loop:
devilishgirl pocela si mnogo da (piiiii)
prvo postavljas topic koji nema veze sa nimfomanijom (ni u jednom kontextu) a sad citirash nesto sasvim drugo :shock:

pa sta, ocemo da se igramo gluvih telefona :?
1.nisam postavljala topic, vec samo stavila pitanja koja se nadovezuju na text
2.text sam stavila zbog tvoje nemogucnosti da shvatis poentu, text ide pre pitanja, pitanja se nadovezuju na text, sve je jedna celina, misli se na istu stvar...smesno :)
 
peach:
nimfomanke-hoce uvek,sa svakim,bilo gde,pozeljno vise puta...=bolest
svaka od ovih pojedinacnih manifestacija nije nimfomanija,ako ne postoje i ostali elementi,kumulativno
kljucno,sto ovde vecina ne razlikuje izgleda:nimfomanija i promiskuitet nije isto :wink:

eto,jednostavno,bez ogromnih citata 8)
Aj razmisli o ovoj recenici i iskombinuj sa onim sta sam ja rekao.
Da li bi to bila nimfomanija ako ne bi izbacila ono sa svima i zamenila samo sa jednim. Naravno da ne bi. Dobila bi samo normalnu zenu koja voli sex.
Tako da je moja tvrdnja tacna. Eto i tebi bez mnogo filozofiranja.
BTW postoje osobe koje nisu nimfomanke a jesu promiskvitetne. Tako da ti to mesas.
 
loop:
devilishgirl pocela si mnogo da (piiiii)
prvo postavljas topic koji nema veze sa nimfomanijom (ni u jednom kontextu) a sad citirash nesto sasvim drugo :shock:

pa sta, ocemo da se igramo gluvih telefona :?
Ma pusti je devojka joj ima mecu pa je nervozna. A zasto je nervozna skoro non stop...pa skoru uvek jedna ima mecu. :wink:
 
Pera_Zdera:
peach:
nimfomanke-hoce uvek,sa svakim,bilo gde,pozeljno vise puta...=bolest
svaka od ovih pojedinacnih manifestacija nije nimfomanija,ako ne postoje i ostali elementi,kumulativno
kljucno,sto ovde vecina ne razlikuje izgleda:nimfomanija i promiskuitet nije isto :wink:

eto,jednostavno,bez ogromnih citata 8)
Aj razmisli o ovoj recenici i iskombinuj sa onim sta sam ja rekao.
Da li bi to bila nimfomanija ako ne bi izbacila ono sa svima i zamenila samo sa jednim. Naravno da ne bi. Dobila bi samo normalnu zenu koja voli sex.
Tako da je moja tvrdnja tacna. Eto i tebi bez mnogo filozofiranja.
BTW postoje osobe koje nisu nimfomanke a jesu promiskvitetne. Tako da ti to mesas.
pa i rakoh da ako fali bilo sta od navedenog onda to nije nimfomanija! el da crtam? :roll:
naravno da postoje promiskuitetne koje nisu nimfomanke,promiskuitet je samo element nimfomanije (=hoce sa svakim,to si i podvukao),dakle nimfomanija ti dodje "generic",a promiskuitet "specific"...bas kao sto sam i napisala :?
pre no sto krenes da me ispravljas,procitaj bar sta pise :wink:
 
Pera_Zdera:
peach:
nimfomanke-hoce uvek,sa svakim,bilo gde,pozeljno vise puta...=bolest
svaka od ovih pojedinacnih manifestacija nije nimfomanija,ako ne postoje i ostali elementi,kumulativno
kljucno,sto ovde vecina ne razlikuje izgleda:nimfomanija i promiskuitet nije isto :wink:

eto,jednostavno,bez ogromnih citata 8)
Aj razmisli o ovoj recenici i iskombinuj sa onim sta sam ja rekao.
Da li bi to bila nimfomanija ako ne bi izbacila ono sa svima i zamenila samo sa jednim. Naravno da ne bi.
Ma nije... ja mislim da nimfomanki nije toliko bitna sarolikost partnera, mogla bi ona biti i sa jednim, ali taj jadnicak to ne bi uspeo da izdrzi... :wink:
 
Devilishgirl:
loop:
devilishgirl pocela si mnogo da (piiiii)
prvo postavljas topic koji nema veze sa nimfomanijom (ni u jednom kontextu) a sad citirash nesto sasvim drugo :shock:

pa sta, ocemo da se igramo gluvih telefona :?
1.nisam postavljala topic, vec samo stavila pitanja koja se nadovezuju na text
2.text sam stavila zbog tvoje nemogucnosti da shvatis poentu, text ide pre pitanja, pitanja se nadovezuju na text, sve je jedna celina, misli se na istu stvar...smesno :)

topic je pocet zbog problema pod imenom nimfomanija, ti si onda postavila text koji nema veze sa nimfomanijom, kad sam ti ja to rekao, rekla si da ne se`em, pa si onda postavila text koji ima veze sa nimfomanijom... sad kazes da i prvi text ima veze sa temom a ja ti opet kazem da nema...ma nema veze ovo je cisto gubljenje vremena
 
dunja4you:
Gde je granica izmedju nimfomanke i obicne devojke koja voli sex?

Neke zene vole da kazu da su muskarci smislili termin "nimfomanka"... Odnosno, da tako nesto ne postoji. Ne znam... U razvijenom svetu postoje i centri za odvikavanje od seksualne zavisnosti, tako da ne bih rekao da je to bas toliko tacno.

A jaka seksualna zelja kod neke devojke i nije nimfomanija u vecini slucajeva. Mi smo jedna zatucana sredina gde se to cesto pogresno karakterise. Ja volim seks i ne stidim se toga... Kad ga nema, samozadovoljavam se svakodnevno bar jednom do dvaput, a cesto i vise puta... Ako ga ima, redje... Ali i dalje... Da li bi onda ja trebao da budem "zavisnik od seksa". Ne. Smatram da je to normalna seksualna zelja.
 
DisMisaL:
Da citiram sebe sa ove teme

DisMisaL:
Nimfomanija se više ne smatra ispravnom dijagnozom nečijeg stanja, jer se po samoj svojoj definiciji, kako predstavlja seksualnu želju (i aktivnost) izraženiju od normalne (preteranu), suočava sa kontradikcijom. Jer seksualni porivi su kod svake pojedine osobe različiti i mogu se menjati u odnosu na uslove u kojima se ta osoba nalazi, te se ne može odrediti kolika je to 'normalna' seksualna želja (i aktivnost).

http://www.bigeye.com/sexeducation/hypersexuality.html
http://www.sexinfo101.com/sd_nymph.shtml
http://www.improvingsex.com/articles/sexual.problems/nymphomania.htm
http://health.discovery.com/centers/sex/sexpedia/nymphomania.html

A evo ga i primer kako su nekad postavljane pogrešne dijagnoze u vezi sa nimfomanijom:

http://www.nytimes.com/books/first/g/groneman-nymphomania.html

u erotskim fantazijama dokonih.

ovo nisam video :oops:
izgleda da nimfomanija stvarno ne postoji :roll:

Hvala na prosvetljenju :D
 

Back
Top