Nikolić: Шешељ и Тадић би да ме униште!

Nikolić: Pokušaće da spreče moj sastanak sa Medvedovim

Lider Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić izjavio je danas da će se sastati sa predsednikom Rusije Dmitrijem Medvedevim kad dođe u Srbiju "ukoliko to bude zavisilo od ruskog predsednika"

Nikolić je novinarima u Skupštini Srbije rekao da će "domaćini", učiniti sve da do tog susreta ne dođe.
Lider SNS je kazao da ne insistrira na sastanku sa Medvedevim, ali da bi mu to bila "velika čast jer oseća veliko poštovanje prema svima koji vode Rusiju".
Medvedev u posetu Srbiji dolazi 20. oktobra.


A odakle ovom tipu ideja da Medvedev želi da ga vidi? Hajde da hoće da vidi Koštunicu, Čedu ili radikale pa da razumemo da se oni žale da im neko to sabotira ali nekoga čija stranka nije učestvovala na izborima ... teško :lol:
 
Не, то је само једна у низу ствари. Мене је највише привукла идеологија СНС и људи који чине СНС али не могу себе да замислим као подржаваоца жуте владе ни у ком случају, чак ни када би ДС имао најбоље коалиционе партнере. Шта ја имам заједничко са ДС, да би могао да их хвалим ? Тако нешто би било врхунски неморал и лицемерје са моје стране...

ja nikako da provalim koja je to ideologija koja krasi naprednjake?
 
СНС подржавам између осталог и зато што мислим да брани КиМ и РС, Србе у Црној Гори и зато што се труди да победи оне који то не чине.
Да додам, подржавам СНС и због тога што мислим да ће бити економски одговорна када дођу на власт и зато што ће победити оне који то нису.
Дакле, оно што ме је највише привукло јесте пре свега брига за Српске интересе и жеља за чврстим везама са Русијом а одмах иза тога је и жеља да кроз неколико година животни стандард у Србији буде на довољно добром нивоу, тј. да кроз неколико година буде посла за мене и да могу пристојно да живим од тог посла ( намерно рекох пристојно, јер нисам мегаломан и грамзив човек када је новац у питању ). Сигурно је да идеја о учлањењу у ЕУ није била фактор који ме је окренуо ка напредњацима, јер некако не верујем много ЕУ, више пута смо се ми Срби опекли по том питању. Ни идеја о блиским односима са САД није била пресудна за мене, јер некако више спадам у русофиле а и нешто се не сећам да су нам САД нешто посебно помагале у 20. и 21. веку, а и сада нема назнака да ће нас (Србију) подржати у нечему што нам је суштински важно.

О програму и идеологији СНС могу да кажем да сам прочитао Десет основних принципа СНС (баш тај дан када је то објављено, купио сам Правду која је објавила о којим се принципима ради) који данас дају странци одређену смерницу а на тим смерницама ће се градити и будући програм. Наравно, господин под надимком МарКом има право кад каже да ових 10 принципа нису довољни да би идеологија била потпуно дефинисана али мислим да се неке ствари у релативно доброј мери назиру. Наравно, ово је само мој поглед на стање ствари на политичкој сцени и не тврдим да је једино моје виђење исправно. Српским радикалима желим повратак Шешеља у Србију и добар изборни резултат ( двоцифрен број процената гласова ).
 
da je tadic hteo da ga unisti, preko skupstine bi sa svojom vecinom prihvatio i falsifikovane blanko ostavke koji bi radikali ponudili u ime naprednjaka, naprednjaci ne bi bili parlamentarna stranka a pogotovo se toma ne bi pojavljivao u ds kontrolisanim medijima svaki yebeni dan.

ne bi ga bilo nigde, od parlamenta pa do televizije.

tako da, nemo se lazemo ovde

:ok: Sve si rekao u par rečenica.:klap:

Jedino SNS moze da pobedi SRS i DS!!!

toma_v.jpg
bljaks :bljak::rida::kletva:

davno nije bilo odvratnije i pateticnije skupine ljudi od tzv. naprednjaka :bljak:


:worth::bljak::pop::histericna:
 

Back
Top