Nikola Jokic

nećemo politiku na sportu mada ne zaboravimo da je slaninar jedan od najpoznatijih ako ne i najpoznatiji Vučićev sendvičar

ok Denver je i dalje šampion a Jokić je MVP.. ima još da se igra.. da vidimo hoće li Denver tj Jokić pokazati šampionski karakter i preokrenuti seriju ili će biti počišćeni i doživeti blamažu kakva odavno nije viđena u NBA ..
 
čekaj brt kolko je poena dao u zadnjoj?
puni tamo kad ga niko ne čuva i daje asistencije iza leđa kad se igra utakmica na 300 poena a kada je čvrsto uke nja se..aj da budemo realni
A koliko je dao u periodu kada je još uvek bilo šanse da pobede?

Koga je briga koliko je poena dao u garbage time, koji bi bio značaj tih poena?
 
nećemo politiku na sportu mada ne zaboravimo da je slaninar jedan od najpoznatijih ako ne i najpoznatiji Vučićev sendvičar

ok Denver je i dalje šampion a Jokić je MVP.. ima još da se igra.. da vidimo hoće li Denver tj Jokić pokazati šampionski karakter i preokrenuti seriju ili će biti počišćeni i doživeti blamažu kakva odavno nije viđena u NBA ..
Jokica ne zanima politika.
Njegov otac je ustvari radikal.

Nikada jedan igrac nije donosio titulu u NBA pa ne moze ni on, to nije mogao ni Dzordan vec ceo tim mlra da funkcionise.

Izgubiti od ovakve Minesote nije blamaza,da pratis NBA tokom cele sezone znao bi zasto.
 
Poslednja izmena:
Nikola Jokić zvanično MVP

Srpski košarkaš Nikola Jokić treći put u karijeri proglašen je za najkorisnijeg (MVP) igrača NBA lige, saopšteno je večeras iz najjače lige na svetu.
Pored Jokića u užem izboru bili su Luka Dončić iz Dalas Maveriksa i Šej Gildžres Aleksander iz Oklahome.

Jokić je treći put osvojio ovo laskavo priznanje u poslednje četiri godine i postao deveti igrač sa tri ili više MVP priznanja.
Ispred njega su Karim Abdul-Džabar (6), Majkl Džordan (5), Bil Rasel (5), Vilt Čemberlen (4), Lebron Džejms (4), dok isto po tri imaju Mozes Meloun, Leri Bird i Medžik Džonson.

Jokić je regularnom delu sezone prosečno beležio 26,4 poena uz 12,4 skokova i devet asistencija. Jokić je u dosadašnjoj NBA karijeri, tri puta proglašen za MVP igrača, šest puta bio na Ol-Staru, šampion NBA lige i MVP Finala.

Do trećeg MVP priznanja došao ubedljivom pobedom na glasanju. Čak 79 glasova je imao za prvo mesto, naspram 15 za Šej Gildužs-Aleksandera i četiri za Luku Dončića.

Pobedio je sa ukupno 926 poena, 640 imao je prva zvezda Oklahome i 566 slovenački reprezentativac. Denver, koji brani titulu, trenutno gubi u polufinalu Zapada od Minesote 2:0.

 
38455_tan2021-10-7-43819561-0_s.jpg
 
Šek me baš razočarao reakcijom i onim komentarisanjem u prenosu, baš je ispao džiber. Očigledno ga i dalje bole propušene MVP titule, jer ima samo jednu a smatra da je trebao da ima barem tri, pa sada lupa.

Ne znam koja je njegova osnova da tvrdi da je Šai odigrao sezonu statistički bolje od Jokića:

1715257396669.png

1715257407873.png


Ima 3.7 ppg manje, ali zato 6.9 rpg više i 2.8 apg više, uz dosta bolji šut.

Ne sumnjam da će lokalhejteri da se slože sa Šekom, ali ih sve zajedno hebe realnost. Glasanje je bilo daleko od neizvesnog jer je Jokić dobio 79 prvih mesta a Šai samo 15, uz ogromnu razliku u ukupnim poenima u glasanju. Čisto ko suza.
 
za 3 ili 4 sezone postoje realne šanse da Slanina ima više osvojenih MVP a od Jordana i da po tome postane najbolji košarkaš svih vremena, veći i od MJ a..
Ok ovi idolopoklonici najskupljeg i najpoznatijeg Vučićevog bota ne vide ništa loše u tome, rećiće da je Sendvičar nadmašio i Jordana ali jbt zar vam makar malo neće zvučati glupo kada stanete ispred ogledala i izgovorite:
Jokić je bolji od Michael Jordana!?
 
Poslednja izmena:
za 3 ili 4 sezone postoje realne šanse da Slanina ima više osvojenih MVP a od Jordana i da po tome postane najbolji košarkaš svih vremena, veći i od MJ a..
Ok ovi idolopoklonici najskupljeg i najpoznatijeg Vučićevog bota ne vide ništa loše u tome, rećiće da je Sendvičar nadmašio i Jordana ali jbt zar vam makar malo neće zvučati glupo kada stanete ispred ogledala i izgovorite:
Jokić je bolji od Michael Jordana!?
Pa ti očekuješ još MVP titula za Jokića? To te kvalifikuje za njegovog no1 fana ovde :klap:
 
koga bole kur...

sad ce ispasti ranije , ali opet nece igrati za srbiju.

prosli put m use zena poradjala pa umoran bio, iso juri konje ...

sad ce mu se kobila ozdrebi...


mrs picko nedostojna dresa svetinje

setimo se danilovica djordjevica divca paspalja... ni jednu godinu nisu propustlai tokom cele karijere
 
koga bole kur...

sad ce ispasti ranije , ali opet nece igrati za srbiju.

prosli put m use zena poradjala pa umoran bio, iso juri konje ...

sad ce mu se kobila ozdrebi...


mrs picko nedostojna dresa svetinje

setimo se danilovica djordjevica divca paspalja... ni jednu godinu nisu propustlai tokom cele karijere


1997, EP Barselona (nema ni Paspalja ni Divca na ovom EP)

1998, SP Grcka (Nema ni Danilovica ni Divca na ovom SP)

Znači, ajde da pričamo činjenično, odustajanja od reprezentativnih obaveza su postojala i ranije, svi navedeni igrači su dali svoj doprinos slavi srpske-jugoslovenske košarke, hvala im beskrajno na tome, Jokić, za koga i sam imam vrlo oštre riječi kritike u nekim situacijama je jedan od onih koji su definitivno dali doprinos istom cilju, imaš pravo da ga pljuješ koliko hoćeš ali ajde molim te prilikom tog pljuvanja koristi tačne i provjerene podatke, toliko je zaslužio
 
1997, EP Barselona (nema ni Paspalja ni Divca na ovom EP)

1998, SP Grcka (Nema ni Danilovica ni Divca na ovom SP)

Znači, ajde da pričamo činjenično, odustajanja od reprezentativnih obaveza su postojala i ranije, svi navedeni igrači su dali svoj doprinos slavi srpske-jugoslovenske košarke, hvala im beskrajno na tome, Jokić, za koga i sam imam vrlo oštre riječi kritike u nekim situacijama je jedan od onih koji su definitivno dali doprinos istom cilju, imaš pravo da ga pljuješ koliko hoćeš ali ajde molim te prilikom tog pljuvanja koristi tačne i provjerene podatke, toliko je zaslužio
Nema kod njih realnosti, jednostavno ga neracionalno mrze i on po njima ne može ništa dobro da uradi.

Kao što si i ti napisao, mnogo toga mi se kod njega ne dopada i mnogo toga sam mu zamerio, ali pljuvati njegovu igru nakon 3 MVPja i osvajanja titule u jednom od najdominantnijih individualnih učinaka u istoriji plejofa, to može samo neko ko je zaslepljen mržnjom.

A istorijom očigledno ne barataju pa se ne sećaju sramnog kukavičluka Danilovića na OI 1996, što mu nikad nisam oprostio, gde se predao pred finale i izjavio kako mi Amere nećemo pobediti ni za nekoliko decenija, a onda smo ih pobedili 6 godina kasnije. O otkazima Divca i ostalih neću ni da pišem, svi su oni odlazili u reprezentativnu penziju sa 30, dok se na to kod Bogdana ni ne pomišlja.
 
Nema kod njih realnosti, jednostavno ga neracionalno mrze i on po njima ne može ništa dobro da uradi.

Kao što si i ti napisao, mnogo toga mi se kod njega ne dopada i mnogo toga sam mu zamerio, ali pljuvati njegovu igru nakon 3 MVPja i osvajanja titule u jednom od najdominantnijih individualnih učinaka u istoriji plejofa, to može samo neko ko je zaslepljen mržnjom.
I to je jedino što mi smeta, idemo fino pričati, da, loš je u odbrani 2 na 2, rim protekcija mu je loša, OI 2021 propuštanje mu nikad neću oprostiti, nije on sveta krava koju moramo svi obožavati, ali napiši nešto pozitivno o njemu odmah si SNS bot, sendvičar a 75% novinara koji imaju glas za MVP u USA mu je dalo prvo mjesto, krv ti jbm krvavu, ljudi tuku minimum 6 cifara dolara dolara godišnje, kakvi crni sendvičari, botovi, umobolno...
 
I to je jedino što mi smeta, idemo fino pričati, da, loš je u odbrani 2 na 2, rim protekcija mu je loša, OI 2021 propuštanje mu nikad neću oprostiti, nije on sveta krava koju moramo svi obožavati, ali napiši nešto pozitivno o njemu odmah si SNS bot, sendvičar a 75% novinara koji imaju glas za MVP u USA mu je dalo prvo mjesto, krv ti jbm krvavu, ljudi tuku minimum 6 cifara dolara dolara godišnje, kakvi crni sendvičari, botovi, umobolno...
još je gore ako nije SNS bot tj ako nije podržao Vučića iz nekih intersa nego iz ubeđenja..onda je glupi krac dakle il je ljigav il je glup.. a da ga boli k za Srbiju to je dokazao letos tako što je od jeb ao reprezentaciju i otišao da se vozi konjima sa drugovima iz usa
 
još je gore ako nije SNS bot tj ako nije podržao Vučića iz nekih intersa nego iz ubeđenja..onda je glupi krac dakle il je ljigav il je glup.. a da ga boli k za Srbiju to je dokazao letos tako što je od jeb ao reprezentaciju i otišao da se vozi konjima sa drugovima iz usa
Možda je glup, a možda je i loš čovek pa je podržao Vučića ne iz uverenja nego iz koristi, možda ga boli k i za Srbiju, ali kad ti napišeš da je odigrao katastrofalno na osnovu neke gluposti, kad on da 30 poena 20 skokova i 10 asistencija, e to je samo tvoja glupost.
 
Možda je glup, a možda je i loš čovek pa je podržao Vučića ne iz uverenja nego iz koristi, možda ga boli k i za Srbiju, ali kad ti napišeš da je odigrao katastrofalno na osnovu neke gluposti, kad on da 30 poena 20 skokova i 10 asistencija, e to je samo tvoja glupost.
brt ako da 30 poena a ima šut 11 od 29 onda je krac.. skokovi , to ono kad mu upadne lopta u ruke ..jak mi on skakač ne može od zemlje da se odvoji.. asistencije u jbt baci nekom loptu ovaj pukne trojku i eto kralj je.. pa jbt zašto nije dao 30 poena imao 20 skokova i 15 ast zadnju utakmicu?? zašto? pa zato što mu ljudi odigrali odbranu.. nisu mu dali prostora da se majmuniše..
 

Back
Top