Nije ovaj forum nekad sto je bio

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mortishaaa:
Sasha85:
mortishaaa:
Electra:
mortishaaa:
Electra:
Morty se vratila!!!!!!!!!!!!
E pa, da ostanes ovde! Vezacemo te, ako treba :D
:D :D :D :D neko mi se raduje!!!!!! :D inace, nisam dolazila, jer sam bila kaznjena :lol: :lol:

Cccccc... nevaljala devojcice, pa sta si to radila? :D :D :D
pa prakticno nista.. dobila sam keca iz takoreci jedinog struvnog predmeta i naravno nisam rekla, onda je moja keva bila kod razrednog i videla, a ja sam trebala da dodjem do nje tad, ali nisam..... i tako.....
evo mene ponovo.. sta se desava kod vas? :D

Da nam dolazis cesce... Jasno?! :wink:
uh jel to naredjenje :lol: :lol: ma ja hocu, evo.. nego me mrzi da citam ove brojne teme 8)

Naredjenje... :P
 
Alexandra9:
mortishaaa:
Alexandra9:
mortishaaa:
pa kad mene nema, naravno da nije isto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

POZ svima :D :twisted: :wink:
dosla kolegenica!... welcome... 8)


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
O pa gde si mi ti.. sta ima kod "vas" tamo? :lol:
klasika... verovatno kao i kod ,,vas'' :lol: Mikro smara, a fixna... uff boli me glava... 8)

Koji strucni je u pitanju? Ti profani bas vole da muce... :(
ma vidim sve je isto :lol: :lol:

e a za tog profana.. ma ja njega mnogo gotivim.. obozavam coveka.. imala sam kod njega dva keca (popravila sam ih :D ) a i dalje ga mnogo gotivim :D
 
Sasha85:
mortishaaa:
Sasha85:
mortishaaa:
Electra:
mortishaaa:
Electra:
Morty se vratila!!!!!!!!!!!!
E pa, da ostanes ovde! Vezacemo te, ako treba :D
:D :D :D :D neko mi se raduje!!!!!! :D inace, nisam dolazila, jer sam bila kaznjena :lol: :lol:

Cccccc... nevaljala devojcice, pa sta si to radila? :D :D :D
pa prakticno nista.. dobila sam keca iz takoreci jedinog struvnog predmeta i naravno nisam rekla, onda je moja keva bila kod razrednog i videla, a ja sam trebala da dodjem do nje tad, ali nisam..... i tako.....
evo mene ponovo.. sta se desava kod vas? :D

Da nam dolazis cesce... Jasno?! :wink:
uh jel to naredjenje :lol: :lol: ma ja hocu, evo.. nego me mrzi da citam ove brojne teme 8)

Naredjenje... :P
uh, kad to moderator kazeeeeeee :D :D :D :D :D nemam izbora :lol:
 
mortishaaa:
Sasha85:
mortishaaa:
Sasha85:
mortishaaa:
Electra:
mortishaaa:
Electra:
Morty se vratila!!!!!!!!!!!!
E pa, da ostanes ovde! Vezacemo te, ako treba :D
:D :D :D :D neko mi se raduje!!!!!! :D inace, nisam dolazila, jer sam bila kaznjena :lol: :lol:

Cccccc... nevaljala devojcice, pa sta si to radila? :D :D :D
pa prakticno nista.. dobila sam keca iz takoreci jedinog struvnog predmeta i naravno nisam rekla, onda je moja keva bila kod razrednog i videla, a ja sam trebala da dodjem do nje tad, ali nisam..... i tako.....
evo mene ponovo.. sta se desava kod vas? :D

Da nam dolazis cesce... Jasno?! :wink:
uh jel to naredjenje :lol: :lol: ma ja hocu, evo.. nego me mrzi da citam ove brojne teme 8)

Naredjenje... :P
uh, kad to moderator kazeeeeeee :D :D :D :D :D nemam izbora :lol:

Naravno da nema... 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top