nickname

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kosta mi je nadimak po kojem me svi znaju u mom gradu(a i sire)..brojevi ozacavaju datum mog rodjenja......
?Inace na net-u pisem samo sa ovim nikom........ako me negde banuju, vise se ne pojavljujem tamo.......
 
e moj nik je stvar za'eba...na yahoo ime pod kojim se logujes i ime koje zelis da ti vide je razlicito i kad sam se ovde uclanjivala stavila sam kompletnu staru identifikaciju sa yahoo misleci da cu da biram posle nik....trebalo je da se zovem neizreciva_dosada :D....
 
Pa, mogao si onda i nešto iz " Teletabisa " ...

Mickey-Mouse-c.jpg


Tradicionalnije je...
 
Ima dosta zanimljivih nikova, pa me zanima zašto ste izabrali baš taj, šta znači, blabla...

Ako ništa drugo, eto još jedne podloge za chat...:lol:

Ja bih te vezao za konja i u galopu vukao do podforuma sva$tara. Kad ce te bre Srbi nauchiti da ne gurate svakakvo smece od va$ih temica na Ljubav & Sex. Dokle bre. Ovo je ozbiljan podforum koji se konstantno degradira idiotskim temama.
 
Ima dosta zanimljivih nikova, pa me zanima zašto ste izabrali baš taj, šta znači, blabla...


Ako ništa drugo, eto još jedne podloge za chat...:lol:

'vako...
brat me zove Milice ili Mico (iako u mom imenu ne postoji ni M od te Milice Mice) i ja njega isto tako...
pa sam izvela ono što je bilo mogućno od toga + godište...
:lol: i nemam pojma kako mi je sve to palo na pamet...


Pošto je većina vas dovoljno matora :lol: da pamti kraj 80tih, na 3K se svojevremeno vrtela jedna pesmica


...obožavao sam je...i sad mi je izuzetno drago kad je čujem...:super:

A orange...onako usput mi palo na pamet...

eee...ova pjesma je :super:
 
'vako...
brat me zove Milice ili Mico (iako u mom imenu ne postoji ni M od te Milice Mice) i ja njega isto tako...
pa sam izvela ono što je bilo mogućno od toga + godište...
:lol: i nemam pojma kako mi je sve to palo na pamet...




eee...ova pjesma je :super:

Mrzi me da otvaram jutjub, jel to ona Groove Is In The Heart? Ta je baš dobra.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top