neyebitza

Umpf... već 3 nedelje... a, diže se na dašak vetra!

Si ti probirach? Toliko zenskog sveta ima u istoj situaciji (posebno ih je na netu lako naci) pa zashto ne napravish neki kontakt?


neyebica je super. Ostaje ti puno vremena da radish stvari koje ti se stvarno rade.

Josh kad ne bi stalno mislila na to yebanje i kad i gde i s kim i tako dok radim te druge stvari kapiram da samo mislim na seks i onda ipak krenem u akciju i batalim sve te druge kao vazne poslove.
 
Mora se nadje nesto za stalno, jbiga, kad god sam bio u stalnoj vezi (kol'ko god ona trajala) nikad mi nije dosadio sex. A sad sa ovima na hop-cup, sve im nesto fali, pa ne mogu zbog muza, pa nadju boljeg jebaca...

K'o onomad Kojo u Andjelima 3 (dijalog, on na prozoru, baba u sobi)

baba / Iiiijuu! Lopov! Lopov ljudii!
Kojo / Nisam ja lopov gospodjo, ja sam *****!
baba / Iiiiiijuu! *****!
 
nemlada_i_neukusna:
Zex, da ne ostanesh bez odgovora .. ja se tebi i dalje chudim da se pr.cash sa drugaricom, pa to mi je skoro incestuozno, a kako je se ne bi secao, pobogu, pa drugarica je!
a drug drugarici najbolje............ :grin: :grin: :grin: a i ivica marici.......kad mora :-D :-D
 
nemlada_i_neukusna:
Zex, da ne ostanesh bez odgovora .. ja se tebi i dalje chudim da se pr.cash sa drugaricom, pa to mi je skoro incestuozno, a kako je se ne bi secao, pobogu, pa drugarica je!

:evil: Jooooj, kako lupetas!
Nije mi ona "drugarica za pricanje" nego za "drugarica za pr.canje"!
To jedno sa drugim nema ama bas nikakve veze!
Kako vi zene umete da podelite muskarce na "baje" i "samo drugare", tako ja delim zene na "samo poznanice" i "drugarice". Kapisci?
"samo drugar" = "samo poznanica"
"baja" = "drugarica"
Sa poznanicama nema sexa, prema njima osecam neku familijarnost, kapisci?

:roll: al sve jedno, neyebitza traje :roll:
 
Jooooj, kako lupetas!
Nije mi ona "drugarica za pricanje" nego za "drugarica za pr.canje"!
To jedno sa drugim nema ama bas nikakve veze!

Ne lupetam uopshte. Onaj ko nije upucen u te tvoje nijanse u drugarskim odnosima ne moze ni da lupeta, jer jednostavno ne zna.

Kako vi zene umete da podelite muskarce na "baje" i "samo drugare", tako ja delim zene na "samo poznanice" i "drugarice". Kapisci?
"samo drugar" = "samo poznanica"
"baja" = "drugarica"
Sa poznanicama nema sexa, prema njima osecam neku familijarnost, kapisci?

Ma ne kapiram. Ja mushkarce delim na jebach - nejebach. Nema tu drug, poznanik, sa ovim samo pricham, a sa ovim se samo prcam ..

al sve jedno, neyebitza traje

Toliko samog zenskog sveta ..
 
nemlada_i_neukusna:
Ne lupetam uopshte. Onaj ko nije upucen u te tvoje nijanse u drugarskim odnosima ne moze ni da lupeta, jer jednostavno ne zna.

Eh, ne zna a oce da komentarise, eh sad... ;)


Ma ne kapiram. Ja mushkarce delim na jebach - nejebach. Nema tu drug, poznanik, sa ovim samo pricham, a sa ovim se samo prcam ..

Ti si jedna u 1.000.000 koja ne deli muskarce na jeb.ace i drugare, veruj mi:D

Toliko samog zenskog sveta ..

Znam, jbiga, al' tako je... :roll:
 
goodinbeda1.gif

goodnight7.gif
 

Back
Top