nevina u 23-oj--sta mislite o tome?ponos ili stid?

Sta bre..danasnje klinke se..pa meni je jedna od 15-16 rekla da imam dobro dupe..bez blama..mada je dragantaur bolje prosao..:lol:

george,ti to nama skreces paznju na svoje atribute?:razz::razz::razz:
sto se gubljenja nevinosti tice,godine nisu bitne...svaka ce se devojka odluciti na taj korak kad bude spremna;-)...nekoj treba vise vremena nekoj manje i tako8-)
vecina je devojaka u fazonu da to odradi sa nekim do koga joj je bas stalo jer je taj prvi put poseban:idea:(meni licno,bio je nesto najgore i vise se nikad ne ponovilo:lol::lol::lol:)
sto ljudi,sto cudi:-D
 
george,ti to nama skreces paznju na svoje atribute?:razz::razz::razz:
sto se gubljenja nevinosti tice,godine nisu bitne...svaka ce se devojka odluciti na taj korak kad bude spremna;-)...nekoj treba vise vremena nekoj manje i tako8-)
vecina je devojaka u fazonu da to odradi sa nekim do koga joj je bas stalo jer je taj prvi put poseban:idea:(meni licno,bio je nesto najgore i vise se nikad ne ponovilo:lol::lol::lol:)
sto ljudi,sto cudi:-D

to je tacno...neke devojke dozive prvi put extra jer im muskarac pruza i sigurnost i paznju i iskustvo..a neke kao ti prodju sa velikim razocarenjem...desava se..
 
to je tacno...neke devojke dozive prvi put extra jer im muskarac pruza i sigurnost i paznju i iskustvo..a neke kao ti prodju sa velikim razocarenjem...desava se..

nema to toliko veze sa partnerom...bar kod mene to nije bio slucaj...partner moj je bio vise nego pazljiv u tom trenutku ali je meni to bilo jako bolno tako da nisam bas mogla da se opustim i uzivam:?
 
drugarica mi je nevina u 23-oj godini....kako vi gledate na to.Smatram da momci to gotive a opet ...ko bi se maltretirao sa nevinom devojkom koja ne zna nista kad mozete da imate super sex sa "nenevinom" devojkom:)

Muskarac kome je stalo! I kakvo je to maltretiranje?
Umijece vodjenja ljubavi, po mom misljenju, najvise veze ima sa osjecajem koji nosis u sebi, energijom koju posjedujes i zeljom.
Prvi sex mozes imati i sa 15 god, promijeniti stotine partnera, a opet, ni na jednog muskarca ne ostaviti jak utisak, ne znati zadovoljiti.

Nije mi njen slucaj strasan, poznajem prilican broj nevinih djevojaka u njenim godinama.
 
Muskarac kome je stalo! I kakvo je to maltretiranje?
Umijece vodjenja ljubavi, po mom misljenju, najvise veze ima sa osjecajem koji nosis u sebi, energijom koju posjedujes i zeljom. Prvi sex mozes imati i sa 15 god, promijeniti stotine partnera, a opet, ni na jednog muskarca ne ostaviti jak utisak, ne znati zadovoljiti.

Nije mi njen slucaj strasan, poznajem prilican broj nevinih djevojaka u njenim godinama.


slazem se sa tobom....:razz:
 
Neko, prosto, kasno odraste!
A sve treba raditi zbog sebe, ne drugih, tako i kada je sex u pitanju!
Pozurivati sebe, jer sve drugarice imaju momke, vode ljubav, je primitivan stav! Znaci, nisi dovoljno svjestan sebe, nemas svoje ja, vec letis kako vjetar duva!

Nedavno me slatko nasmijala sestra od dobre drugarice. Klinka, 15god, par dana se oporavljala od 'trauma' posle prvog puta.
Pita me: "A jesi li se i ti uplasila, kada si vidjela ****?"
Mukica mala!
 
Глупа тема, заиста.
Свако има право да изабере када ће нешто да уради.
Није толико битно кад и с ким већ је много битније да не буде по свкау цену јер су "то сви већ урадили"...
И слажем се са БЏ и ПИЛ...
 

Back
Top