Neviđeni haos u Nemačkoj: Ima mrtvih i povređenih, među njima i deca: stotine uhapšenih, policajci napadnuti petardama i vatrometima

Nema savrsenog drustva. Zanima me da li je istina da sabotiraju decu useljenika tokom upisa u gimnaziju, recimo?

Svi smo culi te price. Poznajemo porodicno zenu koja se vratila iz Nemacke jer devojcica nije mogla da upise gimnaziju. Devojka sada studira arhitekturu u Beogradu a majka radi za medjunarodnu organizaciju, ljudi su fini po svim parametrima.
Zena tvrdi da je dete bilo stigmatizovano.

Ne znam da li jeste ali moja sestricina je vracena godinu dana radi usavrsavanja jezika dok je pak prijateljice cerkica kod nas primljena kao Ruskinja u prvi razred o roku. Nije znala na startu ali sada gura veoma lepo, ide u isto odeljenje sa mojim klincem pa poznajem dete dobro.
Nikakve potrebe nije bilo da se deci ogranicava skolovanje.

Ne znam da li je moguce tako odseci svoje korene naprecac, zanemariti vaspitanje i veru te drusnuti u Nemacku i postati mali Nemac.

Vecina ljudi treba akomodaciju pa ukoliko je stav da kao muslimanka nije pozeljno da nosim hidzab ili da nazovem dete kako moje vaspitanje nalaze, logicno je da cu se povuci u svoj iseljenicki tabor.

Da li se razvijaju prijateljstva sa Nemcima, da li se deca medjusobno druze...to su bas vazna pitanja ili Nemacka centripetalno usisava radnu snagu koja ostaje uz svoj narod koji se u Nemacku vec iselio.
moj sin ide u gimnaziju, ove godine maturira,
on je rodjen ovde, al ima nase prezime i ime,
mozda su to deca koja su naknadno dosla, nisam razumela,
konkretno nije imao problema u gimnaziji,
ali jesmo vec u predskolskom,
kad su hteli da ga godinu dana kasnije puste u skolu,
i to specijalnu, zamisli, ..rekli da je hiperaktivan i svasta nesto, ma haos,
ali nisam dala, upisala sam ga redovno,
ne znam dal je to bilo zbog toga sto je stranac,
al nije bio jedini, ...rade na tome da roditeljima
oduzmu svako pravo odlucivanja
i da oni decu usmeravaju kako oni hoce,
onda je uciteljica u 1. razredu rekla da on nece zavrsiti ni 2. razred,
jer je "odsutan" na casovima, mos misliti tek te glooposti,
imala sam puno posla s njima dok nismo stigli dovde gde smo danas,
al ja im nisam dala pardona,
jedno mogu da potpisem,
losijeg skolstva i nepismenije i tupavije dece ,nema na svetu,
i to bas mislim na tu gimnaziju, tj. sve, od 1. do 12. razreda,
mnogo mi je zao sto mi se sin nije skolovao u srbiji,
imala sam i to u planu, al nije ispalo
 
moj sin ide u gimnaziju, ove godine maturira,
on je rodjen ovde, al ima nase prezime i ime,
mozda su to deca koja su naknadno dosla, nisam razumela,
konkretno nije imao problema u gimnaziji,
ali jesmo vec u predskolskom,
kad su hteli da ga godinu dana kasnije puste u skolu,
i to specijalnu, zamisli, ..rekli da je hiperaktivan i svasta nesto, ma haos,
ali nisam dala, upisala sam ga redovno,
ne znam dal je to bilo zbog toga sto je stranac,
al nije bio jedini, ...rade na tome da roditeljima
oduzmu svako pravo odlucivanja
i da oni decu usmeravaju kako oni hoce,
onda je uciteljica u 1. razredu rekla da on nece zavrsiti ni 2. razred,
jer je "odsutan" na casovima, mos misliti tek te glooposti,
imala sam puno posla s njima dok nismo stigli dovde gde smo danas,
al ja im nisam dala pardona,
jedno mogu da potpisem,
losijeg skolstva i nepismenije i tupavije dece ,nema na svetu,
i to bas mislim na tu gimnaziju, tj. sve, od 1. do 12. razreda,
mnogo mi je zao sto mi se sin nije skolovao u srbiji,
imala sam i to u planu, al nije ispalo
Poštovana,

zaboravite na školstvo koje ste pohadjali
ranije smo se kleli da nam deca naučena rodjena i da odmah posle škole mogu na posao a ne kao oni debili na Zapadu koji se ne druže nego samo sede kući i gledaju u TV

došo Zapad u Srbiju
uopšte ne moramo mi na Zapad
"rekli na TV" a deca... samo im čelo vidiš od mobilnog...
 
Poštovana,

zaboravite na školstvo koje ste pohadjali
ranije smo se kleli da nam deca naučena rodjena i da odmah posle škole mogu na posao a ne kao oni debili na Zapadu koji se ne druže nego samo sede kući i gledaju u TV

došo Zapad u Srbiju
uopšte ne moramo mi na Zapad
"rekli na TV" a deca... samo im čelo vidiš od mobilnog...
joooj, daleko je to jos mnogo od zapadnog skolstva, veruj mi,
imam braticinke koje aktuelno jos idu u skolu,
mogu jos da uporedim sta je sta,
ne do bog da nam skolstvo bude kao ovde
 
Слажем се, а то сам све и ја написао, али нисмо се разумели.

Међутим, проблем су наши историчари, мада делимично и хрватски који недовољно говоре о правом пореклу Срба и осталих Балканаца, јер увек им је битна национална историја, као да време почиње од тог времена.
Problem je Gambino što podataka o periodu pre X veka ima jaaaaako malo i nimalo. Sve se svodi na nekakva arheološka otkrića po kojima možeš da gradiš svakojake pretpostavke. Na žalost jedini izvor koji imamo a koji nije sačuvan u originalu i koji je verovatno neistinit JEDNIM delom je Porfirogenit. Međutim i sama istorija se slaže da je to nepouzdan izvor.

Bolji nemamo.

Na kraju takva je situacija sa svim narodima.

Sad što neke budale kao Utvar smatraju da su Srbi 100% Vinčanci zato što preskaču prag kad ulaze u kuću, tu imamo problem što svaka budala ima pristup YouTube. Mnogi usled toga što se nisu školovali na vreme, u poznim godinama, u pauzama molerskih radova, započinju spisateljski rad narcisoidno umišljajući da su glavni likovi Da Vinčijevog Koda. To je već stvar za psihoterapiju.
 
prijatelj priča, bio tamo neposredno pre početka ovih demonstracija, klaže svi prozori na okolnim zgradama zatvoreni, roletne spuštena, ko da niko ne živi u svim tim stanovima. Ja kaže, izađem na terasu i radim jutarnju gimnastiku, nigde žive duše da se pomoli ?

Bio nekih desetak dana kod ćerke i zeta, ne može čudom da se načudi, NEMCI SE TOTALNO POVUKLI U SEBE.

Neće biti dobro, kojekude ? :kafa:
 
Americi je hitno potreban SVETSKI RAT na tlu Evrope, kako bi se izvukla iz dugova.

Ovaj "Račak" u Gazi i cela dalja akcija IMA ZA CILJ DA SE JEVREJI SATANIZUJU, što dalje implicira da će NEONACISTI USKORO POBEDITI NA IZBORIMA U EU.

A nemaš svetskog rata bez NACISTA kojekude ?:kafa:
Ne razumem sto zalis cioniste oni su i zamesili sve to oko 2 Sv.rata zrtvovali prave Jevreje da bi dobili kasnije drzavu, to je najveci olosh na kugli zemaljskoj.
 
Americi je hitno potreban SVETSKI RAT na tlu Evrope, kako bi se izvukla iz dugova.

Ovaj "Račak" u Gazi i cela dalja akcija IMA ZA CILJ DA SE JEVREJI SATANIZUJU, što dalje implicira da će NEONACISTI USKORO POBEDITI NA IZBORIMA U EU.

A nemaš svetskog rata bez NACISTA kojekude ?:kafa:


Јел ?


Ја сам мислио да су то данас неолиберали (неолиберализам = либерални фашизам)
 
Americi je hitno potreban SVETSKI RAT na tlu Evrope, kako bi se izvukla iz dugova.

Ovaj "Račak" u Gazi i cela dalja akcija IMA ZA CILJ DA SE JEVREJI SATANIZUJU, što dalje implicira da će NEONACISTI USKORO POBEDITI NA IZBORIMA U EU.

A nemaš svetskog rata bez NACISTA kojekude ?:kafa:

Kada pada ekonomija samo je i jedino uvek trebao rat Nemačkoj
 
Kada pada ekonomija samo je i jedino uvek trebao rat Nemačkoj

Када је Британцима падала економија и када их је Немачка побеђивала у економији, Британцима је требао рат против Немачке и увек су знали да то наместе !!!
 
Када је Британцима падала економија и када их је Немачка побеђивала у економији, Британцима је требао рат против Немачке и увек су знали да то наместе !!!

Da si živ i zdrav Britima je odavno pala ekonomija
Ima tome par decenija
 
...pa gresis, Svabija je u 2 Svetskom usla kao jedna od najjacih ekonomskih sila na svetu i verovatno i najjaca.

Pa i nije jer da je bila jaka ekonomija ne bi pljačkala Jevreje

Takođe ne bi uletela u Čehoslovačku i bukvalno ih opljačkala

Švabija se napela kako bi se dočepala resursa i time podigla ekonomiju

Najveći pljačkaši modernog doba, gori od gusarenja Britanaca
 
Pa i nije jer da je bila jaka ekonomija ne bi pljačkala Jevreje

Takođe ne bi uletela u Čehoslovačku i bukvalno ih opljačkala

Švabija se napela kako bi se dočepala resursa i time podigla ekonomiju

Najveći pljačkaši modernog doba, gori od gusarenja Britanaca
Da nije bila jaka ekonomija ne bi oni uopste ni smeli da zapocnu veliki rat.
 
Ја ти причам после Берлинског конгреса па надаље и на кога су нагурали Германе ?

Niko Germane nije morao da gura, njima da bi živeli kao Angli trebaju tuđi resursi

Imaju najposniju teritoriju ... da im nije bilo Rur-a bili bi "Albanija za vreme Hodža" Evrope

I ovi sada što se "opravdano" bune... da bi oni nakrcali ovoliko traktora na onoj svojoj posnoj zemlji moralo je desetine hiljada poljoprivrednika juga da odustane od svoje vekovne proizvodnje i ide prati gu.zice nemačkim starkeljama

Još ih budaletine srpske potržavaju

Pre neki dan neka Žaklina kaže u Nemačkoj suosniva stranku koja se temelji na politici Branta i Gorbačova i to vest u Novostima

Ološkinja koja nije svesna da je ta politika njen narod koštala desetine hilaja života i teških sudbina

Srbi kad su u pitanje švapski interesi nemaju mozak nego kašu
 
Da nije bila jaka ekonomija ne bi oni uopste ni smeli da zapocnu veliki rat.

Ajde .. i kako su ga započeli tek kad su opljačkali Čehoslovačku

Imali su dovoljno budala i propagandu da njima nešto pripada

Hej 30-tih godina bila konferencija ko će da primi Jevreje iz Nemačke .. pa hebo im pas ma ter zamisli da smo mi organizovali 90-tih konferenciju ko će da primi Hrvate, Šiptare i muslimane ispod linije Karlobag-Karlovac- Virovitica
 
I da vam objasnim tutubani.. živite nemački mir koji vam je doneo JBT, Budo Lončar i Ante Marković preko svoje agenturne mreže jerbo je gomila tutubana verovala da je "nemačka medecina najbolja"

Mogle bi se studije napisati o propagandi kojom je ovaj prostor izložen preko 50 godina

Ali jok vi tutubani i dalje verujete da nam je za ovo sve kriv Milošević, Tadić, Koštunica Vučić i ne nije kriva Germanija što je finansirala i stvorila šiptasku mafiju, stvorila OVK kriv je Vučić što je "dao" tablice ili pasoše jerbo nismo dobri prema dobrom Švabi

E tutubani jedni
 
I da vam objasnim tutubani.. živite nemački mir koji vam je doneo JBT, Budo Lončar i Ante Marković preko svoje agenturne mreže jerbo je gomila tutubana verovala da je "nemačka medecina najbolja"

Mogle bi se studije napisati o propagandi kojom je ovaj prostor izložen preko 50 godina

Ali jok vi tutubani i dalje verujete da nam je za ovo sve kriv Milošević, Tadić, Koštunica Vučić i ne nije kriva Germanija što je finansirala i stvorila šiptasku mafiju, stvorila OVK kriv je Vučić što je "dao" tablice ili pasoše jerbo nismo dobri prema dobrom Švabi

E tutubani jedni
Nisam sigurno ja kriv sto se zemlja raspala i sto imamo nesposobne vladare koji ne rade u korist naroda i drzave.
 

Njemački poljoprivrednici blokirali saobraćaj u centru Berlina​

Protesti su izbili zbog odluke vlade da ukine subvenciju na plavi dizel, u pokušaju uravnotežavanja budžeta za 2024.

2024-01-15T092340Z_690116069_RC28I5AYZ9SO_RTRMADP_3_GERMANY-POLITICS-FARMERS-PROTEST-1705324812.jpg

Zbog demonstracija zatvorena je glavna avenija koja spaja zapad i istok Berlina u ponedjeljak 15. januara 2023. (Reuters)
Published On 15 Jan 202415 Jan 2024


https://balkans.aljazeera.net/news/...vrednici-izlaze-na-proteste-zbog-visih-poreza
-----------------------------------------
Ovo je tek početak.
Danas bi zvanično trebali da proglase recesiju.
 
Nisam sigurno ja kriv sto se zemlja raspala i sto imamo nesposobne vladare koji ne rade u korist naroda i drzave.

Ti nisi, ali gomila ljotićevskog ološa zajedno sa kominternovskim komunjarama koja je svesno radila protiv svog naroda i gurnula ga u švapsko ropstvo, a evo ovde neki i dalje nariču što švabski seljak ne može imati još više istog, privilegije da bi sutra pisao kako kod Švabe kobaja 2 ojra a kod nas 4 pa je eto logično da smo mi nesposobni a Švabo sposoban , što znači on bi trebao da vlada

Tutubani ne znaju da on vlada ovde oho ho, samo se krije kao zmija noge ..
 
prijatelj priča, bio tamo neposredno pre početka ovih demonstracija, klaže svi prozori na okolnim zgradama zatvoreni, roletne spuštena, ko da niko ne živi u svim tim stanovima. Ja kaže, izađem na terasu i radim jutarnju gimnastiku, nigde žive duše da se pomoli ?

Bio nekih desetak dana kod ćerke i zeta, ne može čudom da se načudi, NEMCI SE TOTALNO POVUKLI U SEBE.

Neće biti dobro, kojekude ? :kafa:
Kod njih čim je kriza oni se prohitlerišu po kratkom postupku :mrgreen:
 

Back
Top