Net ljubav...uvek nezgodno?

Ma ja nalupala gluposti ne bi me ni Sveti Petar uspio analizirati zato ti oprastam punog srca,ali drugi put nemoj da "srces" kafu sa prvim koji se javi na forum kad ja odem!:mad:
Inace necemo se vise nikad ni grudvati ni igrati lutkicama!

:oops: shta su ti ovi mushki blizanci, stalno me uvuche u neku prichu pa posle ja kriva...:rolleyes: vazi mila, drugi put cu chekati da se vratish pa onda pustiti post da me ne protumachish pogreshno...;):D
 
Ehh..kome se to nije dogodilo draga moja... 8)

Sad si me ohrabrila ,kako me ovdje analizirao ovaj nas "susjed"georgejune ja sam mislila da odudaram od cijelog svijeta:) a on je u stvari bio ljubomoran na moju "ljubav" sa HELENOM33!!!Sad mi je jasno:lol:
Bez sale stvarno nisam imala pojma da se to cesto desava mislila sam da sam rijedak slucaj...A da sam se zaljubila jesam i to bas onako ...Kao djete od 16...
 
Sad si me ohrabrila ,kako me ovdje analizirao ovaj nas "susjed"georgejune ja sam mislila da odudaram od cijelog svijeta:) a on je u stvari bio ljubomoran na moju "ljubav" sa HELENOM33!!!Sad mi je jasno:lol:
Bez sale stvarno nisam imala pojma da se to cesto desava mislila sam da sam rijedak slucaj...A da sam se zaljubila jesam i to bas onako ...Kao djete od 16...
Vidis da sam pogodio tvoje godine..:D..a helena i ja smo dvojajcani blizanci..moram biti ljubomoran..
Da su ljudi usamljeni jesu..i net jeste laksi nacin upoznavanja..posto se nista ne gubi..lakse se moze otvoreno o svemu kuckati..bez zadnjih namera biti iskren..sto je u rl obicno teze..posto su ljudi skeptici i zatvaraju se..pre svega tesko gledaju osobu u oci..
I sad ako sve to znamo..kako je moguce nasesti na neciju pricu..kao sto si nazad rekla..da si svasta mogla rizikovati.?
 
Sad si me ohrabrila
Bez sale stvarno nisam imala pojma da se to cesto desava mislila sam da sam rijedak slucaj...A da sam se zaljubila jesam i to bas onako ...Kao djete od 16...
Ne znam koliko se kome dešava često..ali desi se svakome kad tad...8)
i svidja mi se ono što si pisala o grešnim mislima koje te proganjaju i znaš šta znače
a ne znaš kako da ih se oslobodiš..i da te uvek nadje u mraku..i da se u tebi biju dve vatre
i da voliš da gledaš tu borbu i da voliš taj svoj greh...mnogo ga voliš..
 
Bilo je to pre par godina. Cesto sam odlazila kod moje najbolje drugarice i koristila njen komp za svoje potrebe, ali, messenger bi ostajao upaljen pod njenim nikom. Nije htela da me pomera sem u slucaju da je klikne jedan odredjen lik, pa nije bilo tesko zakljuciti da joj je on bas zanimljiv. Medjutim, jednog dana me zamolila da udjem na svoj nik i dala mi njegovu adresu da ga upisem. Nakon mog protivljenja mi je objasnila da sumnja u njegovu iskrenost i da je to jedini nachin da ga proveri. Takodje je rekla da su sa prepiskama stigli mnogo daleko, pa i da joj je on rekao da zeli da je ozeni?! Zatim mi je pokazala par njegovih meilova, to su tek romani bili... Na moje pitanje sto joj je sve to potrebno, kad mu ionako ne veruje, odgovorila je nesto u smislu da ce mu sad dokazati da je bila u pravu sto ga je optuzivala da laze kad tvrdi da se ne dopisuje ni sa kim sem nje i sl. Popustila sam njenom pritisku i uradila sta je trazila od mene. Ubrzo po ukucavanju njegove adrese lik me kliknuo. Glumila sam da ne znam ko je i odakle mi njegova adresa. Trazio je da upalim kameru. Promenile smo pozadinu i ukljucila sam je. Kad me ugledao poceo je da pise na isti nacin na koji je sa njom pisao. Komplimenti, odusevljenje, sve je bilo isto. Cak i iste stihove. Odmah je zatrazio da se vidimo uzivo. U jednom momentu dok je tipkao nas dve smo zamenile mesta. Kad je podigao pogled bio je sokiran. Prebledeo je i zanemeo. Par minuta nije bilo nikakve reakcije dok je ona vec slala svoj post njemu. Necu vam preneti detalje, ali na kraju price joj je rekao da je svestan da je zasluzio to sto mu je napravila i da ce ga to sigurno opametiti. Da li se taj momak jos uvek udvara devojkama sa neta na isti nacin, sa svojom vec odavno pripremljenom pricom, ne znam, ali znam da sve napisano na netu treba primiti sa ogromnom dozom rezerve...
 
Ne znam koliko se kome dešava često..ali desi se svakome kad tad...8)
i svidja mi se ono što si pisala o grešnim mislima koje te proganjaju i znaš šta znače
a ne znaš kako da ih se oslobodiš..i da te uvek nadje u mraku..i da se u tebi biju dve vatre
i da voliš da gledaš tu borbu i da voliš taj svoj greh...mnogo ga voliš..
Ja malo virnula u tvoj profil:oops: i svidela se i ti meni .I ti si jedna domasljata i romanticna devojka...I zato ti razumijes na pravi nacin ono sto ja pisem...
Ovaj muski svijet sa foruma uh:-x.
 
Ja malo virnula u tvoj profil:oops: i svidela se i ti meni .
I ti si jedna domasljata i romanticna devojka...
I zato ti razumijes na pravi nacin ono sto ja pisem...
Ne znam da li sam romantična,mislim da nisam..samo sam prokleto emotivna..volela bih da još malo
pišeš o tim svojim osećanjima.. kako si se osećala kada
si ''poludela od ljubavi'' o svom grehu i mislima..mnogo je lepo čitati nekoga zanimljivog
a ti to zaista jesi. :D
 
Ne znam da li sam romantična,mislim da nisam..samo sam prokleto emotivna..volela bih da još malo
pišeš o tim svojim osećanjima.. kako si se osećala kada
si ''poludela od ljubavi'' o svom grehu i mislima..mnogo je lepo čitati nekoga zanimljivog
a ti to zaista jesi. :D

Cim ode (a mora otici) ja cu da pisem,onako opsirno i iskreno...A sad je ovde i svaki trenutak zelim da sam s njim...Valjda sam malo lagala da sam se na vreme probudila i osvestila.Jos ja sanjam...
 
Cim ode (a mora otici) ja cu da pisem,onako opsirno i iskreno...A sad je ovde i svaki trenutak zelim da sam s njim...
Valjda sam malo lagala da sam se na vreme probudila i osvestila.Jos ja sanjam...
Da znala sam da nije gotovo..čim si rekla da te proganjaju grešne misli i
da te uvek vidi i nadje tim šarenim očima po mraku..i da ne znaš kako da se
oslobodiš toga...piši još o tome kako se osećaš..možda će nekome pomoći..sigurno hoće..
 
Devojke, slutim da jos uvek niste "presle kilometražu" na forumima pa tako doživljavate ovaj virtuelni svet.Naravno da nije sve tako pokvareno ni lazno ,
ali do "dragulja" koji ce odgovarati bas vama se putuje malo teze i mnogo duze.Niko nije imun na lepe reci i slatko iscekivanje poruke, ali ne uzimajte
sve k'srcu nego se prvo dobro zabavite bez ukljucivanja emocija, u suprotnom moze da bude vrlo zajebano....
Znam šta je zensko srce i kako emotivno preživljava svaki trenutak u kome je postojalo isčekivanje da se dogodi ovo ili ono....
nemirni leptirići u stomaku koji uvek prijaju i tako to...a većina dragih nam muskaraca mnogo manje misli i tome, jednostavno
njihove vijuge za emocije su puno pliće od nasih....iz iskustva govorim...:);)
 
"...cije su bre vijuge plice od vasih ???"


muskaraca
, s tim sto naravno uvek ima izuzetaka....***. previdela sam jednu stvar da ce neko od Vas to procitati , onda eto belaja....
151.gif


P.S....tvoji postovi demantuju moju tvrdnju...ali malo je takvih
102.gif
 

Back
Top