Nestorović huška na rat: Trebalo bi da se spremamo za napad na Kosovo

Па шта ће на крају да ураде са осушеним бадњаком неко да га запале у пећи односно у "смедеревцу", али дуленце код Србијанаца тј правих Срба поента није била у ложењу бадњака, него да се исти стави пред врата.

Да објасним шта је бадњак.

Код Старих Словена бадњак је био батина од дрвета,
и за наше претке то је био бог.

Бадњак је био Бог и батина.

Када упознасмо хришћанску бајку,
она нам деловаше узвишеније.
Наравно да је истина о моћи батине већа, али је много проста.

Срби и остали Словени пређоше на нову веру
старог бога Бадњу спалише.

И дан данас спаљујемо батину (Бадњу) јер смо цивилизовани људи а не стока,
све би требало да може речима да нам се објасни
без употребе силе.

Зато нас је Нато увредио 1999.
 
Да објасним шта је бадњак.

Код Старих Словена бадњак је био батина од дрвета,
и за наше претке то је био бог.

Бадњак је био Бог и батина.

Када упознасмо хришћанску бајку,
она нам деловаше узвишеније.
Наравно да је истина о моћи батине већа, али је много проста.

Срби и остали Словени пређоше на нову веру
старог бога Бадњу спалише.

И дан данас спаљујемо батину (Бадњу) јер смо цивилизовани људи а не стока,
све би требало да може речима да нам се објасни
без употребе силе.

Зато нас је Нато увредио 1999.

Al ja sam cuo da slaveni pagani su spalili drva i tako molili
 
Мили, не разумеш се, а наваљујеш.
Косово је Нато освојио и потписао са нама споразум до кад и како ће да га користи.

Све остало је Куртијева машта.
Главни изазивач те маште је албанска држава - зваћу је Рама.

Дакле Рама треба да зна да постоји само један начин да доће у посед дела Космета,
и да то буде одрживо,
а то је да да Србији нешто што њу интересује,
а то је излаз на море.
cuj "Kurtijeva masta"... a ti crtas mape na kojoj Srbija zauzima pola albanske obale :hahaha:
ti si, druze, taj koji masta... ne treba nama Siptari nista da daju za Kosovo, oni su Kosovo osvojili/oteli nazovi kako to hoces.
Srbija svakako nije u poziciji da nesto trazi jer nema sta za uzvrat da da... to sto bi ti hteo njima za uzvrat da das oni vec imaju, to je vec njihovo! :rtfm:
 
Srbija svakako nije u poziciji da nesto trazi jer nema sta za uzvrat da da... to sto bi ti hteo njima za uzvrat da das oni vec imaju, to je vec njihovo! :rtfm:

Bolje sa mnom istrgujte, da se trampimo i ruka ruci. Sa Vučićem nema zezanja ni trgovine, poslaće vam vojsku i stradaćete bez veze !

Vi jeste pojedinačno isto kao i Crnogorci, hrabri i mangupi, ali srpska vojska nema pameti, ide do zadnjeg.

Uzmite sve to u obzir, hoćete nešto tuđe, morate dati nešto svoje.

Ti to očigledno ne razumeš, ili misliš da sam ja budala, ali Rama će razumeti !
 
Sa Vučićem nema zezanja ni trgovine, poslaće vam vojsku i stradaćete bez veze !
:rotf::rotf::rotf:
nije tebi druze lako!

Ti to očigledno ne razumeš, ili misliš da sam ja budala, ali Rama će razumeti !
mislim da si to sto kazes!
konkurencija na ovom forumu tebi slicnih je zaista jaka, ali kada bi se birao najveci medju vama, ti bi sigurno bio u TOP-5! :rtfm:
 
konkurencija na ovom forumu tebi slicnih je zaista jaka, ali kada bi se birao najveci medju vama, ti bi sigurno bio u TOP-5!

Размишљам, шта је то што ти не да да ствари видиш како треба.
Надам се да си плаћеник или навијач, у сваком случају Шиптар.

Надам се, јер не могу да верујем да си толико глуп
и да верујеш да може да се узме нешто а да се не да ништа.

IMG_20230726_025516.png
 
cuj "Kurtijeva masta"... a ti crtas mape na kojoj Srbija zauzima pola albanske obale :hahaha:
ti si, druze, taj koji masta... ne treba nama Siptari nista da daju za Kosovo, oni su Kosovo osvojili/oteli nazovi kako to hoces.
Srbija svakako nije u poziciji da nesto trazi jer nema sta za uzvrat da da... to sto bi ti hteo njima za uzvrat da das oni vec imaju, to je vec njihovo! :rtfm:
Тренутно је тако. Али време се мења, геополитчке околности се мењају, мењају се и границе, итд. ;)
 
Надам се, јер не могу да верујем да си толико глуп
и да верујеш да може да се узме нешто а да се не да ништа.

Pogledajte prilog 1490980
naravno da moze da se uzme nesto, a da se neda nista!
uzeli nam eto Siptari Kosovo, a dali nam k*rčinu za to!
 
naravno da moze da se uzme nesto, a da se neda nista!
uzeli nam eto Siptari Kosovo, a dali nam k*rčinu za to!

Грешиш, нису нам Шиптари узели Космет
него нас је Нато 78 дана бомбардовао,
истоварио стотине хиљада бомби по Србији
и натерао нас да им препустимо Космет на извесно време
(док не скину Шипце са дрвета, јер ми то никако нисмо умели да урадимо и свет више није могао да гледа наше муке са дивљацима).

Ово је јако различито од твог капирања да су Шиптари војно отели Космет.

Нит су га војно отели,
нит су га купили,
нит су до њега дошли трампом.

Космет је српски под тренутном управом Натоа.

Кренимо од тога.
 
Tehnicki gledano nista nijesu uzeli vec su oni tu bili prije nego sto je srpska vojska osvojila tu zemlju.

То је било пре 13 векова (каже бечко берлинска школа историје)
али она такоће каже и да су тад правила била
"ко има већу киту, добија и земљу".

Били смо, а и сада смо куратији тако да Шипци - сори ! :per:
 
'de su ovi koji su napadali MI da su vucivec podrepak, da ce se prodati?

Несторовић се обрушио на Вучића и Дачића: У току терор против Срба на КиМ

На Косову и Метохији је у току беспоштедни терор против преосталог српског народа чији су режисери – западне силе на челу са САД, Великом Британијом и Немачком, а инструмент је “нови албански фирер” Аљбин Курти, наводи група “МИ – Глас из народа” у саопштењу.​



“Међутим, имају саучеснике. Или, боље речено, колаборанте – владајућу СНС-СПС коалицију. И у Другом светском рату се знало ко су били окупатори и агресори, а ко колаборанти”, кажу они.

“МИ – Глас из народа” оцењује да “данашња издаја и срамота коју доживљавамо на Косову и Метохији је без преседана”.
 
'de su ovi koji su napadali MI da su vucivec podrepak, da ce se prodati?

Несторовић се обрушио на Вучића и Дачића: У току терор против Срба на КиМ

На Косову и Метохији је у току беспоштедни терор против преосталог српског народа чији су режисери – западне силе на челу са САД, Великом Британијом и Немачком, а инструмент је “нови албански фирер” Аљбин Курти, наводи група “МИ – Глас из народа” у саопштењу.​



“Међутим, имају саучеснике. Или, боље речено, колаборанте – владајућу СНС-СПС коалицију. И у Другом светском рату се знало ко су били окупатори и агресори, а ко колаборанти”, кажу они.

“МИ – Глас из народа” оцењује да “данашња издаја и срамота коју доживљавамо на Косову и Метохији је без преседана”.
Oni nisu ni politicka partija jos uvek, lako je na recima oni tek treba da se dokazu na delima a dela nemaju.
 

Back
Top