nesto malo romanticno

tek ste upoznali tipa/devojku i on/ona umesto standardog izlaska u kafic i sl zeli dugu setnju pored reke, u mirno predvecerje, sedenje na nekom panju (:zcepanje:ajde na nekom deblu...), slusanje pticica, gledanje u nebo, opustenu pricicu i mozda neko skromno drzanje za ruke......
i kako vi to dozivite?:think:

Upraznjavam i volim...mnogo vise nego kafice, ako on to ne bi voleo bilo bi cupavo jer meni puno znaci priroda i zeleno...
 
a zamisli nije bio klinac, imao oko 3 banke, ozbiljan chovek..drzzimo se za ruke //sve lepo i posle me vozi kuci i krene prichu kad ja dodjem kod njega uhh kako ce me do'vatiti, kako mu je debeo i sl...a ja u sebi ''ocesh kurazz moj''..''joj ako ovako nastavi ..kako je glup..'' i nastavio je i sledece izlaske tako..ybga :(
 
a zamisli nije bio klinac, imao oko 3 banke, ozbiljan chovek..drzzimo se za ruke //sve lepo i posle me vozi kuci i krene prichu kad ja dodjem kod njega uhh kako ce me do'vatiti, kako mu je debeo i sl...a ja u sebi ''ocesh kurazz moj''..''joj ako ovako nastavi ..kako je glup..'' i nastavio je i sledece izlaske tako..ybga :(

:hahaha:
Hepi,ti asociras na sex:)
Tako jedan moj drug,kad god izadje,uvek se pokaci sa nekim.Ali uvek:eek: Svi mu kazemo koji ti je tuki bre,jesi li normalan,nemas vise ni dva zuba u glavi,modrice,deca te gledaju:lol: I kosa mu je opala,izgleda kao Dzej:lol:
Ali kad smo izasli zajedno,nas trojica,za njega su se stvarno svi kacili:eek:,decko u stvari izbegava nevolje:sad2:
 
tek ste upoznali tipa/devojku i on/ona umesto standardog izlaska u kafic i sl zeli dugu setnju pored reke, u mirno predvecerje, sedenje na nekom panju (:zcepanje:ajde na nekom deblu...), slusanje pticica, gledanje u nebo, opustenu pricicu i mozda neko skromno drzanje za ruke......
i kako vi to dozivite?:think:

sad me podseti na moje izlaske
davno bilo, prve izlaske sam dogovarala na groblju, al uvece
e bilo strava
 
Jeste,licno sam se uverio da to funkcionise:)
Nemoj cak ni da se ljutis na njega,nego pomagaj:))))

ma ne ljutim se... :)
e..a pre..ne znam...par godina...
cima me burazer..kao..ima neki njegov ortak karticu za mob da zavalja..neki o.k. broj ovo ono..nebitno
uglavnom..nalazim se ja sa njima na vidikovcu...na buskoj stanici..
u tom trenutku mi zvoni mob,javljam se...i odaljim se malo..buka na stanici i to..
i dok pricam cujem...dum,dum... :))
zavrsim razgovor,pogledam ka ovima...a taj lik se drzi za nogu
i kao..sta je bilo...a burazer..ma brate..upuc'o ga neki lik sad u nogu :lol:
a ja..pa dobro..'oces da prodas karticu..sta?
i uzmem karticu,dam pare i fijuuuu...paljba...
posle me cimali i za to...kao..jesi video..sta ..ko kad..zasto i te 4e..
ono..ljudi..zabole me,dos'o sam samo po jebenu karticu :lol:


i tako...:)))))))))
 
hahah upravo novo groblje
:)))
onda znas kako su ljubicice na novom groblju ubedljivo najvece i najljubicaste ikad.
i danas volim da se setam tamo, brate shirina milina
opusteno je preko dana...kao u nekom parku...mirno,tiho,sredjeno....jos moze covek i da se edukuje...missim ima dosta grobova n' spomenika likova iz "istorije" :mrgreen:
tipa..Ilija Garasanin i tako te face :))
 
opusteno je preko dana...kao u nekom parku...mirno,tiho,sredjeno....jos moze covek i da se edukuje...missim ima dosta grobova n' spomenika likova iz "istorije" :mrgreen:
tipa..Ilija Garasanin i tako te face :))

jeste oni su pri pocetku
najvise volim onaj deo prema urnama, gde su stari spomenici sa gvozdenim ogradicama, vec urusheni
e tu rastu super ljubicice
tu je i Milan sahranjen
 

Back
Top