neobicno zavodjenje

cula je koji mi se motor svidja
pa kupila isti iako nije bajker samo da bi se ubacila medju nas
ne bih to znao da mi nije posle rekla
a stvarno je do tad nisam ni primecivao iako je slatka tatina mala
 
Ako ti kazem da sam devojku muvao 2,5god sms-om do prvog vidjenja, jos 4 meseca do drugog vidjenja kada smo i zapoceli vezu, zatim 6 meseci do prvog kresa i da smo bili skoro pred vencanjem, pa je ona ipak prekinula vezu, a i dalje imamo intimu ponekad,
da li je to dovoljno neobicno?
z;):zstidljivko:
 
sta je najneobicnija stvar koju je neko uradio da bi vas zaveo? znaci, ne kad ste se smuvali, nego bas "u pripremi"? I, koliko ste cudne i neobicne stvari spremni da uradite da biste zaveli nekoga?

dubio na trepavicama
salim se
nista filmski nestvarno
samo je sjedio, pricao... pricao kao prikljucen u struju, grickao usnu i povremeno tako slatko trljao nos
i gledao me kao da ce svakog momenta da pridje i poljubi me, a nije
samo me je odusevio
ocarao
:heart:
 
obukla dekoltovanu majicicu na bretele, roza boje, usku do bola, a i tetovaza se videla ama skroz....napila se i pred masom ljudi, na zavrsnoj veceri seminara, skinula jaknicu koja je majicu delimicno pokrivala....i jos zaplesala u kolu....e kad se setim, sad me blam, missim sise na izvolte....a on je samo sedeo, pio viski i pusio....nije ni makao sa stolice.....ebemu....ali me je zato gledao (tada nisam znala jel misli da sam skrenula ili sta)....najzad mi je prisao kad smo isli peske do hotela....vredelo se blamirati iako mu tamo dala nisam....dobio je posle :)
 
obukla dekoltovanu majicicu na bretele, roza boje, usku do bola, a i tetovaza se videla ama skroz....napila se i pred masom ljudi, na zavrsnoj veceri seminara, skinula jaknicu koja je majicu delimicno pokrivala....i jos zaplesala u kolu....e kad se setim, sad me blam, missim sise na izvolte....a on je samo sedeo, pio viski i pusio....nije ni makao sa stolice.....ebemu....ali me je zato gledao (tada nisam znala jel misli da sam skrenula ili sta)....najzad mi je prisao kad smo isli peske do hotela....vredelo se blamirati iako mu tamo dala nisam....dobio je posle :)

I sada ti okolo pricas kako ti smetaju syse!
 

Back
Top