Nemačka: Šta je izvelo ljude na ulice i otkud sad poziv na Degzit?

kaže Frederik da nema krize.. da je sve super i da je sve ovo laž brt
Njih nekoliko normalnog forumasa nazivaju pacijentom,
na normalno postavljena pitanja ne odgovaraju, ili postavljaca karakterisu kao fasistu i prekidaju komunikaciju,
pogotovu kada se spomene glavni razlog krize USA i njen uticaj na desavanja uz opasku da je nakon hladnog rata rusenjem berlinskog zida njihovo prisustvo u Evropi ne samo neopravdano vec stetno.
Sve kriticare, svoje neistomisljenike naziva naprednjacima.
 
Buduci da je AFD nacisticka i rasisticka stranka, sasvim je logicno da srodna stranka SNS navija za njih :D
Не. Нас не занима какав програм има АФД што се тиче муслимана и миграната, нас занима какав програм има што се тиче Русије, Србије, Косова.
Иако нисам сигуран ни у АФД, опет по тим питањима програм им је доста бољи од Шолцовог програма ,,Србија мора нестати". ;)
 
msm da je psiho uvek podržavao i divio se Merkel a da mu je najbolji prijatelj Gerhard Šreder..
za sns krdo možeš reći da su lopovi, ljigavci itd al da su rasisti, homofobi ili nacisti to je glupost brt
Medu SNS-ma imas ljude razlicete orijentacije, oni nemaju ideologiju, oni su interesna grupa, ali zasto svoje neistomisljenike svrstavaju medu njih?
 
Poslednja izmena:

Istraživanje: Uspon desnice u Evropskom parlamentu

Populističke desničarske partije su na putu da na evropskim izborima u junu ostvare velike uspehe širom kontinenta, dok će stranke levog centra i zelene partije izgubiti poslanička mesta, što će pomeriti ravnotežu u Evropskom parlamentu udesno, pokazuje istraživanje Evropskog saveta za spoljne odnose (ECFR).
 
Тренутна влада је отворено антисрпска, зато је треба сменити. Не гајим илузије да ће нека друга влада бити просрпска, али да нас бар мало оставе на миру.
Jeste antisrpska ali i pogubna po same Švabove.
Zato ja ostajem pri stavu da Šolc i Gimnastičarka trebaju ostati na čelo Nemačke jer je to siguran put u propast iste.
Neki drugosrbi (izdajnici), će reći da će to i nas pogoditi i gorko će plakati nad sudbinom Švabova, ali ja mislim da su ekonomske posledice koje ćemo pretrpeti neuporedivo manje zlo od toga da Švabovi budu jaki i stabilni.
 
Jeste antisrpska ali i pogubna po same Švabove.
Zato ja ostajem pri stavu da Šolc i Gimnastičarka trebaju ostati na čelo Nemačke jer je to siguran put u propast iste.
Neki drugosrbi (izdajnici), će reći da će to i nas pogoditi i gorko će plakati nad sudbinom Švabova, ali ja mislim da su ekonomske posledice koje ćemo pretrpeti neuporedivo manje zlo od toga da Švabovi budu jaki i stabilni.
Слажем се и ја друже Тонолан. Што слабија Немачка, то боље за Србију. Пазите, Немачка данас највише форсира антисрпске снаге и антисрпска решење, нарочито по питању Косова.

Зато слом те државе јесте у нашем интересу.
 

Back
Top