Nema autoplaya kada ubacim disk

Ako ti ne radi autorun na usb-stikovima i bolje je tako. Ostavi tako, vjeruj nećeš se pokajati.Ja sam na svim usb stikovima isključio autorun opciju.Instalirao sam jedan mali programčić Panda USB Vacine koji automatski instalira autorun fail i zaustavlja svako automatsko pokretanje bilo kojeg usb-a...
 
Probao sve ovo i ne radi auto play kada ubacim cd.Sada jedno pitanje. Imam cd sa instalacijom za hp printer.Kada je radio auto play sve je islo glatko.E sada na tom cd-u nigde nema setup.exe ili install.exe. Ima samo ********.inf. Kako da ovo pokrenem. hvala
 
Probao sve ovo i ne radi auto play kada ubacim cd.Sada jedno pitanje. Imam cd sa instalacijom za hp printer.Kada je radio auto play sve je islo glatko.E sada na tom cd-u nigde nema setup.exe ili install.exe. Ima samo ********.inf. Kako da ovo pokrenem. hvala

Pa idi na stranicu proizvođača printera, kažeš da je hp, i skini odgovarajući drajver i instaliraj. Mada mora na cd-u biti setup..
 
Probao sve ovo i ne radi auto play kada ubacim cd.Sada jedno pitanje. Imam cd sa instalacijom za hp printer.Kada je radio auto play sve je islo glatko.E sada na tom cd-u nigde nema setup.exe ili install.exe. Ima samo ********.inf. Kako da ovo pokrenem. hvala
Тај ********.inf фајл, без одговарајућег извршног фајла (.exe), коме и припада, не значи ништа. Ако ти је из неког разлога избрисан извршни фајл са тог цд-а, нећеш имати аутоплеј.
 

Back
Top