NEKVALITETNA VEZA ILI KVALITETNA SAMOCA !?!

Nikad se ne zadovoljavam sa second best... nesto najgluplje sto osoba moze da uradi je da bude sa nekim samo zato sto se plasi samoce :roll:
UVEK SAM ZA KVALITETNU SAMOCU! 8)

oni koji se plase samoce, su JAKO nesigurni u sebe i treba da rese neke stvari sa sobom da bi mogli da udju u vezu :? ili da rese sa nekim u koga imaju puno poverenje...
 
Uh ala su neki ovde iskljucivi...
Kao ili prava ljubav ili nista. :?

Da se razumemo, meni nije ni malo tesko da budem sama...ali ne podrazumevam bas uvek ljubav u vezi...mogu da budem sa nekim ko me recimo, privlaci ne ocekujuci ljubav i znajuci da mi se sa tom osobom nece ni desiti...ako procenim da da me taj odnos moze na bilo koji nacin obogatiti.A naravno da mu to stavim do znanja i da je u tom slucaju veza vise prijateljska nego strasna i po pravilu kratko traje...

A ako se pored nekoga pak ne osecam dobro,ako zelim nesto sto ne dobijam, definitivno se odlucujem za samocu.Kad sam bila klinka tesko mi je padala, sada ne uopste.Jednostavno, ljudi se preterano vezuju za partnera i sve druge odnose umeju da smatraju manje vaznim.:)
Da rezimiram, ja sam za kvalitetnu vezu a taj kvalitet ne mora da bude iskljucivo ljubav. :idea:
 
S_K_V_O:
Uh ala su neki ovde iskljucivi...
Kao ili prava ljubav ili nista. :?

Da se razumemo, meni nije ni malo tesko da budem sama...ali ne podrazumevam bas uvek ljubav u vezi...mogu da budem sa nekim ko me recimo, privlaci ne ocekujuci ljubav i znajuci da mi se sa tom osobom nece ni desiti...ako procenim da da me taj odnos moze na bilo koji nacin obogatiti :shock: .A naravno da mu to stavim do znanja i da je u tom slucaju veza vise prijateljska nego strasna i po pravilu kratko traje...

A ako se pored nekoga pak ne osecam dobro,ako zelim nesto sto ne dobijam, definitivno se odlucujem za samocu.Kad sam bila klinka tesko mi je padala, sada ne uopste.Jednostavno, ljudi se preterano vezuju za partnera i sve druge odnose umeju da smatraju manje vaznim.:)
Da rezimiram, ja sam za kvalitetnu vezu a taj kvalitet ne mora da bude iskljucivo ljubav. :idea:

Provaljena si, sponzoruso
:D :D :D :D :D
 
storm cloud:
Pa normalno je da svi biraju kvalitetnu samocu, pre nego losu vezu, ali vecina ljudi sebi ne priznaje da su u losoj vezi.

Lako je opredeliti se za kvalitetnu samocu kada si u nekvalitetnoj vezi sa nekim koga ne volis. A sta ako ga volis? Ucinices sve da spases vezu, makar bila i losa.

Da, ali kad skapiras da se nista ne menja sta ti onda preostaje? Da ga i dalje volis i trpis njegove hirove? Ne, voleti nekog ne znaci biti primoran da ostanes u nekvalitetnoj vezi. Pored njega moras voleti i sebe.
 
Nina2:
storm cloud:
Pa normalno je da svi biraju kvalitetnu samocu, pre nego losu vezu, ali vecina ljudi sebi ne priznaje da su u losoj vezi.

Lako je opredeliti se za kvalitetnu samocu kada si u nekvalitetnoj vezi sa nekim koga ne volis. A sta ako ga volis? Ucinices sve da spases vezu, makar bila i losa.

Da, ali kad skapiras da se nista ne menja sta ti onda preostaje? Da ga i dalje volis i trpis njegove hirove? Ne, voleti nekog ne znaci biti primoran da ostanes u nekvalitetnoj vezi. Pored njega moras voleti i sebe.
Upravo tako, jer ako ne volis sebe, ne mozes voleti ni druge! 8)
 

Back
Top