Nekome ko će vas razumeti ostavite poruku

izvini
a970kim-wilde.jpg
 
Oduvijek sam mislio da ljubav, ona prava; istinska, zapravo ne postoji. Da je plod univerzalne čovjekove potrebe da s nekim provede život. Prolazim najgore trenutke u životu od kada sam svjestan svog postojanja. I užasno je teško. Borim se. Borim se zbog nje. Njena sreća mi je gorivo da ovo prebrodim. Napravio sam nemoguće. Zaista. Ona je najdivnije stvorenje na ovom planetu, koliko god vama ovo zvučalo patetično. Patetika ne postoji. Barem ju tako ne možemo zvati. Ljubav je realnost. Ljubav je smisao života. I tek u kasnim dvadesetima sam ga spoznao. Napokon. Nema riječi kojima mogu opisat ovu tišinu koja nikada glasnija nije bila. Pokušavam se pomiriti s činjenicom da je ovo istovremeno tako lijepo i tako ružno. Puno mi je dala. Ja njoj nisam. Puno će mi i ostaviti i to užasno boli. Jednostavno je ovo bilo neizbježno. Morao sam ovo osjetiti i moram ovo proći. Ne mogu vam dočarati kakvog je jabuka okusa, ako ju sami niste nikada probali. Svaki ljubavni stih sada razumijem. I drago mi je da ga razumijem. S njom sam se uvijek osjećao kao da sam ja centar svemira. Uvijek je bila tu uz mene. Ne mogu shvatiti koliki sam slijepac bio.

Nadam se da će mi oprostiti jednog dana i da će me se, kao stara, grintava babetina, sjetiti s osmijehom. Nadam se da će biti sretna jednog dana.

Pružite pažnju svom partneru, pokažite svojim djelima da ga volite. Sreća zbilja jest u malim stvarima. I te stvari toliko prokleto znače mnogo. Poslušajte me. Nemojte kasno shvatiti da vam je ona zapravo cijeli vaš život.
 

Back
Top