Неки то воле вруће

Strela:
Наравно да глумци не морају да певају савршено. Мало је међу глумцима и у светским размерама оних који певају савршено, Лиза Минели и Џули Ендрјус, код нас Љиља Стјепановић...
Наравно да они глумци који имају иоле слуха, знају другим средствима да "покрију" певачке недостатке, али овде је реч о томе да је неко тотални антислухиста. Војкан Борисављевић, који има огромно музичко искуство, у стању је да процени кога има шансе да научи да пева, а кога не...
vojkan borisavljevic je jednog dana rekao da maja noveljic zna da peva! ahahahaha
 
tockica:
vojkan borisavljevic je jednog dana rekao da maja noveljic zna da peva! ahahahaha

Мислим да је код Маје нешто друго било пресудно... :wink:

П.С. Ајде Маја још којекако, али Љиља Благојевић у "Спусти се на земљу"...хооороррр... :twisted:
У неким ситуацијама не пита се Војкан, већ се одлуке доносе на неком другом месту (ваљда то знаш?). 8-)
 
Strela:
Мислим да је код Маје нешто друго било пресудно... :wink:

П.С. Ајде Маја још којекако, али Љиља Благојевић у "Спусти се на земљу"...хооороррр... :twisted:
У неким ситуацијама не пита се Војкан, већ се одлуке доносе на неком другом месту (ваљда то знаш?). 8-)
jaaaoooooj....a sto je talentovana za igru.... :shock:
a taman sam zaboravila na tu predstavu
kud me podseti
 
Original postavio Strela
Е да, осим Љиље, Вујке одлично пева, Никола Булатовић, Мина Лазаревић и Ивана Кнежевић.

jeste strelo a ivan i jelena su bas bezveze .hahahahaha....

Где сам рекла да су безвезе?! :twisted: Само сам издвојила ове глумце који изврсно певају...
 
tockica:
vojkan borisavljevic je jednog dana rekao da maja noveljic zna da peva! ahahahaha

hiiiii! Jes, Maja ima stvarno veoma specifičan...sluh. :-D Mada, iz nekog razloga, ona mi čak ni ne smeta mnogo, ima svojih trenutak (ne pevačkih, svakako). Ona mi je čudan stvor - može da bude užasna, a može da bude i dobra (u starom ''Briljantinu'' nju sma najviše volela). Go figure... :|
 
Comfortably Dumb:
jaaaoooooj....a sto je talentovana za igru.... :shock:
a taman sam zaboravila na tu predstavu
kud me podseti

lele...ja od toga još lečim traume. Nikada me nije bilo toliko sramota zbog nekog drugog kao što me je, dok sam gledala tu ...predstavu...bilo sramota zbog autora teksta, glumaca i Miše V. ili ko je već tako nešto stavio na repertoar.
 
E da, kad smo kod glumaca PNT-a, imam jedno pitanje za sve vas insajdere upoznate sa svim zakulisnim radnjama i deljenjima uloga - zašto Elizabeta Đorevska poslednjih godina skoro uopšte ne igra (ili igra po neku sićušnu ulogu) u PNT-u? Ona je super glumica, a lepo i peva. Nije baš da takvih imaju na bacanje. :confused:
 
privalova:
E da, kad smo kod glumaca PNT-a, imam jedno pitanje za sve vas insajdere upoznate sa svim zakulisnim radnjama i deljenjima uloga - zašto Elizabeta Đorevska poslednjih godina skoro uopšte ne igra (ili igra po neku sićušnu ulogu) u PNT-u? Ona je super glumica, a lepo i peva. Nije baš da takvih imaju na bacanje. :confused:

Па игра Бета, у "Два мириса руже", "Чикагу", "Херојима" и можда у још некој

представи и то нису сићушне улоге, напротив, веће улоге. Мислим да око

ње не постоје никакве ни завере, ни уроте, присутна је у оној мери у којој постоји

потреба за глумицом њених година у тренутном репертоару.

Ако је неко, условно речено, у позоришту оштећен, онда је то Мина, која је

извисила и за улогу у "Чикагу", а мислим да би била одлична Рокси и да би

са Иваном Кнежевић као Велмом, направила сјајан посао.

Рекла сам и за улогу у "Чикагу", пошто је Мина својевремено извисила за

главну улогу у "Лутки", због прелома ноге...
 
Strela:
Па игра Бета, у "Два мириса руже", "Чикагу", "Херојима" и можда у још некој

представи и то нису сићушне улоге, напротив, веће улоге. Мислим да око

ње не постоје никакве ни завере, ни уроте, присутна је у оној мери у којој постоји

потреба за глумицом њених година у тренутном репертоару.

Ако је неко, условно речено, у позоришту оштећен, онда је то Мина, која је

извисила и за улогу у "Чикагу", а мислим да би била одлична Рокси и да би

са Иваном Кнежевић као Велмом, направила сјајан посао.

Рекла сам и за улогу у "Чикагу", пошто је Мина својевремено извисила за

главну улогу у "Лутки", због прелома ноге...

Pa, šta znam, za ''Ruže'' OK, ali u ''Herojima'' sam jedva primetila, nije baš neka zahvalna uloga..pa dobro, i za ''Čikago'' ok, ali ja bih volela da je gledam češće, skroz mi je zanimljiva glumica.
Mina? joooj... Nama dvema strelkama se ukusi baš ne poklapaju. :) (Mada, apsolutno priznajem da je u odnosu na Jelenu Jovičić mila majka)
 
Није Лемон, већ Џо Браун (Joe E. Brown)...
И мени се свиђа, зато углавном и читам, само оно што ја напишем. 8-)

Ah da jeste!:D
Jeli Strelo sta ti mislis o Draganu Vujicu Vujketu?Kao glumcu, pevacu i stosta jos...bas me zanima...
Po meni je, evo ze primer, on dobar glumac,nije los pevac,ne plese bas narocito dobro, ali je jedina zvezda od muskaraca u tom pozoristu.
 

Back
Top