Neidentifikovani leteci objekti

Ma bre ljudi to su sve lizardmeni . Reptilni vanzemaljci koji su na zemlji vec hiljadama godina .

Oni mogu da se pretvore u coveka , u predsednika of the United States . Usko su povezani sa Jevrejskom Masonskom Organizacijom .

Za njih nije bitno znanje ili nauka ili tehnika . Oni su tu samo da odrze tzv. svetski poredak . Da drze svet na jakim razlikama potencijala da bi svet funkcionisao .

:hahaha::rotf::mrgreen:
 
skoro bila vest,koliko je novaca izdvojila japanska vlada,za naoruzanje i zastitu od napada vanzemaljaca....
Mislite li da je neko lud,da trosi milijarde na nesto sto ne postoji?
...naravno da postoji koliko hoces vrsta neorganskih bica.....pristiglih iz dubine kosmosa,....svuda oko nas su.....samo su za nas nevidljiva....!
 
Pazi, pilot ovde prica o necemu sasvim drugom, pa njegova prica nije konzistentna :):)
Kazem da nije prolupao kada kaze da su ga sekunde delile od ispaljivanja 24 rakete a za koje ti tvrdis da F-86D Sabre nema. Kao sto iz linka mozes videti ovaj avion je upravo naoruzan sa 24 FFAR 2.75-inch (70 mm)takozvanim 'Mighty Mouse"raketama vazduh-vazduh. A o onom sto je pilot video ostaje da nagadjamo.
 
Ma, ti su pravu, ja sam pogresio u 2-3 stvari, kao prvo trebalo je da napisem vazduh-zemlja rakete, a kao drugo da proverim koje su to rakete, da bih video da nisu zemlja vazduh, vec VV. Inace, te rakete sam takoreci drzao u ruci, pa je trebalo bolje da razmislim. Elem, poenta je u tome sto su to nevodjene rakete, tako da mu nije potreban nekakav radarski kontakt i "lock-on" koji on spominje.
 
Ma, ti su pravu, ja sam pogresio u 2-3 stvari, kao prvo trebalo je da napisem vazduh-zemlja rakete, a kao drugo da proverim koje su to rakete, da bih video da nisu zemlja vazduh, vec VV. Inace, te rakete sam takoreci drzao u ruci, pa je trebalo bolje da razmislim. Elem, poenta je u tome sto su to nevodjene rakete, tako da mu nije potreban nekakav radarski kontakt i "lock-on" koji on spominje.

Ma nema problema. Inace potpuno si u pravu za te rakete. Nevodjene su.Kontrola paljbe je opticka i navodno je prilicno tesko izvesti preciznu paljbu u realnom vremenu u borbi.
Sistem za kontrolu daje oko 20 sekundi do priblizavanja cilju na oko 400 m pri zadatim parametrima kako bi pilot precizno uhvatio zahvaceni cilj u kruzic na ekranu. Onda bira broj raketa koji ce se ispaliti (6, 12 ili 24). Kada racunar proceni da je na oko tih 400 m od cilja potrebno je pola sekunde da se lanser izvadi iz trupa i pola sekunde da ispali sve 24 rakete. Zatim se lanser uvlaci i pojavi se simbol polozene osmice koja znaci daljinu od gadjanog cilja na oko 200 metara i da odmah izlazi iz napada jer moze da se sudari sa komadima cilja.Nema lock-on, ne treba radarski kontakt... I ja sam se malko zatrcao u prvom postu. Mozda pilot i jeste malko prolupao s obzirom na te detalje koje je pominjao. Tj.navodno gledao ga je na radaru, a sekunde ga delile od ispaljivanja raketa. Tako veliki objekat velicine nosaca aviona morao bi videti i bez radara ako je bio spreman za ispaljivanje. Sve u svemu ima nelogicnosti. Pozdrav.
 
ko zna mozda su to sve proizvodi hladnog rata koji nikada nije ni prestajao.rusi na oko izgledaju kao seljaci koji ne umeju 30 godina normalan auto da naprave a kakvu vojnu tehnologiju imaju to je cudo.a i dosta se spekulisalo o tome.
inace bila je jedna emisija o NLO na ruskoj televiziji 'dosije KGB' gde su u sumi pronasli sruseni leteci tanjir.amaterski snimak sa nekog vojnog dzipa u trajanju od par minuta.kako se na ivici sume zabio u zemlju
 
bila je jedna emisija o NLO na ruskoj televiziji 'dosije KGB' gde su u sumi pronasli sruseni leteci tanjir.amaterski snimak sa nekog vojnog dzipa u trajanju od par minuta.kako se na ivici sume zabio u zemlju

KGB je oduvek bio poznat kao pandan Holivudu u smislu pustanja veselih i dramaticnih snimaka javnosti. Samo, steta, sto KGB publika nije dozivela da vidi izlazak iz bioskopa....a verovatno ni kokice nisu stigli da pojedu....
 
pre nedelju dana sam na nebu video dve "vatrene lopte" koje prate jedna drugu i kreću se tako da formiraju elipsasti obruč...
to se desilo uveče, oko 20h i posmatrao sam "tu stvar" nekoliko minuta što mi je začuđujuće, jer nlo se pojavi par sekundi i nestane...
kasnije sam čuo od nekih ljudi da se "to" zadržalo na nebu narednih pola sata, ali zbog obaveza nisam mogao da posmatram to više od par minuta...
 
Najmisteriozniji događaj ove vrste koji sam vidio desio se jedne godine negdje na moru. Bio je potpuno verdo i čisto vrijeme, noć, negdje oko 12. Blještavo bijeli objekti koji se naglo pojave, obruše prema vodi da bi isto tako naglo nestali prije nego što dođu do površine. Posmatrali smo (društvo i ja) tu pojavu nekoliko minuta a onda shvatili da su to galebovi. Naime, visoko iznad tog mjesta prolazi jadranska magistrala. Vozila, prolazeći kroz krivinu, bacaju svjetlost daleko iznad mora. Galeb koji upadne u ovaj snop sklopi krila i obruši se prema moru. Tako su nastajali ti misteriozni NLO-i.
 
pre nedelju dana sam na nebu video dve "vatrene lopte" koje prate jedna drugu i kreću se tako da formiraju elipsasti obruč...
to se desilo uveče, oko 20h i posmatrao sam "tu stvar" nekoliko minuta što mi je začuđujuće, jer nlo se pojavi par sekundi i nestane...
kasnije sam čuo od nekih ljudi da se "to" zadržalo na nebu narednih pola sata, ali zbog obaveza nisam mogao da posmatram to više od par minuta...

Interesantno, da se bar može podrobnije ispitati.
 
vanzemljaci z:mrgreen: 100% postoje jer sam kao mali negde 1997/8 video senku leteceg tanjira koji je stajao iznad mene

to se desilo ovako:

moj brat, moj kum i ja smo bili kod kuma u selu (kum je moje godiste a brat 2 godine stariji)
i isli smo od kumove kuce do kuce njegove babe,a kuce su bile mnogo udaljene (drugi krajevi sela.) i negde 100 metara pred kucom njegove babe je bilo ogromno zitno polje sa obe strane puta (kao u onim horor filmovima) i idemo mi tako... kad odjednom moj brat i moj kum pocnu da beze od mene, ja bio mali, neobracam paznju kad ono zemlja se zacrni svuda oko mene i svetla na njoj
jendo plavo drugo zuto trece zeleno i malo zadrhta zemlja i gotovo, ja pocnem onda da jurim za njima posto oni vec malo odmakli u zito i pitaju me posle dal sam video?
ja kazem "sta?" a oni kazu "leteci tanjir bio iznad tebe" i nista tu mi dalje nastavimo itd itd...
i kad smo se vratili posle kod kuma kuci moj otac izjurio i kaze "deco jer ste videli onaj leteci tanjir, ovi ovde misle da sam poludeo" z:mrgreen:z:mrgreen:
a moj otac je 3 puta video letece tanjire u svom zivotu

tako da sam ja 100% ubedjen da postoje
 

Back
Top