Negativa

Za koju robu je vezan kada robe nije isporucena donosiocu vaucera?

Ko je po tebi vlasnik tog novca ako nije izvrsena ugovorna obaveza: za novac koji je uplacen duzni ste donsiocu isporuciti robu po vasim vazecim cenama I njegovom izboru
da li si dobila fiskalni racun za karticu?
jesi.
ti si kupila robu i platila je.
sto je nisi preuzela (izabarla) to je tvoj problem.

ti ocigledno ne kapiras kako gift kartica funkcionise.

neko je kupio robu u tvoje ime i ti samo dolazis da je preuzmes (izaberes)
 
da li si dobila fiskalni racun za karticu?
jesi.
ti si kupila robu i platila je.
sto je nisi preuzela (izabarla) to je tvoj problem.

ti ocigledno ne kapiras kako gift kartica funkcionise.

neko je kupio robu u tvoje ime i ti samo dolazis da je preuzmes (izaberes)

Oni taj fiskalni moraju da razduže sa robom

Fiskalni uz Gift se izdaje kao avansni račun i ide na drugo konto

Dva različita konta e sad čisto sumnjam da bi i jedno odgovorno lice prihvatilo da sa konta avansa prebaci na konto dobiti preduzeća

To je odlična prilika za pranje para

Dodjem sa kešom kupim par stotina Gift kartica , firma nakon godinu dana isknjiži avanse i meni za neku xy uslugu plati taj iznos

Malo inflacija pojede ali pare na računu

Daj ne lupetaj sa tim opravdanjima

Pre verujem da firma kao F&F vraća novac uplatiocu samo imaju nesposobne menadžere koji ne obuče osoblje da kažu šta treba ..jerbo naš narod je malo ovčarast, kažeš mu ne može i on zableji i ode
 
Lele, ja tek danas videla koliko su oduzeli trotoara i prosirili parking
IMG_20240214_151304.jpg
 
Ali radi se o tome da uopšte ne piše da se išta desilo. Ni pomena. A to je jako sumnjivo.
Na kraju će "pojesti vuk magarca" i niko neće biti obeštećen za to što je debelo preplatio račun
 
Ali radi se o tome da uopšte ne piše da se išta desilo. Ni pomena. A to je jako sumnjivo.
Na kraju će "pojesti vuk magarca" i niko neće biti obeštećen za to što je debelo preplatio račun
А да ли то мења нешто? Саопштење "ето, били смо глупи па смо сада паметни" се неће догодити.

Што се рачуна тиче... Ако се читање струјомера обавља уобичајено, обрачун мора бити по томе.
Ко има приступ свом бројилу, да сам очита пар пута месечно, нека то и уради.

Ми смо прошлог лета, мислим за август, оборили рекорд са рачуном за струју. Коштало нас је 2000 (око трећине) више од било чега пређашњег. Јесте, због климе која је радила још од пре поднева па до иза поноћи или све до зоре. А сетили смо се и да је струја двапут поскупела.

Имам и други пример... Једна комшиница је почела да се жали откако су родитељи почели да се догревају на (новокупљену) грејалицу.
Не знам кој' ће им у згради са централним грејањем, али тако је како је. Нисам видео грејалицу, а комшиница каже да је само 2 киловата.
Најрадије бих проверио ту грејалицу.

Једино што може да се деси је погрешно очитавање да се 3 замени са 8 или нешто слично, мада сумњам да се то често догађа.
 
Lele koliko zgrada se gradi od zgrade pošte pa naniže savskom...
A čuh da će nići 17 zgrada na onom potezu od hipodroma...
Pa koliko će tek kvadrata izgraditi graditelj Čović na potezu fmp-a...
Itd...
Izgleda će se ostatak srbije preseliti u bg, a ostatak zemlje će biti rudnici...
I tako...šljiva ranka:sad2:
Pogledajte prilog 1507082
Rekla sam ja vama
Nicaće zgrade i na mestu hipodroma.
Čim su se cigani ukampovali okolo znaj da će da se ruši i oni će da dobiju obezbeđen smeštaj.
Pričala sam još kad su pustili tranvaje preko mosta na adi, hipodrom je ukrao tj neko je poklonio hipodromu po jos cca 1m u širinu na potezu od nekih 50ak m gde je montirana zvučna izolacija (ograda)
 
Rekla sam ja vama
Nicaće zgrade i na mestu hipodroma.
Čim su se cigani ukampovali okolo znaj da će da se ruši i oni će da dobiju obezbeđen smeštaj.
Pričala sam još kad su pustili tranvaje preko mosta na adi, hipodrom je ukrao tj neko je poklonio hipodromu po jos cca 1m u širinu na potezu od nekih 50ak m gde je montirana zvučna izolacija (ograda)
Тако су се изненада нагомилали на будућем месту Белвила... Не сећам се да им је то много помогло.
Истини за вољу, један њихов их је преварио, намамивши их "поузданим обавештењем", а није заборавио да им узме паре за "резервацију".
 
umesto svi srbi pod šljivu, svi srbi u beograd na vodi
Таман док све натрпају у Београд - Србија ће престати да постоји.

Не треба Београду помоћ да се и даље шири... Треба уложити сав труд да остали градови и села опстану.
Да ли ће превагу однети здрав разум или прање пара (преко некретнина у Београду)... Не знам, видећемо.
 
povlačim reč da je u Aroma marketu uvek lepo voće!
u novootvorenom, u Beogradskoj računam sve super da bi se pokazali...a ono:roll:...banane bez ukusa, ko karton da jedem....pomorandže sveže taman koliko i ja, a tonus hleb rok trajanja do sutra.
 

Back
Top