Ne znam sta da radim, imate li savet

Stvarno mi je zao sto Pera Zdera nije ovo video na vreme! Moglo je sve da se spasi, i da svi budu ZADOVOLJNI... Steta sto je Jecapeca resila situaciju na dosta normalan nacin i ne mora da slusa vise kojekakve solomonsko-moronske predloge, kao sto je njegov :?: :?: "Moras nesto davati i ti njemu" :?: :!: Moras samo da krepas jednog dana, a da dajes guzicu, ako te to boli, mislim da se stvarno ne mora, ni po jednom zakoniku (osim mozda Badzinom-to je onaj sto renda Peru u CmAr!!)
 
Jecapeca:
Imam istog decka vec 3 godine. On ima 25, a ja 22 godine. Problem je sto se ne slazemo u seksu. Tacnije, sve je pocelo od kada smo poceli da upraznjavamo analni seks, pre toga je sve bilo u redu. Imam utisak da on uopste ne haje da li ja uzivam u seksu vec samo pokusava da zadovolji sebe. Moram da priznam da ne uzivam uvek u analnom seksu jer me ponekad boli, ali mi je zao da mu kazem da necu jer vidim da on mnogo uziva. U pocetku je i meni bilo interesantno i uzbudljivo, bio je jako pazljiv. Sada mi se cini da mu je sve pre analnog seksa (oralni i klasican) samo uvertira za analni. Tada postaje prava zver i ma koliko ja jaukala on ga zabija sve jace i jace. Ponekad i placem posle toga i on to vidi, ali se ne menja. Sada seks vise ne moze da nam prodje bez toga. Cak sam mu i rekla da imam osecaj da me iskoriscava, a on se naljutio.
Ne znam sta da radim, mnogo ga volim, on je ovako mnogo dobar. Bojim se da, ako vise ne budem htela to da radim, da ce me ostaviti.
Da li je normalno da muskarci vise vole analni seks od obicnog?


to je jako sebicno! prestaces da uzivas u sexu altogether ako nastavis da trpis. a to sebi nikako ne bi smela da dozvolis. umesto price o iskoriscavanju, reci mu jasno i otvoreno da te boli pri analnom, i da to vise ne zelis. ako te zbog toga ostavi :!:, bolje da dignes ruke od lika. taj te nikada nece postovati :?
 
I ja sam ovu temu videla tek sad…
O, Boze! Bilo je tu dobrih odgovora (izmedju ostalih Steffan-ov odgovor mi se jako dopada), ali – bas ste izvredjali jadnu devojku! Nije ni cudo sto je prestala da dolazi ovde…
A ono sto je rekao PeraZdera…
Pazi, ima tu maaaaalkice istine.
Sve je primanje-davanje. Da bi zasluzio nesto da primis, moras dati i obrnuto.
Retko ce se naci dve osobe koje imaju apsolutno ista interesovanja u sexu. Zato se moraju ciniti neki ustupci. ALI! U slucaju JecePece to je nedozvoljivo!
U redu je davanje necega sto ne volis SAMO u slucaju da ti to ne pricinjava bol. Dakle – ako ti se to ne gadi, ali si ipak ravnodusan prema tome – zasto onda ne bi pruzio to svom partneru, ako vec toliko zeli? (naravno, u razumnoj kolicini! Tek da ne bude uskracen.)
U vezi u kojoj postoji davanje-primanje podjednako, onda se i u DAVANJU moze naci zadovoljstvo. Nije li lepo znati da mu pruzas zadovoljstvo…
A jadna JecaPeca je raskinula vezu od tri godine, kako vam nije zao… Svasta ste joj rekli… Stidite se!
:evil:
 
Snezna_kraljica:
...
Sve je primanje-davanje. Da bi zasluzio nesto da primis, moras dati i obrnuto.
Retko ce se naci dve osobe koje imaju apsolutno ista interesovanja u sexu. Zato se moraju ciniti neki ustupci. ALI! U slucaju JecePece to je nedozvoljivo!
U redu je davanje necega sto ne volis SAMO u slucaju da ti to ne pricinjava bol. Dakle – ako ti se to ne gadi, ali si ipak ravnodusan prema tome – zasto onda ne bi pruzio to svom partneru, ako vec toliko zeli? (naravno, u razumnoj kolicini! Tek da ne bude uskracen.)
U vezi u kojoj postoji davanje-primanje podjednako, onda se i u DAVANJU moze naci zadovoljstvo. Nije li lepo znati da mu pruzas zadovoljstvo…

Moram malo da te ispravim. Naime, seks je obostrano zadovoljstvo i tu nema ustupaka tipa "ne gadi se, pa možda i može da bi partneru bilo zadovoljstvo".
 
Moram malo da te ispravim. Naime, seks je obostrano zadovoljstvo i tu nema ustupaka tipa "ne gadi se, pa možda i može da bi partneru bilo zadovoljstvo".
Tacno tako. Nema tu malo ja tebi da bi ti meni. Sex i jeste tako dobar zato sto je to obostrano zadovoljstvo. Sopstveno fizicko zadovoljstvo ukrsteno zadovoljstvom voljene osobe, pa jos saznanje da joj bas vi pricinjavate to zadovoljstvo... sta vise reci... pravilno je postupila sto ga je ostavila, a imbecila koji su je ispljuvali bez razloga ce uvek biti...
 
Ne mogu da verujem devojke na sta sve pristaju da bi ostale sa nekim deckom...pa ako se ne slazete u sex-u,ne shvatam kako mozes da budes sa njim,jos da se zalis!Zasto mu to i ne kazes...glupo je njemu da kazes koga poznajes 3 god,a nije glupo nama koje i ne znas!Razgovaraj sa njim i kazi mu sta ti volis,ako vec ne planiras da raskines...mada po svemu sudeci "dobar je ovako" samo je malo samozivan!
Ma preporuci ti njemu lepo "Plavu ostrigu"
Pozdrav!

P.S.Bez uvrede,molim!
 
Jedna je istina : veza je dobra dok je dobar sex. To sto se neki (a pogotovo neke) kunu u ljubav, razumevanje i slicno - nema veze sa realnoscu. Mogu dvoje da se gledaju kao dva zaljubljena goluba, da se maze, paze, cuvaju... Ali - nesto nedostaje. Sex, naravno. I to, pre svega, dobar, zdrav sex izmedju dvoje koji se dobro poznaju i vole, onaj sex sa suzama i smehom na kraju. Da me neko ne protumaci pogresno - lepo je u sferama vantelesne ljubavi i to je nesto uzviseno, ali ovde se govori o SAVREMENOJ VEZI muskarca i zene. A SAVREMENA VEZA funkcionise samo ako su oboje zadovoljni sexom. STAROMODNE VEZE mogu da funkcionisu i bez toga. Ne mogu da shvatim da se ovde toliko pise o neprirodnom sexu, a da se niko ne seti da kaze da je to devijantno?! Ako se dvoje bas toliko vole i poznaju da zele i to da probaju, pa i da razumem. Ali da se o tome pise i raspreda kao o necem "normalnom"??!! Fuj. Koliko vas je samo ovde saosecalo sa guzom Jecapece... C,c,c... Jecapeco, ako citas ovo, znaj da su ti iskreni bili samo onaj Enrico i Mario. Ne prenemazi se nego se bori za sebe. Nemoj da te lazu da ces da nadjes nekoga kome nece smetati to sto si se "klala u bulju", seru bez veze. Uradila si sta si uradila, sada nosi svoj krst na ledjima. Sta si ti htela da postignes? Da budes tuzna princeza, da te svi sazaljevaju i daju ti podrsku? Ako si bila zaljubljena, nisi mentol! Koliko vas samo takvih poznajem, uzas... Ponizavate se pred nekim do bola i nazad, a onda pokusavate da nadjete nekoga ko ce da vas voli... Uradi to sto pre! Svakim danom tvoj ce ugled opadati u ocima normalnih, zdravih, heteroseksualnih mladica ako vec sada ne preduzmes nesto. Kada price o tebi budu dosle do tebe, onda ce vec biti kasno. Ko kaze da je normalan analni sex? Nije normalan, nije nikada to ni bio, niti ce ikada biti. Pusti ti profesionalke da se trpaju u bulju, a ti pokusaj da sebi stvoris drugi imidz dok nije kasno. Dok ne pocnu da te preporucuju medjusobno. Uostalom, kako bi ti opisala tog svog decka gledajuci kroz odredjeni drustveni klise? Gde radi? Jel' uci skolu? Kojeg je obrazovanja? Da li je incidentan tip? Krade? Duva gandzu? Ide u crkvu nedeljom? Pomaze bolesnima? Ha? Gde ti tu spadas? Glavu gore i samo napred, spas uvek postoji...
 
Kada bih saznala da moj sin tako maltretira nečije dete,pomislila bih "koga sam odgajila", a onda bih ga , hteo-ne hteo, oterala kod psihijatra, pa ako je gay ili bisex, da znamo na čemu smo.
Jecapeco, dobro si uradila, videćeš da je vreme najbolji pokazatelj toga. Naravno da ćeš se oporaviti,i naravno da ćeš naći nekog boljeg (kud ćeš goreg).
Najbolje je da ignorišeš neozbiljne osobe i da se ne upuštaš u polemike sa njima.
 
Krenuo je od auspuha, a pitanje je gde će završiti. Očito mu je nešto poremećeno u toj njegovoj glavici. Verovatno u obe. Preporučljivo ga je ostaviti nekoj sa sličnim afinitetima, koja voli agresiju na sebe.
Sex je nešto što se zove i vođenje ljubavi. Teško mi je da iz tvog opisa vidim da te nešto preterano voli. A baš bi tu trebalo da pokaže ko je i ko si ti u njegovom životu. Pa, pokazuje.
 
Jecapeca:
Pa ja mislim da me voli. Ne verujem da bi bio sa mnom 3 godine da me ne voli. Prvi mi je decko tako da nemam bas iskustva sa muskarcima. Zato sam se i obratila ovde.

Zabluda.
Bas zato sto nemas iskustva sa drugima (samim tim, ne znas da postoji i bolje), jesi u zabludi...
ne vidim zasto primoravas sebe da radis to sto ni odgovara???? :shock:
21. je vek sestro!!! ko jos danas mora da ardi sto mu se ne svidja da bi drugom udovoljio????
ja sam sokirana tvojim nesamopuzdanjem i time sto ne cenis sebe!
Ako zelis da nastavis zivot normalna (bez trauma) ostavi ga sad .li nadji nekog ko ce te voleti a ne ko ce uzivati u sebi i tvom bolu.
drago mi je ako sam pomogla
 

Back
Top