Ne želim u EU, zato jer ...

postovani kolega...skoro da sam pomislila da ste manje tendenciozno nepristojni....mozda biste mogli da me iznenadite..sa nekim postom gde nekog ne kvalifikujete kao manje pametnog...za promenu:roll:

Poštovana koleginice, ja mogu da budalaštinu uvijem u oblandu. Dovoljno sam pazio na času i čituckao pomalo, da mi je fond reči dovoljan za takav poduhvat. Ali ima li svrhe okolišati i predstaljati stvari drugačijima. Ne, naprosto nema. Ja nisam rekao da je neko manje pametan, a vi se potrudite da razumete pročitano, umesto da moderatorski prelećete preko teksta. Ja sam rekao da Derer ne koristi mozak dovoljno, već da se "ukalupirao" u nešto loše što se u Srbiji propagira, a ide direktno na štetu građana i države.
 
@inagadadavida

Lepo kazem da ti ponekad znas pozitivno da me iznenadis isto koliko cesto i da prospes neki "biser".
Cestitam ti na ovom pisopisu i da ovakvih tekstova bude malo vise sa tvoje strane.

Krivci su samo politicari i niko vise.
Da kompletno objasnim trebao bi ceo roman da se napise a to ne mogu i pored najbolje zelje. A i sta objasnjavati kad to svi vec znaju.

S' glave riba smrdi.
 
Hahah koje pitanje. Vi se ljudi ponasate kao da imate izbora. Dakle birajte ili cete u EU ili vas vishe nece biti jer ce vas ekonomski unishtiti sve okolne zemlje i ostacemo Kuba u Evropi. Mozete vi da je volite ili mrzite izbora nema! A srpski narod je hvala Bogu veoma odgovoran i racionalan kao i svestan toga s' obzirom da vecina istog i jeste za EU.
 
Hahah koje pitanje. Vi se ljudi ponasate kao da imate izbora. Dakle birajte ili cete u EU ili vas vishe nece biti jer ce vas ekonomski unishtiti sve okolne zemlje i ostacemo Kuba u Evropi. Mozete vi da je volite ili mrzite izbora nema! A srpski narod je hvala Bogu veoma odgovoran i racionalan kao i svestan toga s' obzirom da vecina istog i jeste za EU.

Kako ne kapiraš da patriJote i žele da budemo Kuba iliti slepo crevo. DA se ne radi, da se krade, da se živi na budžetu i grbači onih koji su glupi da rade. Zato i imaš ovoliko prozivke iz opozicije na adresu EU...
 
Kako ne kapiraš da patriJote i žele da budemo Kuba iliti slepo crevo. DA se ne radi, da se krade, da se živi na budžetu i grbači onih koji su glupi da rade. Zato i imaš ovoliko prozivke iz opozicije na adresu EU...

Statistika je neumoljiva, kada se vec jednom i zavrshi svako uslovljavanje EU iliti josh bolje reci SAMO JEDNE zemlje u EU bice josh vishe ljudi za nju. Mogu oni da se dernjaju koliko hoce,ali narod Srbije zna da koristi mozak i mi cemo u EU i uci kad-tad.
 
Srbija nema sta da ponudi evropi a ni oni bogami nama navedi ti meni razloge zbog kojih treba da udjemo osima novaca za predpristupnu pomoc.
Niti nasa privreda moze da se takmici sa njihovom jednostavno receno vidim kako i ovima sto su usli ne cvetaju ruze.

Predpristupni fondovi su sasvim dovoljan razlog za pridruzivanje Uniji.......to su cifre koje se mere milijardama dolara, a namenjene su infrastrukturi .....putevi pruge mostovi, energetika.........i sto je najlepse.......ne trosi ih ni Velja seljak , ni DInkic kako hoce........

za svaki evro mora da se poloze racuni uniji......nema drpanja......:per:

Ali, naravno da predpristupni fondovi nisu sve.......kazes da je srpska privreda nekonkurentna???.........Naravno, kada je bez para, propala, zaostala, zastarela........clanstvo u Uniji automatski donosi nove tehnologije, nova ulaganja, vise radnih mesta.........................

A sta ce srpska privreda da radi , ako ne udjemo u EU???.......samo moze da umre polako ........i nista drugo:roll:
 
Ne volim 'zapadnjake', ali ne možemo zanemariti da su tu i da je neulazak u EU neulazak u tokove novca i robe. Bez toga se ne može, ne treba samo brzopleto to raditi kako to rade naše 'demokrate', ako nas ucenjuju ili pritiskaju nekim uslovima, treba bar na izgled odustati od toga, pa i njima je bitno da EU raste, a samim tim tržište itd.

Upravo tako. :ok:
 
Statistika je neumoljiva, kada se vec jednom i zavrshi svako uslovljavanje EU iliti josh bolje reci SAMO JEDNE zemlje u EU bice josh vishe ljudi za nju. Mogu oni da se dernjaju koliko hoce,ali narod Srbije zna da koristi mozak i mi cemo u EU i uci kad-tad.

Pa mi ćemo u EU, po svojoj prilici, nekim dekretom. Ima da kaže EU, evo sad ste deo nas, a vi se sa tim lopovima i problemima razračunajte kasnije. DA, naravno da ima većina pametnih, vrednih i normalnih. Samo je blam što na političkoj sceni uvek imamo par partija koje računaju na "glasove nepismenih", kako kaže Šešeljuga, pa nas i dalje po svetu poistovećuju sa koljačima i budalama, neradnicima i lopovima, umesto sa većinom ovog divnog naroda.
 
Prema EU sam ravnodusan, na neki eventualni referendum (koga, je l' te, nece ni biti) ne bih ni izasao.

Moze, a i ne mora.

Samo me nervira taj stav ukerenjen u Srba da ce nam onog trenutka kad udjemo u EU odmah biti bolje i da ce nam Unija resiti sve probleme. A istina je da ako smo qurac od drzave do ulaska u EU, bicemo to isto i posle, sto se lepo vidi na primeru Bugarske. Tako da, usli - ne usli u Jevropu, sami moramo da oznojimo dupeta ako hocemo da ovo bude zemlja dostojna zivljenja.

Kod srba nema sredine..........ili ih trese kompleks vise vrednosti , pa se nazivaju "nebeski narod" , ili nadju najgori primer ( Bugarsku ) da se porede sa njima........:roll:

Pa nismo ni najgori ( kao Bugari ) ni najbolji ( kao Slovenci ).......ajde da se zadovoljimo sredinom.......da zivimo kao Poljaci ili Cesi???:rtfm:
 
a da nam neko taksativno nabroji sta ce nam biti bolje...pa da znamo kao gologuzani zasto smo tako nepravedno i negativno ustrojeni prema EU
pri tom...da bismo usli u EU treba da uredimo drzavu zakonima, sredimo i usaglasimo sve sto moze sa EU....pa kad to uradimo sve.mi cemo onda biti uredjena drzava.i sta cemo onda tamo:mrgreen:
pri tom ako je sad plata gologuzana 300............koliko ce imati u EU? 3000?

ako je plata gologuzana 300 evra , i pomak na 600 je nesto........:think:

Ali, alavi kamioni - avioni bez 3000 evrica nece da pricaju o tome da pomere nesto.......:D
 
Pa mi ćemo u EU, po svojoj prilici, nekim dekretom. Ima da kaže EU, evo sad ste deo nas, a vi se sa tim lopovima i problemima razračunajte kasnije. DA, naravno da ima većina pametnih, vrednih i normalnih. Samo je blam što na političkoj sceni uvek imamo par partija koje računaju na "glasove nepismenih", kako kaže Šešeljuga, pa nas i dalje po svetu poistovećuju sa koljačima i budalama, neradnicima i lopovima, umesto sa većinom ovog divnog naroda.

Ma koga josh boli uvo u Evropi za neke shto nisu na vlasti? Inache Evropa vec ima svoje mehanizme da nas nauchi pameti. Kad su Dacho mogli Bugare i Rumune, te neradnike koji su gori od nas u svakom pogledu onda ce moci i nas. Ili makar smanjiti broj Miskovica i lopurdi na srpskoj politickoj sceni. A to da je sam talog iz naroda politicka "elita" u Srbiji je tacno i to zbog iskrivljenog sistema vrednosti. Ko god neshto vredi ne zeli da se bavi politikom da ga ne bi pljuvali ili jednostavno zbrishe iz ove drzave u neku normalnu gde je i normalan sistem vrednosti.
 
kad se jednom udje u EU, hoce li da se smene sve korumpirane shalteruse, sudije, lekari, hoce li ljudi da postanu posteniji, hoce li da nestane korupcije, mucke i dekadencija?

hoce li jednog dana kad se potpise neki papir za pristup u EU, ljudi u srbiji, prvenstveno elita, probuditi kao bolji, kvalitetniji ljudi svesni da od boljitka zajednice zavisi njegov boljitak?

sumnjam.

posto neki EU gledaju kao na nekog cudotvorca, gotovo kao na boga, onda vazi ono, bog pomaze samo onima koji pomazu sebi.

Niko nece postati posteniji.........ali ce postojati zakoni i sto je vaznije, sprovodjenje zakona koje ce korupciju i lopovluk dovesti na neku podnosljivu meru...........

Bugari su krali i drpali pare iz predpristupnih fondova , pa su sada dobili qraz ......eno ih kukaju ko kukavice, a sve lopine su pozatvarali u roku od nedelju dana.........:mrgreen:
 
Kako ne kapiraš da patriJote i žele da budemo Kuba iliti slepo crevo. DA se ne radi, da se krade, da se živi na budžetu i grbači onih koji su glupi da rade. Zato i imaš ovoliko prozivke iz opozicije na adresu EU...

Невероватно како си успео да толико лажи уденеш у неколико реченица - то је стварно митомански таленат.

Нисам НИКАДА чуо било кога ко је патриота да се залаже да Србија буде комуњарска Куба! Нити да буде ИЗОЛОВАНА тј. слепо црево.

Ову гадост коју си написао да народ тј. Срби ЖЕЛЕ ДА СЕ НЕ РАДИ И ДА СЕ КРАДЕ је врхунски безобразлук и пресрећан сам што комуницирамо само виртуелно иначе би стварно било свашта. Па како можеш такву бљувотину да напишеш КАДА СУ СТОТИНЕ ХИЉАДА ЉУДИ ДОБИЛИ ОТКАЗ И КАДА НЕМАЈУ ШТА ДА РАДЕ - ШТА ДА РАДЕ И ГДЕ ДА РАДЕ ??? Срам да те буде.

Што се тиче "живота на буџету" па управо су ЖУТИ ЛОПОВИ ВИШЕ НЕГО УТРОСТРУЧИЛИ ДРЖАВНЕ СЛУЖБЕНИКЕ А О КОРИСНИЦИМА БУЏЕТА У ОБЛИКУ АГЕНЦИЈА или НЕВЛАДИНИХ ОРГАНИЗАЦИЈА МИ СЕ ГАДИ И ДА ПИШЕМ. И ко овде краде? Изгледа да си још хтео да набедиш народ који изгубљен лута улицама без посла и без пара ДА ЈОШ И КРАДУ. Па краду ВАШИ ЖУТИ ФИНАНСИЈЕРИ И КРАДЕТЕ ВИ ЗА РАЧУН ИНОСТРАНИХ ЛОПОВА И БАНКАРА.

Ја не видим било какве ДОБРОБИТИ уласком у ЕУ осим нових могућности гребања и крађа из нових кредита и фондова већ осведочених лопова на власти.

п.с. Ја лично НЕЋУ У ЕУ зато што прописују да сељак не сме да производи КРИВ КРАСТАВАЦ него мора ПРАВ - гле'те курц* му у сламном шеширу...??? :hahaha:
па где нађоше те имбецилије... то је један мали ситан пример АЛИ ТО ЈЕ СУШТИНА... нећу да ми стално неко ЗАПОВЕДА, волим СЛОБОДУ.
 
Niko nece postati posteniji.........ali ce postojati zakoni i sto je vaznije, sprovodjenje zakona koje ce korupciju i lopovluk dovesti na neku podnosljivu meru...........

Bugari su krali i drpali pare iz predpristupnih fondova , pa su sada dobili qraz ......eno ih kukaju ko kukavice, a sve lopine su pozatvarali u roku od nedelju dana.........:mrgreen:

E o ovome ja pricham. Kad su njih sredili nas ce josh lakshe. To znaju i ove lopine, zato i zure da se nakradu dok josh imaju vremena.
 
ma vazi bre
najvaznija stvar za srbiju je neka fikcija zvana EU
hahaha
kolki bilde morash da budesh da poverujesh u tu laz
to shto se drzava takva kakva je kriv je neko drugi tamo daleko a ne lopovi na vlasti lol

Pa moras da budes bilde koliko i 500 miliona evropljana koji su vec usli u EU......a osam miliona gologuzana tripuje da je 500 miliona ljudi koji zive 300% bolje od njih ludo???:eek:

Nesto ovde ne stima.........:think:
 

Back
Top