НЕ ЖЕЛИМ ДА БУДЕМ ГРУБ....

Драги моји пријатељи и остали...неке теме које стављам прерастају у читаве странице са препуцавањем,а желим то да избегнем...не желим да будем груб,али морате да схватите да мене стварно не интересује ничије мишљење...
Немојте да се љутите,али направите белешку на свом зиду па је објавите,па онда ко хоће нека коментарише до миле воље.
Неке теме сам написао једноставно да би прочитали они који су заинтересовани,који су слободног ума и који желе да науче нешто ново и да почну да чују и да виде...такви ће и видети и чути,а остали су небитни...
Питаћете се како могу остали да буду небитни?
Врло једноставно,јер такви који зановетају умишљају да су паметни,а ја знам да нису,а знам и да су још мање мудри и знам да никада неће да схвате неке ствари,зато ме немојте присиљавати да будем груб,односно да бришем ваше коментаре.
Сви они који коментаришу износе туђе ставове,а не своје мишљење и резултате неког свог рада,тако да опонирају чисто из злобе и не знања,а ја не желим са њима да улазим у полемику јер никада неће да схвате ИСТИНУ,због затворености ума.
Ко има очи видеће,ко има уши чуће!
 

Back
Top