Ne smije se dozvoliti lijepljenje plakata

svetolik trpkovic:
Eto bas lepo posto je gotovo fudbalsko prvenstvo i sve utakmice visokog rizika su prosle odavno sutra ce policija imati prilike da se malo razmrda i odrzava fromu, a vec znamo sve kako ce biti tipican radikalski cirkus 100 gradjana i 20 poslanika radikala koji ce se opet valjati po zemlji i izazivati policiju kako bi se svojim maloumnim glasacima prikazali kao zrtve zlih "dosmanlija" naravno ocekuje se da Aca Blowjob bude glavna zvezda cirkusa ,sve u svemu nista novo sve je vec vidjeno toliko puta od 90 od strane cirkuske trupe SRS uvek je isti scenario bilo da brane ratne zlocince ili seseljev ukradeni blindirani dzip .

auu nasmeje me do suza...a ovo za đip jel to stvarno istina?
 
no_problem:
Мислим да сте ви шачица очајника који се својски труде да пљују по Србији и свему што је српско. За вас је вероватно добро само оно што није српско.
A ja mislim da ukraden blindirani dzip koji je koristio Seselj nije bio srpske proizvodnje ,dok pistolj kojim je pretio studentima i taksistima mozda i jeste to nisam siguran.Nego kako je kod vas u Kanadi ****** ladno ali standard
 
..klasicna prva greska..imaju milion i po sto implicira da su u pravu...pogrsno!! hitlera je '39 podrzalo 82% nemaca, sadama na izborima 2 godine pred pad 98%....

druga greska..radikali su patriote. a ostali su spijuni!! pogresno..radikali su najjeeefikasniji spijuni koje je svet video..podsrekiali su svoj narod na 4 rata koja smo izgubili!!
 
a pogledajte ko im je drustvo..2001 su bili u poseti sadamu huseinu,seselj ga je oznacio kao svog velikog prijatelja na sudjenju pred haskim tribunalom....cekaj **** te sadam husein?? jel citao neko knjigu coveka koji je bio dubler sina sadama huseina skoro 10 godina...jezivo,te strahote,mucenja svet nije video....

le pen prijatelj radikala..isti onaj koji je slao dobrovoljce hrvatima?? do jaja
 
...ni za sta nisu...danas su magarci izglasali izmenu zakona o krivicnom postupku...ovaj zakon je terbao da bude krajnje represivan (za kriminalce),da uvode citav niz dokaznih sredstava koja do sad nisu koriscenja(snimanje,prisluskivanje,prikriveni islednik)...ministar se usrao jer su se u bg advokati vec pripremili za strajk, jer zaboga ugrozena su gradjanska prava (kriminalaca?!!)

sablja je bila najsvetliji period u istoriji srbije i zao mi je sto to vreme nije trajalom 10 godina,eto to sam hteo jos da kazem i idem sad...aj cao
 
Marin55:
Ne smije se to uciniti zbog demokrtskog svijeta i zbog plakata Ratka Mladica koju cete poslati demokratskom svijetu.On je Haski optuzenik i EU ce veoma ostro reagirati.
A sto tebe briga sto ce Srbiju Evropa da mrzi, sto ce mozda da je ponovo bombarduje, sto ce da je izoluju (nadam se jednom zasvagda), sto ce inteligentnija omladina cim napuni 18 da bezi iz takve drzave? Sto te toliko zanima da izmenis tu i tako divnu srpsku buducnost pod ovima sto slave Mladica, i sasvim jasno mrze te kao sto si ti, samo zato sto si odatle odakle si, i sto mozda verujes u drugog boga?

Dakle, opusti se i navijaj za ove sto lepe, ako zelis Srbiji ono sto i zasluzuje ako dozvoljava da njeni "sinovi" i "patriote" rade "patriotski" posao.
 

Back
Top