(ne)RECI SVE!!!!

Brankice ja sam musko..aj da ne pisem bas ovde sta znam..mozda te ne znam :D

sorry,bas sam htela da izmenim (o-la)...Ok,neverujem da se znamo jer da si zensko,onda bi se pitala vise....Izvini jos jednom na greskici,nisam namerno,nisam znala..:wink:
Menjam avatar,da znate samo,nista licno--samo da nije bezlicno,heheh:D
Zivelo prolece......Ave...:)
 
Uh, ja sam nepredviva:) Nekad planem pa sunem sve u facu (doba pmsa :D), a nekad mudro sacekam pravi trenutak pa oci u oci mirnim tonom.
Inace volim da razjasnim sve poteskoce u vezi. Ne dozvoljavam da mi veza propadne zbog nekih glupih problema koji, ukoliko se ne resavaju, narastaju u ozbiljne. Mada, uglavnom rasprave zapocinjem ja:) Muskarci su zatvoreniji po pitanju svadja (moj dojam)
Nezadovoljstva naravno ima, ali i tu se trudim da razjasnim koji deo ide iz mene, pa posle razgovora sa samom sobom ili jadanja najboljoj drugarici opet nadjem reci pa kazem.
 
Uh, ja sam nepredviva:) Nekad planem pa sunem sve u facu (doba pmsa :D), a nekad mudro sacekam pravi trenutak pa oci u oci mirnim tonom.
Inace volim da razjasnim sve poteskoce u vezi. Ne dozvoljavam da mi veza propadne zbog nekih glupih problema koji, ukoliko se ne resavaju, narastaju u ozbiljne. Mada, uglavnom rasprave zapocinjem ja:) Muskarci su zatvoreniji po pitanju svadja (moj dojam)
Nezadovoljstva naravno ima, ali i tu se trudim da razjasnim koji deo ide iz mene, pa posle razgovora sa samom sobom ili jadanja najboljoj drugarici opet nadjem reci pa kazem.

Tooooooooo,mala,samo odlucno..:Dtreba uvek o svemu razmisliti i nekad i sa sobom popricati...slazem se sa svim sto si rekla...:kiss:
 
Ma sta mi sve naprica..ono celjade na slici nema 2es god..nema sanse..i rekao sam da je ista jessica..ne ve ru jem..al dobro..drzis se teme bar :D

Uvek su mi govorili da izgledam mladje....i jos sam na dvojci..da znas..(u godinama)..al mi niko nije rekao da licim na jessicu...hvala...al volim da licim na sebe...mozda je slikica kriva sto zbog svetla,sto zbog telefona kojim sam slikala,nemam sta da krijem u svom izgledu:)
nema lazi, nema prevare....sa onom slikom nisam se krila iza avatara vec sam ga iskoristila suprotno...Etoo,rekla sam sve...:D P.S. to je bilo proslog leta sad sam smedja....;)
 
Zamislite sad--Imate carobni stapic....i sad imate moc da se sa nekim zamenite,al na jedan dan....
Zatim taj stapic koristite da diktirate neki trend....sta bi to bilo.....
Sta je vasa Treca zelja........(ne koristite trecu zelju za dobijanje i zlatne ribice.....)
Malo maste--nije na odmet....:)
 
E,ovako: kako da pocnem??:think:

mrzelo me da proveravam da li ovakva tema postoji,al aj da probam!!!:rtfm:

Ovde mozete sve da kazete sto obicno bi precutale ili ste precutale svom dragom,prijateljima,al neobavezno,sta i da saznaju!!! To bi bilo recimo,izvede vas iz takta a vi se skroz zatvorite,a rekle bi mu sve i svasta,sto kasnije vam tek dolazi u glavu!!!!
Jel pravite kompromise?
Da li se povucete kad je gusto,ili krecete u napad bez obzira na sve!!!
Sta vas nervira u vasoj vezi,a to nikako da kazete,ili ne znate kako da to srocite!!! Koji je pravi trenutak za ispoljavanje gneva,nezadovoljstva!!! Da li ste nekad nezadovoljne i zbog cega!!! Ko vas takvima cini!!?

Ako mi jos neko podpitanje padne na glavu,otpasce mi kosa,hhehehehe;):kiss:
Tema moze da se siri samo sa vama,pa aj onda u akciju,evribadi na livadi,beru cvece!!!:whistling:[/QUOTe

Pa ide mi na živce kad neće da shvati da sam ja lepša. bolja i pametnija strana u vezi! Ato, ipak, nije zgodno to reći ako misliš da ostaneš u vezi. Ma, znam ja da sročim, nego mi neprijatno ... dok me ne istera iz takta, a onda je, bogami, NEPRIJATNOOO! Ali prava opasnost nad vezu se nadvija tek kad se zatvorim u sebe ili ono što me nervira tiho saopštavam - to je tek pravi alarm i tek onda se treba bojati. Valjda toliko shvata, čim smo još u vezi.
 
veruj mi,Taote,da i ja kad sam najtisa,cutim a na licu se ocrtava sva explozija koja bi mogla da pukne svakog casa,e tada je znak za uzbunu da me se klanja sto dalje,pa sad...sigurno i on to zna da prepozna pa smo jos u vezi....a i ja sam naucila da prepoznajem takve ''bombe''pa se i ja povucem,,,ali imam u sebi jos puno toga nagomilanog sto bih rekla u lice,,al se krcka jos...ta tempirana bomba...ali valjda sam takva pa volim sve nekako u sebi--sto ide samo na moju stetu,nikako drugome,zar ne..?:D
Mozda u malim dozama reci,sve pomalo,jednu stavku po jednu,samo prepoznati pravi cas,e to je vec filozofija,heheh:)
 

Back
Top