Не разумем...

Не разумем "форумске" напредњаке. До пре неког времена су се клели у Војислава Шешеља, а данас се понашају крајње безобзирно, вређају странку у коју су се клели итд. Када би напредњаци, наравно форумски, били толико љубазни и објаснили ми шта се то десило код њих преко ноћи, па су променили ставове.

To je dobro pitanje , mogu ja da razumem da je Seselj budaletina kao sto jeste , kao i vestice iz skupstine i njihpove kletve i da su ovi resili da krenu drugiom putem , nece vise sa njima u redu , svako ima prava da promeni misljenje pa tako i Staka i Pickousti
ali je sa druge strane neshvatljiva fanaticna mrznja sa kojom pljuju bivse saveznike i idole , ono tako nisu napadali ni Slobu , ni Djindjica ,ni Tadica , ono bas dno dna , sto je najgore pljuju ih za sve ono sto su i oni sami radili i cega su jos i bili predvodnici u proteklih 18 godina
 
To je dobro pitanje , mogu ja da razumem da je Seselj budaletina kao sto jeste , kao i vestice iz skupstine i njihpove kletve i da su ovi resili da krenu drugiom putem , nece vise sa njima u redu , svako ima prava da promeni misljenje pa tako i Staka i Pickousti
ali je sa druge strane neshvatljiva fanaticna mrznja sa kojom pljuju bivse saveznike i idole , ono tako nisu napadali ni Slobu , ni Djindjica ,ni Tadica , ono bas dno dna , sto je najgore pljuju ih za sve ono sto su i oni sami radili i cega su jos i bili predvodnici u proteklih 18 godina

Tako se cesto zavrsavaju najvece ljubavi.
 
Данашњи ''напредњаци'' су ништа друго до шачица ликова који су се везали за Томину и Вучићеву харизму и као овчице кренули за њима.
posto su sadasnji glasaci srs-a tu zbog todorovica, radeta i njihovog umovanja i 'ideologije', a ne zbog seselja? :lol: zapravo, pitanje je koliko je tu ljudi uopste i ima i koliko je ostalo, posto je gro velicine srs zaradio tominom (doduse, mahom) demagogijom o propaloj tranziciji i nemastini, a ne na sadrzaju shesheljevih knjiga o velikoj srbiji i raznoraznim urotama.


Чиста психологија.:neutral:
nemoj da pricas :neutral:
А објективно, Шешељ се није променио. Увек је био и остао исти- видим пребцују му се нека наређења у вези гласања - пре свега, ја не бих тако олако веровала у изјаве, друго, човек се никад није претстављао као демократа, он је радикал и у својој странци је главни. Е сад, то што је Тома утриповао да је главни јер овај није физички ту, то је већ његов проблем.
objektivno, nije. sto je za coveka sa iole moci rasudjivanja vec dovoljno da odbaci to, jer su se vreme, drustvene okolnosti, okruzenje promenili. to da je nepromenjivost neki kvalitet moze da bude samo za okostalu i ogranicenu licnost.
doduse, i ranije svrstavanje uz sheshelja ne daje bash previse kredita o toj moci rasudjivanja, no, boze moj.
 
Тема није о радикалима него о напредњацима. А што се тиче радикала који су се клели у Томислава Николића дешава се следеће. Када неко, као што је он, изневери ставове странке, па још када прекрши кумовску заклетву, шта остаје друго?

:hahaha::hahaha:..........kako glasi tacno ta "kumovska zakletva"???:hahaha:

Jel imas ti kuma??..........i kako ste se , majke ti zakleli???:hahaha:
 
pa ocita je namera razbijanja SRS kao najjace stranke...i monopolski polozaj vladajucih zuto plavih...zavadi pa vladaj/...SRS nisu moj politicki izbor..doduse vise niko nije moj politicki izbor...ali Radikali nisu smeli tako nesto da dozvole..ovako su oslabljeni za dobar broj glasaca i verovatno ims e milionska cifra vise nece smesiti na izborima...ali zato ce smanjen broj poslanika i razbijenim radikalima...profotirati oni koji vrlo verovtano iza ovoga stoje..moze biti da gresim..ono sto mene samo iznenadjuje..u stvari kad malo bolje razmislim i ne jer ljudi su samo ljudi...kako to dojucersanji radikali a danasnji naprednjaci odjedanput vide sve mane svoje bivse stranke i obrnuto...pa sta je to sto je napravilo toliki politicki jaz..ajd clanovi..pa da i razumem..poterani licnim ambicijama i stavovima......vec na osnovu cega su se opredelili dojucersanji glasaci SRS da predju i glasaju za naprednjake..mislim sta je to u programu izjavama..stavu politici sustinski razlicito


Батали и СРС и НАПРДЊАКЕ!!!:ok:

ЧИТАЈ СВОЈ ПОСТ......................И РАЗМИШЉАЈ МАЛО ШИРЕ...............О КОМПЛЕТНОЈ ОПОЗИЦИЈИ!!!:think::think::think:
 
Заклињеш се на оданост и верност куму ... Не каже се у нашем народу џабе "Кум није дугме". А ти ако то не знаш, жао ми је

Ma znam ja da kum nije dugme..............

Ali , gde si pokupio tu glupost da se zaklinjes na vernost i odanost kumu???:hahaha::hahaha::hahaha:


Kako glasi zakletva, molim te , reci nam...............:hahaha::hahaha:

I ti sebe nazivas srbinom??.......pojma nemas ni za sta sluze savijeni vrhovi na opancima:D
 
Pa, upravo to sto sam rekla.
Ti si napisala da ne razumes ni radikale ni naprednjake i da je to "ista skola"!

Nije obavezno da razumes da se cesto iz iste skole ponese i neka razlicitost i da je ona upravo ta koja je presudna za necije opredeljivanje.

Nije obavezno da TI tu razlicitost uocis, posto, koliko vidim, nisi ni za jedne ni za druge.
Kad za nesto nisam zainteresovana, ja to jednostavno zaobidjem- ako je ikako moguce!
 
Pa, upravo to sto sam rekla.
Ti si napisala da ne razumes ni radikale ni naprednjake i da je to "ista skola"!

Nije obavezno da razumes da se cesto iz iste skole ponese i neka razlicitost i da je ona upravo ta koja je presudna za necije opredeljivanje.

Nije obavezno da TI tu razlicitost uocis, posto, koliko vidim, nisi ni za jedne ni za druge.
Kad za nesto nisam zainteresovana, ja to jednostavno zaobidjem- ako je ikako moguce!

Ocigledno je da ti to previse licno shvatas sto je tvoje pravo ali mislim da u politici nije dobro.

Drugo,
nisam rekla da nisam zainteresovana vec sam samo dala svoj komentar.
 
Ocigledno je da ti to previse licno shvatas sto je tvoje pravo ali mislim da u politici nije dobro.

Drugo,
nisam rekla da nisam zainteresovana vec sam samo dala svoj komentar.

Nije previse licno ako zelim da glasam po svojoj volji.
I to je JEDINO moje pravo koje mogu da ostvarim u politici, posto nisam stranacki aktivna, niti to zelim ikad da budem. Bilo koja stranka da je u pitanju.
Smatram da ima mnogo drugih sfera interesovanja gde mogu da dam, ali i da dobijem vise.


Drugo, kako god hoces...
 
Nije previse licno ako zelim da glasam po svojoj volji.
I to je JEDINO moje pravo koje mogu da ostvarim u politici, posto nisam stranacki aktivna, niti to zelim ikad da budem. Bilo koja stranka da je u pitanju.
Smatram da ima mnogo drugih sfera interesovanja gde mogu da dam, ali i da dobijem vise.


Drugo, kako god hoces...

Ај не лажи да ниси члан СНС? :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Не разумем "форумске" напредњаке. До пре неког времена су се клели у Војислава Шешеља, а данас се понашају крајње безобзирно, вређају странку у коју су се клели итд. Када би напредњаци, наравно форумски, били толико љубазни и објаснили ми шта се то десило код њих преко ноћи, па су променили ставове.

Nisu onini to hteli, naterali ste ih...
 

Back
Top