(Ne)Normalno ponasanje?

Jeste bila pripita, ali bas toliko da dozvoli sebi....

Inace, nije nas dirala o genitalijama kao sto je neko napisao, to ja nikada nisam rekao.


hmm... ne mora da znaci da vam se nabacivala ako se devojka malo opustila, popila koje pice i igrala...

jeste po malo nenormalno to sto je taj njen decko stajao kao ukipljen ali dobro.. njemu verovatno ne smeta da ona na neki nacin ajde 'flertuje' sa drugim momcima...

bio je docek zar ne.. a tada je skoro sve dozvoljeno... z:)
 
Kada sam bio na doceku nove godine u jednom klubu mojem drustvu se prikljucila jedna devojka sa njenim deckom, moji drugovi su je poznavali, ali ja nisam. Celo yebeno vece riba je skakala oko nas, grlila nas, mazila nas, meni je "mesala" u krilu, a njen decko stoji pored i gleda z:( On je stvarno delovao kao fin momak i kao da se vec navikao na takvo njeno ponasanje. Inace, devojka je bila dosta mladja od nas (17 godina).

E sad, da li je problem u mom i li njenom razmisljanju? Meni je ovakvo ponasanje potpuno neprihvatljivo. Sta je vase misljenje? Da li je to jos jedna fora modernih klinki koja je sasvim normala ili je samo ova riba drolja?
Мала је очигледно још увек у пубертету.
Уосталом, шта се ти питаш, њему сигурно одговара чим је с њом. :neutral:

Него, све хоћу да те питам, што имаш ник ко детеџент за судове?
 
hmm... ne mora da znaci da vam se nabacivala ako se devojka malo opustila, popila koje pice i igrala...

jeste po malo nenormalno to sto je taj njen decko stajao kao ukipljen ali dobro.. njemu verovatno ne smeta da ona na neki nacin ajde 'flertuje' sa drugim momcima...

bio je docek zar ne.. a tada je skoro sve dozvoljeno... z:)

voleo bi da vidim tvoju facu da tvoj dragi uhvati tako neku da mu mesi u krilu....ali šta ćeš NG tada je sve dozvoljeno....popio čovek malo se opustio.........:zstidljivko:
 
hmm... ne mora da znaci da vam se nabacivala ako se devojka malo opustila, popila koje pice i igrala...

jeste po malo nenormalno to sto je taj njen decko stajao kao ukipljen ali dobro.. njemu verovatno ne smeta da ona na neki nacin ajde 'flertuje' sa drugim momcima...

bio je docek zar ne.. a tada je skoro sve dozvoljeno... z:)

Nije ona zelela nista ozbiljno sa nama, ali mi je i takvo ponasanje stvano blesavo, pogotovo kad je njen decko tamo. Meni se ne bi svidelo da moja devojka mesa u krilu liku kojeg vidi prvi put u zivotu (kao sto je meni radila), cak ni za novu godinu. To je ipak preterivanje.
 
a ti si kao neki psiholog ovde...? samo sam navela primer...

ajde sad sprovedi psihoanalizu.. ima slike te zene u tel i gleda gole zene po casopisima i po.rnice... zar se to ne svodi na isto..

p.s. da neki pogresno ne shvate, ja ne kazem da on to sve radi, SAMO NAVODIM PRIMER...
E,niti sam psiholog,niti se trudim da to budem.Ja bih mu je.bao mater,hebale ga grudi bivse,a ti kako hoces.
Koji retard od coveka,ne ti,nego on.
 

Back
Top