Ne može, jer si žena!

zena predsednik i crnac predsednik..
stvari su pocele da se menjaju..ocigledno..

cinjenica je da je ovo muski svet..
bio je period kad sam kivna na takav stav do cilja pokusavala da dodjem na `pogresan` nacin..
a onda shvatila da sve to moze i lakse..
protiv nekih stvari se ne treba boriti, treba ih iskoristiti..
i sad su mi sva vrata otvorena..
 
Hm sta reci na ovu genijalnu temu ....

evo ovako , kad sam bila dete, nosila sam uredno rajf sa ruzicama, kike do dupeta, najsladji osmeh i opasac sa dva pistolja, na kapisle, i serifsku znacku. I niko mi nije rekao da ja to ne mogu jer sam devojcica pfff, *** tako da sam izrasla u osobu sposobnu za sve , a ponajvise da se u startu ne osecam ugrozenom svojim sopstvenim polom, a samim tim ni necijim cincilijem. Onako kako su me ucili, tako sam i prolazila. Da budem prva medju prvima, i obrati paznju, ne prva medju devojcicama ili decacima , nego generalno naj.
Znaci niko me nije opteretio polom pa ga ni ja tako ni ne dozivljavam.

A kad god mogu obilato se koristim svim svojim zenskim atributima , bas zato sto su nekima tamo rekli da decaci treba da tegle umesto devojcica, pa nek izvole , kako je ko naucen.Mene ucili kako da se snalazim a ne sta smem il ne smem.
I dalje nosim najsladji osmeh i ic se ne tangiram.

Ha, ha... Bravo, otprilike je takvo i moje misljenje. Nikad nisam imala problema sto sam zensko, cak naprotiv... a nikom zbog tog nisam, niti bih dala.
 

Back
Top